Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bíznátok a párotokban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bíznátok a párotokban, hogy nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

25/F vagyok. A barátnőm szintén 25 éves hölgy. A probléma ott kezdődött, mikor mondtam a védekezést. Behisztizett, hogy ő nem fogja mérgezni magát semmivel. Gyógyszert elutasítja, a gumit nem szereti mert elvileg "neki fáj gumival". Nem engedi hogy elköttessem magam pedig lenne a környéken egy doki aki megcsinálná. Azt mondta azonnal elhagyna... Pesszáriumot fel se hozzuk azt mondta. Tehát az a helyzet, hogy semmilyen védekezési forma nem jó neki. Sokáig sztrájkoltam és nem volt szex de az ember az ember és vannak szükségletek. Naptári módszert számolgatom fejben és akkor is mikor már közelítek az orgazmushoz abba hagyom... és nagyon rossz így.

Annyit mond ha becsúszik, majd elveteti. De se anyagilag, sem érzelmileg nem menne neki szerintem, na meg most így gondolja, ki tudja a hormonok mit hoznának ki belőle.

Több mint 1 éve vagyunk együtt.

Egyszerűen nem bírok beszélni a fejével... Valaki járt már hasonló cipőben?



2019. nov. 7. 16:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez így nagyon éretlen hozzáállás, mintha egyáltalán nem tudna és nem is akarna felelősséget vállalni a tetteiért. Sajnálom ha neked ez nem taszító.

A mai világban ahol ezer meg egy fogamzásgátló módszer létezik ne mondja már nekem senki, hogy nincs olyan védekezési mód a megszakításon kívül ami bejönne neki. Azt megértem, hogy nem szed gyógyszert, túl sok a kellemetlen mellékhatás, én sem szedném be. De gumiból például van már többszáz féle, tényleg nem hiszem el, hogy ne tudnátok olyan fajtát találni amivel neki is jó. Ugyan ez a spirál, a hüvelyi spermicid krémek stb. Spirálból is van már hormonmentes aminek semmilyen negatív mellékhatása nincsen.

Hogyha kipróbáltatok volna mindent és azt mondja, hogy tényleg nincs olyan ami bejött akkor oké, még meg is érteném. De az, hogy nem is akar kísérletezni, nem is akar megpróbálni felelősségteljesen védekezni nekem nagyon taszító attól függetlenül, hogy valaki szeretne-e gyereket vagy nem.

2019. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%

#10 A Pharmatex KIEGÉSZÍTŐ MÓDSZER a védekezésre. Ha hasmenés/hányás miatt van esély arra, hogy pl. nem hat a tabletta, akkor célszerű bevetni KIEGÉSZÍTÉSKÉNT. De csak ezzel védekezni hülyeség, mert orosz rulett a dolog!


Egy egészséges nő sem ússza meg 6 évig a terhességet Pharmatex mellett, olvass utána! És a saját butaságod ne tukmáld olyanra, aki egyáltalán nem akar gyereket!

2019. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
98%
#12 Megszakítás mellé viszont egy baromi jó dolog. Alapvetően a megszakítás egy viszonylag biztonságos módszer lenne ha nem lenne az a pici bibi, hogy előváladéktól is teherbe lehet esni. Ezt a hüvelyi spermaölők teljesen jól kiiktatják.
2019. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
94%

Csak azt tudom neked is mondani, amit kb. 3 éve a tesómnak: Ha nem akarsz gyereket, húzzál gumit a farkadra, mert ez a nő éppen most húz csőbe.

Ő akkor kikérte magának a barátnője nevében. Nemsokára ünnepeljük a kisfiuk 2. születésnapját. Mondjuk nekem nem baj, én szeretem a gyerekzsivajt. Remélem, te is.😂

2019. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő agybeteg, àtver, te meg bedőlsz neki. Ezer féle módszer van amivel tudtok vigyàzni. Ha egyik se tetszik neki akkor meg hagyni kell a francba.

Mi 9,5 éve vagyunk együtt a férjemmel, tény, hogy az óvszert mindketten utàljuk, hormonos fogamzàsgàtót betegség miatt nem szedhetek. De van màs út is.

Egész idő alatt pharmatexxel védekeztem én, ő pedig megszakítàssal ( időben kihúzza és úgy élvez el, ràm, nem belém) Soha semmi gond nem volt. Az elővàladékban levő spermàkat simàn ki tudja nyírni a gyógyszer, és semmi hormon nincs benne.

Ne legyél balek, ez a csaj sose fog abortuszra menni. Első alkalommal csőbe húz és perkàlhatsz a gyerekért kb 20 évet. 33/N

2019. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
93%

#12: Problátad már a pharmatexet? Mi a szoptatás alatt ezt használtuk, ami azért összesen már kb. 8 év, ami nem kevés. Hormonmentes, recept nélkül kapható, csak be kell tartani a használati utasítást, amit nem viccből tettek bele. Megszakítással egészen hatékony. Akkor is, ha kombinálod azzal, hogy a termékeny 5-7 napon van megszakítás, a többi napon csak a kúp.


Kérdező! Azt írod, hogy azonnal elhagyna, ha elkötteted magad. Hahó, jó reggelt! Ha soha akar gyereket, akkor ezzel mi a probléma?

Az lesz, hogy becsúszik a baba, ő meg hirtelen meggondolja magát, és nem veteti el. Akkor Te már semmit se tehetsz, neked csak a védekezésbe van beleszólásod! Ha nem akarsz gyereket, akkor legyen eszed, és ne rulettezzetek!

2019. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nem mérgezi magát semmivel, de a gyereket kikapartatná? Ez a nő nem normális és hülye biológiából is.
2019. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
73%

Rengeteg "Pharmatex baba" van, a fiam is. Szóval ez csak egy fokkal jobb mint az "időben kihúzom" meg a "naptári módszer" (rendkívüli peteérés lehetséges, a kihúzós meg azért nem jó mert az előváladékban is lehet spermium)

A csajnak meg azért nem jó egyik védekezés sem, mert teherbe akar esni, szóval köttesd el magad titokban, addig meg nuku szex

2019. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
94%
Most komolyan, szerinted egy olyan nő, aki képes azt mondani, hogy nem védekezik semmivel, majd ha mégis összejön, kikapartatja, az normális? Mert szerintem marhára nem. Én menekülnék egy ilyen embertől, az biztos.
2019. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 Savlekotő ***** válasza:
100%
Nyugi ez a nő hazudik,miért hagyna el ha elkötteted magad ,mert kölyköt akar érdekből pénzért,pali madár vagy..
2019. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!