Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok a párotokban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a párotokban, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. A barátnőm szintén 25 éves hölgy. A probléma ott kezdődött, mikor mondtam a védekezést. Behisztizett, hogy ő nem fogja mérgezni magát semmivel. Gyógyszert elutasítja, a gumit nem szereti mert elvileg "neki fáj gumival". Nem engedi hogy elköttessem magam pedig lenne a környéken egy doki aki megcsinálná. Azt mondta azonnal elhagyna... Pesszáriumot fel se hozzuk azt mondta. Tehát az a helyzet, hogy semmilyen védekezési forma nem jó neki. Sokáig sztrájkoltam és nem volt szex de az ember az ember és vannak szükségletek. Naptári módszert számolgatom fejben és akkor is mikor már közelítek az orgazmushoz abba hagyom... és nagyon rossz így.

Annyit mond ha becsúszik, majd elveteti. De se anyagilag, sem érzelmileg nem menne neki szerintem, na meg most így gondolja, ki tudja a hormonok mit hoznának ki belőle.

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Egyszerűen nem bírok beszélni a fejével... Valaki járt már hasonló cipőben?



2019. nov. 7. 16:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne bízz benne. Ha a TE elköttetésedhez sem járul hozzá (???!) akkor valami nagyon de nagyon nem stimmel vele. Én a helyedben szakítanék vele.

Sőt!

Jobbat mondok!

Elmész, elkötteted magad, és szakítson ő.

Legalább a következő csajnál garantáltan nem húznak csőbe.

2019. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
82%

Ez a nő gyereket akar, ez nem kérdés.

Egyébként Pharmatex mellett lettem terhes megszakítással kombinálva.

Kérdező, köttesd el magad, ha valóban nem akarsz gyereket soha. Az ő véleménye nem számít már, ha most megszegni készül a megállapodásotokat. Magára vessen.

2019. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
80%

Egy kis adalék a Pharmatex témához:


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Kérdező, a párod kijelentette, hogy SOHA nem akar gyereket, vagy csak azt, hogy mostanában még nem?


Kérdező, egy így szerintem kb. orosz rulett, (még akkor is, ha maximálisan megbíznál a párodban, amit a leírtak alapján én nem tennék.)


Ha tényleg nem akartok gyereket, akkor felelősségteljesen kéne védekezni.


Nyilván tudod, hogy neked abban a kérdésben van mozgástered, hogy megfogan-e.


Ha igen, onnan már csak a párod (és persze a természet) döntése, hogy megszületik-e.

2019. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen butak dugnak...
2019. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
27%

22. Pharmatex mellett megszakítàssal terhes? Mekkora kamu! Nem volt az megszakítva, vagy a gyógyszer nem lett rendesen hasznàlva.

Több baràtnőm hasznàlta évekig megszakítàssal, mindegyiknek csak akkor lett gyereke amikor akartak és nem védekeztek. Én pl sose lettem terhes, pedig majd 10 éve így védekezünk kombinàltan.

A megszakítàs eleve csökkenti az esélyt, a pharmatexxel együtt meg kizàrt a terhesség.

Ott ti valamit nagyon elb**sztatok a hasznàlatàval, vagy a palid későn jött ki, és a fele cuccot beléd lőtte. Ezért nem a gyógyszer a hibàs.

2019. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
26%

"Ott ti valamit nagyon elb**sztatok a hasznàlatàval, vagy a palid későn jött ki, és a fele cuccot beléd lőtte."

Ott a pont. Általában emiatt szokott befuccsolni a megszakítás, mint védekezés. Ha valaki erre (és az ejakuláció utáni vizelésre) odafigyel, majdnem eléri a gumi hatékonyságát. Az előváladékban lehet spermium, de nem olyan könnyű tőle teherbe esni (1 év alatt 4 % esélye van).

2019. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
48%
Én is Pharmatexet használok, nem kombináljuk megszakítással. Amikor gyereket akartunk, nem védekeztünk, 3 hónap alatt sikerült. Se előtte, se azóta nem lettem terhes. Nem tudom, hogy hogy születik az a sok Ph-s baba. Tippem van csak, de azért megköveznének, ha leírnám.
2019. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vetetné el, 100%, hogy átbasz. Én is hasonló helyzetben vagyok, fogamzásgátlót nem szedhetek, a gumit a párom nem akarja, úgyhogy ugrálnék örömömben, ha azt mondaná, hogy elkötteti magát. De így is megtaláljuk a módját, hogy védekezzünk. Ez a csaj tuti, hogy gyereket akar, ne hagyd magad. Mondd meg neki, hogy vagy rendesen védekeztek/elkötteted magad vagy pedig szakítás. Tényleg ne hagyd annyiban a dolgot, mert idő kérdése és bejönnek a taktikái, aztán ha meglesz a gyerek már nem lesz visszaút. Hiába mondtad, hogy sok minden összeköt titeket, én otthagynám a helyedben, mert ez a te életedre is rá fogja nyomni a bélyegét.
2019. nov. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom.

KÖTTESD EL MAGAD!

Őszintén.. ha nem akarna gyereket, örülne is, hogy elkötöd magadat, mert így biztos teljesül a "vágya"

Csőbe húz, gyerektartás, ha otthagyod az ilyen embernél nem tudhatod, lehet asszonytartásért is pert indít..

Ha tényleg tuti nem akarsz egyáltalán gyereket, akkor tedd meg, mert tuti nem fogja elvetetni..

Külföldön a nő is elköttetheti magát (itthon 3 gyerek és,vagy 35 éves kor (sajnos nem tudom, hogy mindkettő vagy csak az egyik a feltétel)


Ha én tényleg nem akarom, akkor rászánom a pénzt és időt, mindent megteszek a terhesség ellen, nem kapartatni megyek


Ne hagyd magad, ez egy hantagép..

2019. nov. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
89%

Pharmatexnek azért érdemes részletesen, pontról pontra elolvani a használatát, és utolsó bötűig betartani.

Pl.melyik típust mennyivel előbb kell felrakni, újabb aktus előtt kell-e újabb adag, és mennyi ideig tilos utána szappannal tisztálkodni.

Gyanítom, hogy sok embernél ezeken bukik a hatékonyság.

2019. nov. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!