Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/221 anonim ***** válasza:
34%
De szemetek vagytok mint. Szerintem A. Lehet szakítottak és annyira szarul van, hogy nincs kedve itt szöszölni. Amikor engem megcsaltak, akkor kb fuldokoltam és pár napig élni sem volt kedvem.
2019. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/221 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is kicsit görénység itt követeleőzni ilyen módon, miközben előre leh-lyézitek, vagy számon kérni..


Mellesleg még csak tegnap este óta nem írt.

Normális embereknek van munkahelye és dolgozik is.


Nekem sem az lenne az első, miután a párom hazaért és szétaggódtam magam meg lekombináltam minden verziót, és hogy hogy tudjam meg az igazat, hogy

a.) este a beszélgetés után azonnal

b) reggel munka után

c este munka után a GYIk szarrágó népe legyen az elsők között


Nyilván a nővel foglalkozik/veszekednek/vagy beszélnek.


A kérdező ha akar, majd ír, ha nem, akkor meg teljesen megértem az itt lévő proli viselkedés miatt azt is, ha már nem fog írni.


Kicsit vagytok csak férgek is közben a stílussal, ahogy írtok... No comment.

2019. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/221 anonim ***** válasza:
71%
😅 a kerdezo ettol a “proli” neptol kert tanacsot es k_.rva sokan adtak is neki. Annyit csak megirhatna hogy mi lett vele , ha mar ennyi embert felcsigazott hogy csaljak e vagy sem :) Sajat akaratabol teregette ide ki a maganeletet , tehat a hisztijehez van kozunk ? De ahhoz mar nincs h mi lett a vege ?
2019. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/221 anonim ***** válasza:
67%

Hallod, én is írtam neki, még privátban is, képzeld.


ÉS???

"ha mar ennyi embert felcsigazott hogy csaljak e vagy sem :)"


Egyelek meg.. Nyilván az az első egy normális embernek, hogy neked kis szívem/nektek csinálja a műsort majd nem, miközben most megy sz.rrá a kapcsolata?! Ember, gondolkozz már picit!


Qrvra nem várok tőle választ, és nem egyszer írtam én is választ neki.

Soha nem várok senkitől sem fejleményt - legalábbis ilyen cinikus és kárörvendő pöts módra, mint te.


És ezek után nem is írnék én sem, te csak a műsort várod, miközben más a problémájával kapcsolatban kérdezett.


Segíteni akartál? Szép. Akkor ne várj cserébe semmit, nem tartozik neked senki semmivel, pláne nem a "felcsigázott" mosolygós szmájlid miatt nem, amitől én is hányni tudnék. ;)


Lehet érdeklődni cinizmus nélkül is, de te nem azt teszed.

2019. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/221 anonim ***** válasza:
21%

Jesszus ember nyugodj már le :D :D

marha nagy műsor tényleg, képzeld én fogok tudni aludni , de ne mondd már meg ki hogy kérhetik számon, amikor kiírta ismeretlen embereknek a magánélete legintimebb részét.

2019. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/221 anonim ***** válasza:
0%

164-nek igaza van!

És utólag is elnézést kérek, mert én is a C-re szavaztam. De ha szakítottak, és valószínűleg kíván, akkor nyilván nincs kedve írni...

Viszont tényleg érdekli az embert, hogy hogy alakultak a dolgok, kapott-e magyarázatot, hogy érzi magát... 😕

2019. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/221 anonim ***** válasza:
0%

Igen, és az a legszebb, hogy annál a résznél is hagyja abba a sztorit, amelyiknél szeretné.


Ja, tudsz, aludni, de itt lebzseltek, mint valami kphaszott hiénák várva a döghúsra. :D Röhej.


Lenyugodtam. :)

2019. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/221 anonim ***** válasza:
74%
De nem tudom ki a proli , amikor két hozzászolásodból itt már mindenki p_cs meg féreg meg hányni tudnál :D Neked nagy bajod lehet az élettel
2019. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/221 anonim ***** válasza:
29%
* kíván = kivan
2019. okt. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/221 anonim ***** válasza:
21%
Mintha te nem ezalatt a kérdés alatt "lebzselnél" :D
2019. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!