Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
36%

#32

Biztos jó lehet ennyire szűklátókörűnek lenni és ezzel nyugtatgatni a tomboló lelked.


Ha ez így lenne, akkor minden egyetemre nőket vennének fel, és alig lenne pár férfi, munkahelyeken ugyanez. Én eddig bárhova mentem, több férfit láttam, mint nőt. A probléma inkább az, hogy te vagy képtelen érvényesülni.

2019. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim ***** válasza:
61%
A kérdést jelentettem ellenőrzésre, mert nagyon elharapódzott a vita, csak páran válaszoltunk a kérdésre érdemben, más kérdés, hogy a kérdező számára azok a válaszok kielégítők-e. A vitába nem kívánok beszállni.
2019. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
84%
Nem tudom, szerintem nincs így. Itt, ahol dolgozok, pont inkább amiatt szoktak nyavalyogni, hogy mennének már haza, alig várják a munkaidejük végét. A cégvezető (nő) viszont egy sztahanovista hajcsár. Na ő betegesen munkamániás.
2019. nov. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 October15 ***** válasza:
72%

51.: Úristen. XD Dehogy szükséges a kritika megfogalmazásához azt hogy ugyan azt nyújtsd. :D A te megfogalmazásod szerint akkor nem pont ugyanolyan szrt csinálnál te is mint amit kritizálsz? :D


Nem kell írónak lenni ahhoz hogy szrnak tarts egy könyvet / forgatókönyvet. Ne adja isten effektív kritikát fogalmazz meg vele kapcsolatban. Nyilván van az a szintű informálatlanság ami már megakadályozza az érdemi és valós kritika megfogalmazását. Lásd a sok hobbi szakmunkás történész a kínai-magyar rokonsággal meg hasonló gyökérségekkel. :D [Meg amikor egy középkorászt elkezd kérdezni egy nyilvános konferencián vmi aleksz papa a szent korona chakráiról.. XD]

2019. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
92%
"Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett." Ez Balázska, nem veszitek észre? Egy ilyen nővel sem találkozott, csak belenget egy ilyen marhaságot, majd szórakozik azon ahogy egymás torkának estek.
2019. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
.
2019. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
100%

#58. Pontosan arra gondoltam, amit kifejtettél, mikor nincs kellő háttérismeret egy kritika megfogalmazásához. Például Ha a kettes matek érettségimmel megkritizálnám Albert Einsten munkásságát, nem lennék valami hiteles, helyette nevetség tárgya lennék.

Amit meg írtam, szerintem butaság a suba a subához elv és az ellentétek vonzzák egymást elv egy az egyben vonatkoztatása a kapcsolatokban. Ugye a melómániás sem jár jól az otthonülővel meg a kettő munkakerülőnek is felkopik az álla...jobb az, ha egy részről kiegészítik egymást, másfelöl pedig alkalmazkodnak egymáshoz, ha úgy vélik, adott emberrel komolyan lehet valamit kezdeni. Ezen a jajj, csak ne függjek senkitől páni félelmeken is felszalad a szemöldököm. Persze, ne függjön...de kilóra megvehessen 3 másikat, miközben megszakítja magát...azt meg minek? Emellett aki az optimumra hajt,arra meg kígyót-békát mondanak, lusta, trehány, céltalan stb. Azt is miért?

2019. nov. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
93%

16-os jól mondta :)

Kérdező, nem azért pattintanak le téged ismerkedésnél mert dolgoznak, hanem mert unalmas vagy, nm jössz be nekik. Ezen kívül az is előfordulat hogy néhányan tényleg dolgoznak, muszáj nekik mert nincsen hátszelük, vagy épp hajtás van a munkahelyen és ha nem teljesít kirúgják. Ezen még nem gondolkodtál el?

2019. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem meg a "karrier", meg a "karrierista" nem kellene, hogy negatív kicsengésű szavak legyenek, akkor sem ha nőt, és akkor sem, ha férfit jellemeznek.


Igen, vannak nők, akiknek nagyon fontos a munkájuk. Mi ezzel a probléma? Nem mindenki utálja ám a munkáját, meg jár be csak kényszerből dolgozni. Én sem azért tanultam éveket, meg dolgoztam egyetem mellett végig, hogy akármilyen munkám legyen. Élvezem, hogy végre azzal foglalkozom, amivel mindig is szerettem volna és élvezem a gyümölcsét, a pénzt, a szakmai sikert, magát a munkát.

Tudom, vannak férfiak, akiket az ilyen vérig sért a férfiasságukban, mert csak addig érzik magukat valakinek, amíg nem érzik fenyegetve a semmi státuszukat. Na, pontosan ilyen az October 15 nevű felhasználó is, aki még ki sem lépett az oktatás burkából, de megmondja, hogy huszonévesen nem lehet kiemelkedően jól keresni. Munkahelyet gondolom, még életében nem látott belülről, főleg nem versenyszférában, de itt nagyon okosan megmondja, mennyit lehet keresni, meg mivel. :D


Egyébként én is megkaptam már az arcomba komplexusos férfiaktól, hogy karrierista vagyok. Pont egy olyan "férfi" mondta, aki 29 éves és az anyjával lakik, nem tudta még befejezni a BSc diplomáját mérnökinfón, mellette techsupporton dolgozik valami kis cégnél, és kioktatott engem, amikor meglátta, hogy valami szakmai esemény után érdeklődöm a Facebookon, hogy miért nem vagyok már anya, miért akarok én férfi lenni. :D Gondolom, kevésbé érezte volna szánalmasnak a saját életét, ha kinyomok pár gyereket és addig is szünetel a karrierem.


Kérdező, azt pedig nem is értem, hogy ha ennyire zavar, hogy valaki a munkájának él, akkor miért nem ismerkedsz inkább átlag marisokkal, van egy csomó belőlük: ott dolgoznak a szupermarketekben, a szépségszalonokban, a dohányboltokban. Elhiheted, hogy ők pont annyit tesznek a munkájukba, ami elég, elvegetálnak, nézik az órát és várják a munkaidő végét. Rengeteg ilyen ember van szerencsére, bőven válogathatsz. ;)

2019. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
33%

#59-es erről van szó.

October15 okoskodik sajnos,aztán történelem büfészakával magyaráz,inkább hagyjuk.

Semmire se jó büfészak kb a szabad bölcsészettel van egy szinten.

Ott PHD-zni ne haragudj de nem nagy kunszt.

Amúgy te valásztad October15 ezt a szakot,kicsit bölcsebb lettél volna inkább pszichológia,ritka nyelv szakra mehettél volna.


Jah mehetsz multihoz erről beszélek,az élethez érteni kell.


Beszélsz nyelveket?

Akkor SSC-be mehetsz nettó 300 a kezdő,pl IT support ott ha ügyes vagy kiképeznek hálózatokra pl CISCO-ra,mellette pár certificatet letolsz.

Ennyina titok csak egy példa.

2019. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!