Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok a párotokban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a párotokban, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. A barátnőm szintén 25 éves hölgy. A probléma ott kezdődött, mikor mondtam a védekezést. Behisztizett, hogy ő nem fogja mérgezni magát semmivel. Gyógyszert elutasítja, a gumit nem szereti mert elvileg "neki fáj gumival". Nem engedi hogy elköttessem magam pedig lenne a környéken egy doki aki megcsinálná. Azt mondta azonnal elhagyna... Pesszáriumot fel se hozzuk azt mondta. Tehát az a helyzet, hogy semmilyen védekezési forma nem jó neki. Sokáig sztrájkoltam és nem volt szex de az ember az ember és vannak szükségletek. Naptári módszert számolgatom fejben és akkor is mikor már közelítek az orgazmushoz abba hagyom... és nagyon rossz így.

Annyit mond ha becsúszik, majd elveteti. De se anyagilag, sem érzelmileg nem menne neki szerintem, na meg most így gondolja, ki tudja a hormonok mit hoznának ki belőle.

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Egyszerűen nem bírok beszélni a fejével... Valaki járt már hasonló cipőben?



2019. nov. 7. 16:06
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
#38 Emiatt a gondolkodásmód miatt nem volt még soha életedben csajod, és nem is lesz. Tipikus incel.
2019. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

41:

Nő vagyok, házas...

2019. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!