Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a gyanúm hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a gyanúm hogy barátnőm megcsal? Ti nyonoznátok? Gyanakodnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt este jött egy hívása,még a lakásból is kiment.Mivel nagy túrázó,mondta hogy szombatról vasárnapra mennek túrázni a szokásos csapattal.Mondom jó ok rendben,de a titkos hívás kezdett gyanús lenni.Majd mondta hogy busszal mennek a túrára és kicsit ott hagyja a Tesco parkolóban.Reggel utána mentem és vártam egy kicsit,de a kocsija nem volt ott a parkolóban,szóval nem hagyta ott.A helyet elmondta hova megy.Te oda mennétek megnézni hogy mi az igazság?
2019. okt. 19. 18:21
 191/221 A kérdező kommentje:

Savlekotő


Köszi de tényleg hasznos infó kellene.Tényleg várom a tippeket.

2019. okt. 26. 19:07
 192/221 Noren1989 ***** válasza:
67%

Óbarátom, k-rvajóvagy.



Ne mondd, hogy te ezek után bízol benne,

és nem ültetek le beszélni...?

2019. okt. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/221 Savlekotő ***** válasza:
67%
Menj el vele egy ilyen túrára hátha előtted is képes ráfeküdni valakire ha ennyire nincs meg a bizalom zárd be v szakíts,ennyire nem lehetsz töketlen.
2019. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/221 A kérdező kommentje:
ma 19:37 Noren nem mondtam,hogy bízom benne,egy szóval sem, csupán nem tudom mit gondoljak.De beszélgettünk róla,hogy ki az az ember és mit akar tőle.Azt mondta már régebbóta ismeri,és ha nagyon akart volna tőle valamit, akkor már megtette volna.De semmit nem akar tőle.De most őszintén?Ki fogja ezt bevallani a másiknak?? Ugyanakkor mint írtam, átnéztem a beszélgetéseiket,majd szerdán elmentünk kettesben túrázni,majd hívta egy szám,pont kocsiban ültünk,nem vette fel....Majd másnap belekukkantottam a Messengerében ismét,írt ennek a majom gyereknek,na most figyelj!!Hogy a tesójával voltak ott ahol velem!Szóval annak a majomnak is kamuzik!
2019. okt. 26. 19:55
 195/221 anonim ***** válasza:
73%

Korábban javasoltam, hogy tegyél keyloggert a számítógépre, a wifit meg lődd ki. Elromlott a router... Egy hétig hihető, onnantól megvannak a jelszavai. Ha egy számodra nem ismert e-mail címről kommunikál akkor az is.


Néha meg menj el vele túrázni és érezd jól magad a barátnőddel. Ha a természetjárás a kapcsolódási pontjuk, akkor onnan szorítsd ki a fickót. Nézd meg a túranaptárat és ha még nem mondta hogy aznap mennek, szervezz rá egy túrát, magatoknak, kettesben, meglepiként :)

2019. okt. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/221 A kérdező kommentje:

ma 20:09


Szerdán már rá szerveztem:D Valószínűleg azért hívta az a majom.

2019. okt. 26. 20:12
 197/221 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén... Most ha nem akarna semmit a pasitól, miért hazudná azt, hogy a tesójával van? Miért nem azt írja, hogy "a párommal voltam a hegyekben"?!

Nekem ez abszolút vészcsengő!

Ezzel kapcsolatban konfrontáltad a kedves párod?!

2019. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/221 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy már én is azt mondom vagy keylogger, vagy konfrontáld, hogy ne nézzen hülyének már végre. Van az a szint, ahol kiprovokálja, szerintem ez már az.
2019. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/221 A kérdező kommentje:
Akkor valjam be neki,hogy belenéztem a telefonjában? Másképpen nem tudom konfrontálni sajnos.Mert ez az egy bizonyíték,szóval valahogy elő kell állnom ezzel.De akkor még jön a szöveg,hogy miért kutakodok??
2019. okt. 26. 20:20
 200/221 Savlekotő ***** válasza:
89%
Még mindig kérdem mi a rák értelme van a kapcsolatotoknak h össze vissza hazudoztok benne meg nyomoztok,le tagad téged. Nagyon jó lehet a szex is. :(
2019. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!