Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
24%

29-eske jól kisgyerek.

Tudod inkább vedd kezedbe az irányítàst saját életedbe.

Biztos elhagy hát persze, te női szakértő lehetsz.


Inkább veletek nincs meg a szikra kisfiúkkal,nem csodàlom inkább tegyél az életedért ne legyél unalmas mint az átlag mai magyar palik.


Fogadd meg a tanácsom hidd el működik.

2019. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
46%

19, hát igen aki a közszférában dolgozik annak ez álom fizu :D

ismerek egy társaságot(nagyra vannak maguktól) az összes nemzetbizotnsági meg hasonlókat végzett,már doktori fokozatot is megkpaták, és olyan a fizuja,hogy el sem hiszem xd ilyen netto 200-250 körül keresnek.

Egy multinál simán kershetsz netto 1 milliát alap diplomával,minden gond nélkül. Néhányan burokban élnek itt... A nagyobb pozicíókban meg 2-3 millás fizu az alap! Hiszed vagy sem,de ez valós!

2019. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
42%

33-as hiába beszélsz nekik.

Életből felmentettek társasága.

Aki a közszférába megy az magára vessen ennyi.

2019. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
34%

#32 rohadt érdekes lehetsz, ha a brünhilda nőd mellett itt próbálsz más csajokat becserkészni a nyalis szövegeiddel :D


[link]

"Szorgalmas, és folyamatosan képzi magát, ezért egész jó kis pozíciót kap, de egy sintnél nem tud tovább jutni, mert ahhoz túl balfék és határozatlan, nem tudja magát eladni szóban.

Közben az édesanyja folyton piszkálja, h már unokát szeretne, ezért szerezzen magának végre egy barátnőt legalább. Ezért heti 3 alkalommal konditerembe jár h jobban eladható legyen az örökítőanyag-piacon is. Egy továbbképzésen (vagy a román nyelvtanfolyamon - amit azért kezdett, m beígértek neki egy zsíros fizut, ha elmegy marosvásárhelyre területi képviselőnek) megismerkedik egy igen határozott nőszeméllyel, aki le is csap rá azonnal, mert 28-30 évesen kéne egy apa a tervszerinti gyerekhez. A szárazbarát beadja a derekát, 1 év múlva esküvő, 4 éven belül két gyerek, kertes ház Zuglóban, egy Toyota Yaris az asszonynak és egy Ford a családnak. Ennyi a mérlege. Már beszél románul, de mégsem ment ki dolgozni a "család" miatt. A családi ügyekbe beleszólása nincs, a felesége folyton leugatja, a barátaival nem találkozik, mert azok nem bírják az asszonyt, meg az asszony amúgy sem engedné, h csak úgy sörözgessen néha. iszonyatos energiát öl mindenbe, de sehol sem ér el megfelelő eredményeket... "

2019. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
10%

"13-aska ha építenènek a kisfiúk karriert,képeznék magukat,hajtanának akkor a nők nem vették volna kezükbe az irányítàst.


Csak nektek jó a panel,a Suzuki,nem akartok utazgatni mert minek."

Ti nők ezt elvárjátok, de mit nyújtotok cserébe a puncin kívül? Magatokat sem tudjátok eltartani, és életképtelenek vagytok férfi nélkül.

2019. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 October15 ***** válasza:
27%
30.: Értem szóval a férfi dolga megteremteni a biztonságot. :D Én mocskos értelmiségi puhap*cs meg azt hittem hogy egy kapcsolat 2 egyenlő félen alapul és nem azon hogy te vagy a kőkemény férfi aki majd jól megteremti a biztonságot. XD XD XD Hát mindenkinek más az ízlése de ha ennyire agyhalott lennék mint te embernek sem merném nevezni magam nemhogy férfinak.
2019. nov. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
35%

"Egy multinál simán kershetsz netto 1 milliát alap diplomával,minden gond nélkül."

Ez baromság, már ha Magyarországról beszélsz. Ha igen, akkor életedben nem dolgoztál még valószínűleg sehol, de multinál biztosan nem.

2019. nov. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
35%
Multinál dolgozom,nem hazudok..otthon..tudom mennyit keresnek a kollégák,a diákok az osztályvezetők stb. Nem kamu,ha azt hiszed rosszul élünk tévedsz. De nem akarom bizonygatni,nem kell ide jönni dolgozni ,gondolj amit akarsz :D
2019. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
77%

Van házam kettő, kocsim egy, az egyik ház garzonokká lesz alakítva és kiadva. Van egy normális munkám, bejön belőle 200 nettó, a házból is be fog annyi. Az havi 400 nettó (vidéken élek). Mi a fisznek keressek 600-at vagy másfél millát, ha havi 120-ból nagyon kényelmesen és kellemesen kijövök. Nem megyek külföldre, mert nem érdekel. Kirándulok, sütögetek közben, sportolok, olvasok, gépezek. Ezt szeretem. Ezt teszem az asztalra. Aki nem köteleződne el semmilyen szinten, azaz minden után jönnék én, annak minek? Olyan nem kell. Olyan sem kell, aki azzal faxméricskél, hogy van pénze,háza,kocsija,munkája,fizetése,hobbija....hol érdekel, nekem is van. Dugunk-e, közösen viseljük-e egy közös háztartás terheit, jó társaság vagyunk-e egymás számára.

Bocs, hogy az ördög ügyvédje vagyok, de a kérdés úgy éreztem a komoly párkapcsolatokra vonatkozik, nem albérlőre vagy szexkapcsolatra.

2019. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
28%

#41-es jól van PHD-s.

Hát lehet többre is amúgy csak egy picit,ds csak halkan megjegyzem.

Ja te lehet kőbányai szinten vagy kisgyerek, mindenki magàból indul ki.

Én nem iszok,eszek,fogyasztok silány minőséget.

Olyan nagy szakember vagy akkor nem közszférában lennél hanem multinál vagy a CERN-be kint Svájcba.

Akkor mégse vagy akkora tudású?

2019. nov. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!