Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
 171/221 anonim ***** válasza:
71%

# 170


Igen itt vagyok, ha meg szeretné írni, engem is érdekel.Ebben nincs is még semmi gond, nem ezt írtam.

de 1-2 komment stílusa pár embernél elment egy olyan irány felé, amit nem tudtam szó nélkül hagyni, mert belegondoltam a helyzetébe. nyilván nem véletlenül pörgött rajta annyit, ő megszenvedi, itt meg már kábé szapulták.


Lehet érdeklődni normálisan is. Na de túlragoztam sorry, off vége tényleg. :)

2019. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/221 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt vagyok, visszanéztem egy nap után, hogy mi lett a sztori vége. Mikor láttam, mennyi hozzászólás érkezett, biztos voltam benne, hogy van válasz, de tök nagy csalódás volt csak a veszekedéseteket olvasni.... :D És most én is hozzátettem, hogy frissült a topic, még sincs válasz. :p
2019. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/221 anonim ***** válasza:
93%

#172


Valószínűleg nem is lesz válasz a kérdező részéről.Csak a gyakori közönségének a felcsigázása volt a célja.

2019. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/221 anonim ***** válasza:
71%

Frissült az időpont... Azt hitted, a kérdező kommentelt, mi? :P

(trololo)

2019. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/221 anonim ***** válasza:
80%
De genya vagy, utolsó... 😂
2019. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/221 anonim ***** válasza:
75%

szerintem cééééééé :) vagy dé.

De amúgy igen, valószínűleg kamu volt, csak hát ugye egy jó folytatásos regénynek is várja az ember a következő részét.

2019. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/221 anonim ***** válasza:
27%

Most tényleg semmi?????

Ez már bunkóság.....

2019. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/221 anonim ***** válasza:
74%
Trollkérdés szerintem. Tényleg jó lett volna meg tudni a végét. :"(
2019. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/221 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt egy hasonló jellegű kérdés. Csak akkor éppen az volt, hogy a kérdező állítása szerint a barátnője éppen most csalja meg és teljesen kétségbe volt esve, mert nem tudta mit csináljon. Barátnője állítólag közölte vele, hogy megismert egy férfit aki felé nagyon vonzódik ezért le fog vele feküdni, ha tetszik neki ha nem. Majd elköszönt tőle és elment kefélni. Állítólag.. Gyanítom mindkettő ugyanattól a személytől származik. A kérdező akkor is folyamatosan válaszolt minden kérdésre egész éjjel aztán másnap egyszerűen eltűnt.
2019. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/221 anonim ***** válasza:
74%
Akárki is, nagyon jól csinálta. Felcsigázott vagy 30 embert, aztán itthagyott minket lógva
2019. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!