Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
 181/221 anonim ***** válasza:
50%
Azt hittem kiderült a történet vége 🤨
2019. okt. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 182/221 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bocsánat a késésért,de elég sokat dolgoztam,ugyanis nem itt élem az életem,meg elég sokat beszélgettünk, szóval inkább az volt a cél, hogy megoldjam a kettőnk dolgát a való életben.Tudom hogy szaftos sztorira vártatok.Végül az volt,hogy nem buszos túra volt,hanem barátokkal mentek nem az ő autójával,hanem 2 autóval.Tényleg többen voltak,viszont ott volt az az illető is,mutatott fényképeket és számon kértem,hogy milyen viszonyban van azzal az illetővel.Állitasa szerint csak barátság és nem vonzódik hozzá, nyilván azt mond amit akar és nyilván nem mondaná meg.Sajnos tényleg nincs bizonyíték arra,hogy szorosabb szálak fűzik hozzá.Viszont végeztem egy kis telefon átnézést.Messenger üzenetekben találtam valamit.Ma tényleg buszos túrán van,már hónapokkal előtte lefoglalta.Majd a messenger üzeneteket végig nézve amit az illetővel folytatott,rá kérdezett az illetőnél,hogy nincs e kedve elmenni mert van még 2 szabad hely a buszon.(Ez nem ott alvós)Az üzenetekben nem találtam ilyet, hogy szeretlek,vagy pl de jó volt a tegnap este,vagy szivecskéket vagy hogy hiányzol, inkább ilyen hülyéskedések voltak az üzenetben. Szóval tényleg nem tudom,hogy csak barátok vagy több is van e köztük...Tudom hogy ez hülyén hangzik,de amíg nincs rá bizonyíték,hogy több is van,addig nem mondható,hogy megcsalt.Állítása szerint régebb óta ismeri mint engem.Nyílván nem kerek a történet az biztos,de még a teljes igazság nem derült ki,amíg nincs kézzel fogható bizonyíték,addig nem derül ki.Jogosan kérdezhetnétek,hogy de hát elhívta a túrára és naiv hülye vagyok,lehet,de ha jobban belegondolok,nekem is volt csak csaj barátom,akivel csak együtt bandáztunk és szex és testiség soha nem volt köztünk,bár tény létezik lelki megcsalás is.Na ez az amit nem tudok,hogy tényleg mint barátot vagy mint pasit hívta el..Sajnos ezt még nem tudom,ezt kell még kideríteni.Mikor elindult ma,viszont rákérdeztem,hogy kivel megy?Azt mondta nyugi nem lesz ott aki miatt idegeskedsz és egyedül megy a buszos csapattal.Most lemondta az illető vagy ő hazudik nekem, az utóbbi sanszosabb.Szóval hazudik az biztos,de nem tudtam még kézzel fogható bizonyítékot találni.
2019. okt. 26. 14:23
 183/221 Noren1989 ***** válasza:
39%
Jjajjbarátom, pedig olyan kis fain sztori volt, hát miért kellett ezzel elkúrni?
2019. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 184/221 anonim ***** válasza:
64%
Ez besült.
2019. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 185/221 anonim ***** válasza:
71%
Nem is valószínű hogy fogsz kézzel foghatót találni. Vannak nagyon ügyes emberek is. Különben a messengeren lehet csak bizonyos üzeneteket is törölni amiből te annyit látsz, hogy csak barátok. Tapasztalat.
2019. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 186/221 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp?Hogyan derítsem ki akkor?
2019. okt. 26. 17:22
 187/221 anonim ***** válasza:
29%
És mi a helyzet az éjszakai üzenetekkel és fura hívásokkal? Azok még mindig vannak? A telefonját nagyon őrzi?
2019. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 188/221 A kérdező kommentje:
Furcsa hívás csak akkor volt, többször nem.Telefont nem őrzi annyira.Messenger üzenetek már olyan későn nem jönnek.
2019. okt. 26. 18:01
 189/221 anonim ***** válasza:
29%

messengeren le lehet tiltani az éretesítéseket és csak akkor látod hogy jött új üzenet ha belépsz az alkalmazásba...ezt beállíthatja egyből lefekvés előtt is.

+bármelyik alkalmazásnál


Hagyod magam megdumálni úgy érzem, persze a Te magánügyed. De amég bizonytalanságban voltál, abba is azt magyaráztad hogy remegve jött valahonnan haza, biztos mással szexel. Most mond pár dolgot , már egyből az ellenkezőjét elhiszed.. Az eszedre hallgass

2019. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 190/221 Savlekotő ***** válasza:
29%
Hogy derítsd ki nézd meg a bugyiját dns lámpával,ennyi észt egy emberbe :( ..
2019. okt. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!