Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a munka a megélhetésemet jelenti, ebből fizetem a számlákat, a hitelemet, az élelmiszert, a közlekedést... Attól, hogy dolgozom teljes munkaidőben, amikor nagyrészt a munkával kell foglalkoznom, különben kirúgnak, még nem csak a munka van az életemben.
2019. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
68%

7: végülis egy 22 évesen alapszakott végzett junior 3 év munkatapasztalattal nem kaohat medior/senior bért műszaki/gazdasági/it területen... Hát persze.


A 600 nettó ilyen helyen egy átlagos med/senior fizu. Bruttóban meg a junioroknak is jár általában ennyi.


Hol éltek ti?

2019. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
10%
Mert ezzel mossa át az agyukat a média. Az a cél, hogy ne szüljenek gyereket, így minél hamarabb kihaljon a fehér faj.
2019. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
64%

12-es erről beszélek.

De magyarázd el a kisfiúknak.

Kifogások,meg irigykedés ezzel leplezikma saját életképtelenségüket.

Ezért tartanak ott ahol,meg semmi cél,nyávogás na az megy.

Jah ezek ,,férfiak" idézőjel szándékos.

El vannak maguknak,semmi élmény.

Ők nem élik az életet max megélnek,de nem veszik magukat észre ez a baj.

Nőket meg szídják,hát hogyne.


Komolyan elképesztő,nők nem csodálom ki vannak a palikákra nagyon nem csodálom.

Kinek kellenének ilyen gondolkodással?

2019. nov. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
58%

13-aska ha építenènek a kisfiúk karriert,képeznék magukat,hajtanának akkor a nők nem vették volna kezükbe az irányítàst.

Csak nektek jó a panel,a Suzuki,nem akartok utazgatni mert minek.

Semmi jövőképetek,semmi ambíció.

Jó lenne előbb magunkba nézni.

2019. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
80%

Már megint egy általánosító kérdés! Nem minden értelmiségi nő él csak a munkájának.


AMúgy nekem is van egy tippem. Nem jöttél be nekik így nem fértél bele az életükbe.

2019. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
86%

Az ideális nő egyes kisfiúk szerint:


Dolgozzon, de ne túl sokat keressen, lehetőleg minimálbér körül. Éppen annyit, hogy kihúzza a hónap végéig, így eltartani nem kell, de lehet gazdaságilag dominálni és elvárni a kiszolgálást.


Szánalmasak vagytok!

2019. nov. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
56%

17-es de mellette meg érje be a kisfiúk szerint a semmivel,a panellal,a Cserkeszőlős külsői nyaralásal,legyen elég a Suzuki mert ne vágyjon többre.

Persze ezek a palik nem teszik magukat oda,otthon el vannak.

De a nő persze aszisztáljon.


Igazad van SZÁNALMASAK A MAGYAR PALIK sajnos.


32F

2019. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 October15 ***** válasza:
31%
2.: Kérlek mutass be a 25 éves csajnak aki 600k-t keres bármilyen érdmei képesítés nélkül. :D Összesen 9 évem lesz az egyetemen [ba, ma, phd] és a karrierem csúcsán kereshettem vonla 350k-t. Már ha V. Iktor nem qrta volna szét az MTA kutatóhálózatát. :D Így vagy takarodok külföldre egyetem után vagy éhendöglök. De nyilván 600k-t keres egy kiscsaj úgy hogy nem tanult semmi hasznosat... aha... óránknét mennyiért és mit vállal a drágám? :D
2019. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hol élsz.

Ha csak a volt középiskolás évfolyamtársaimat veszem sorba, a legtöbb nőnek nem a karrier a célja. Kb. felük a munkában sikertelen anyuka, aki a gyerekeiről szóló posztokkal árasztja el a facebookot. Van néhány, aki gazdagon ment férjhez, aztán szült néhány gyereket, és gyerek mellett, apuci támogatásával valamilyen unaloműző melót vagy tanulmányt végez (hat évig jár BTK-s szakra/pszichológiára, nullszaldós butikot vezet, ilyesmi).

2019. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!