Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok a párotokban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a párotokban, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. A barátnőm szintén 25 éves hölgy. A probléma ott kezdődött, mikor mondtam a védekezést. Behisztizett, hogy ő nem fogja mérgezni magát semmivel. Gyógyszert elutasítja, a gumit nem szereti mert elvileg "neki fáj gumival". Nem engedi hogy elköttessem magam pedig lenne a környéken egy doki aki megcsinálná. Azt mondta azonnal elhagyna... Pesszáriumot fel se hozzuk azt mondta. Tehát az a helyzet, hogy semmilyen védekezési forma nem jó neki. Sokáig sztrájkoltam és nem volt szex de az ember az ember és vannak szükségletek. Naptári módszert számolgatom fejben és akkor is mikor már közelítek az orgazmushoz abba hagyom... és nagyon rossz így.

Annyit mond ha becsúszik, majd elveteti. De se anyagilag, sem érzelmileg nem menne neki szerintem, na meg most így gondolja, ki tudja a hormonok mit hoznának ki belőle.

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Egyszerűen nem bírok beszélni a fejével... Valaki járt már hasonló cipőben?



2019. nov. 7. 16:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
72%

Na jó, egy kis off:

Szakadjatok le erről a kikaparásos dologról. Nem tudom hol éltek vagy milyen évet írnak ott ahol laktok, de nem csinálnak már kaparást. Sajnos sok abortuszos kérdésnél láttam már ezt leírva. Jegyezzétek már meg! Vákuummal szívják ki. Oksa?

2019. nov. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 Emerald válasza:
68%

Ez a nő egy szivola, menekülj!

Nem vagyok jós (meg Jóska se), de erős a gyanúm, hogy ha te elég elővigyázatos vagy és nem ejted teherbe, akkor megoldja máshol, te meg fizetheted.

2019. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
100%

#29

Magyarországon jelenleg vagy betöltött 40 éves kor, vagy 3 saját (!) gyerek megléte a feltétel egyáltalán a jogodra, hogy sterilizálást kérvényezhess. Mindkét nemnél.

Ma olyan világot élünk, hogy a diszkóban 'úgymaradt' tinianyák az menő (gyerek csak stat.adat úgyis), de felnőtt ember nem dönthet egymaga ennek ellenkezőjéről. Akkor is csak úgy, hogy bead egy kérvényt, hat hónap múlva meg kell azt erősítse, majd újabb 6 hónap múlva elvégzik. Felfoghatatlan számomra.

Át lehet menni viszont a szomszédba, a szlovákiai Lévára, ahol egy magánklinikán elvégzik. Mivel otthon is fizetni kell érte minden esetben, jobb olyan helyre menni, ahol felnőtt emberek felnőtt emberként bánnak felnőtt emberekkel.


(Ezzel egyúttal válaszoltam is, kérdező :) GyÖ-n olvastam a kérdésed először.)

2019. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
29%

A párod nagyon gyerekes és felelőtlen, én tuti nem bíznék benne, hogy nem akar gyereket. Viszont te sem vagy jobb, a leírásod alapján téged is csak az érdekel, hogy d*ghass egy jót, az hogy rá milyen hatással van a fogamzásgátló vagy az abortusz, vagy esetleg, hogy a jövőbeli gyereked elvetetése téged is megviselne, az eszedbe sem jut. Úgy látszik úgy vagy vele, hogy nem érdekel ha eléveteti, milyen veszélyeken, fájdalmakon megy át, elveszted a gyereked, csak az hogy tényleg megcsinálja-e és ne visszakozozn az utolsó pillanatban. Amúgy én nem vagyok abortuszellenes de ez elég rideg hozzállás. Szóval szépen megtaláltátok egymást.

Amúgy meg a felelős megoldás az, hogy ha nem akarsz gyereket és nem tudsz máshogy védekezni, akkor nem szexelsz. Nem állatok vagyunk, hogy ne tudjuk irányítani magunkat. Olyan nincs hogy jaj hoppá véletlenül nem bírtam kis, most akkor tönkremegy minimum 3 ember élete. Egy dugás sem ér annyit. Én tuti elköttetném magam, nem hiszem, hogy ehhez bárki engedélye kéne, a saját testedről van szó. Bár mondjuk én egy ilyen buta emberrel mint amilyennek a párod tűnik együtt sem tudnék lenni.

2019. nov. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
70%

Egy no ket dologert tesz meg barmit:

-hogy legyen gyereke

-hogy ne legyen gyereke


Menekulj, ameg lehet

2019. nov. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
16%

Csak egy kérdés: ha a "nem szex" a megoldás, akkor mi a nénje térgye kalácsáér' maradna együtt a barátnőjével?

Egy párkapcsolat a SZEXTŐL párkapcsolat.

2019. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Aha utolsó, szóval ha a párod pl betegség miatt nem tud szexelni, akkor kidobod a szemétbe? Akkor elég sok impotens férfi igencsak bajban lenne, de érdekes módon a férfiak ezt általában saját magukon nem alkalmazzák. Akinek csak a szex a fontos, az vegyen egy gumibabát. Amúgy meg én nem mondtam hogy maradjon vele, de már ne haragudj, egy ember egész életének potánciális szétcs-szését (értem ezalatt a nem várt gyereket) ne hasonlítsuk már egy kis 5 perces d*gáshoz. A szex nem ér annyit, hogy utána nem kívánt gyereked legyen.
2019. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Vagy lecserélném, vagy onnantól nyitott házasság lenne.

Dumcsizni meg együtt élni albérlővel is lehet.

2019. nov. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Nyilván nem, éppen ezért minden oka megvan lapátra tenni.
2019. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok neked.


Szóval több, mint 1 éve vagytok együtt (tehát 2 év még nincs), és már közös a vállalkozás? Kettőt találhatsz, miért van veled. Az Abbának is van ilyen száma, money, money, money.


Persze, hogy meg akar fogni. Ha mást nem, gyerektartás kell neki.

2019. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!