Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 October15 ***** válasza:
68%
40.: Persze, egy bizonyos szint fölött simán lehet sokat keresni. Csak hát nem hiszem hogy az utcáról beesve 0 képzéssel. :D Ha pl van vmi kereskedelemmel összefüggő diplomád és ott dolgozol x éve és középvezető vagy annál fentebb vagy akkor simán de ehhez nem kell multihoz menni. :D A MÁV-nál is simán megkeresel egy rahedli pénzt ha te vagy a jani. Csak hát nem ez a jellemző nemde? Azért az emberek java része nem felsőbb beosztásban van nálatok sem nemde? Vagy azt mondod hogy az ilyen kemény gyerekek akik itt osztják az észt és van nekik "PHD-jük az életből" XD XD XD XD azok lazán bekerülhetnek ilyen munkakörökbe? :D Nyilván sok helyre el lehet kerülni úgy hogy a képesítésed / egyéb skilljeid csak részben vágnak az adott kérdéskörbe ha cserébe eléggé rugalmas a gondolkodásmódod de azért jórészt nem a milliós állásokat fogod betölteni így. :D Persze ha van fideszes bekötésed akkor a két szép szemedért is simán megkereshetsz ennyit vagy még többet egy állami cégnél. :D
2019. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
88%

Ha érettségi előtt felajánlották volna, hogy még aznap találkozhatok egy csodás sráccal, vagy felvesznek álmaim egyetemére, az utóbbit választom. Az utóbbi egyébként meg is történt.


Nagyon szeretem, amit tanulok, de miután végeztem az egyetemét, hasznát is szeretném venni a tudásnak, amit megszereztem, nem elvonulni szülni és otthon maradni. Rengeteg tervem és álmom van, és az életemben ezek megvalósítása az elsődleges. A tanulás mellé tökéletesen be tudtam illeszteni a szociális életem. Kapcsolatom jelenleg nincs, de a barátaimmal és hobbimhoz köthető társaságokkal rengeteg időt tudok tölteni.


Szűklátókörűségre utal, ha az ember azt hiszi, egy karrierista embernek nincs élete a munkáján kívül. Nyilván előfordul, de te vagy az, aki ezt szeretné hinni. Amúgy ha nem lenne idejük másra, hogy ismerkedhetsz velük? Erős ellentmondás.


Nem várom el egy férfitól, hogy utaztasson és fizesse a szórakozásom, mert ezeket el tudom intézni magam is.

Nem várom el egy férfitól, hogy lakhatást biztosítson, mert nem szeretnék ilyen szinten függni tőle.

Nem várom el egy férfitól, hogy eltartson, mert nem szeretném kihasználni.

Nem várom el egy férfitól, hogy kétszer annyit keressen, mint én, mert ostobaság olyat elvárni valakitől, amit én magam se tudok teljesíteni.


Megkérdezhetem, hogy mi a te tipped?


21/L

2019. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
93%
Books before boys. A világ egyik legbefolyásosabb nője is megmondta... :) Nem adta fel a párja miatt a karrierjét, tanulmányait, mégis lett neki párja, családja. Fordítva már nem menne így...
2019. nov. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
95%

"Magatokat sem tudjátok eltartani, és életképtelenek vagytok férfi nélkül."


Relax. Szétpukkadsz az idegtől a végén :D

2019. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 October15 ***** válasza:
26%
43.: A milliókat kereső funkcionális analfabéta... :D Hol mondtam én hogy közszférában vagyok? Egyetemista vagyok te nagyon fogyatékos. :D Azt írtam hogy ba, ma, phd mire kereshetek is valamit [okay technikailag a 2x2 év phd már fizet]+ még x év mire az MTA-nál lehetett volna elrakni érdemi mennyiségű pénzt de hát így ugye marad a külföld vagy az éhenhalás. Most nem azért a két forintért de történészként te milyen multihoz mennél el? :D Milyen multihoz mennél el ha tanítani/kutatni akarnál? XD Valami magánegyetemre külföldön még esetleg de ahhoz nem elég ha "PHD-d van az életből" :D addig azért nem kevés tudományos eredményt kell összehozni. Nyilván az ilyen kemény csávóknak mint te ez semmiség lenne. :D [Nem mondom hogy megszakadok az egyetemen mert hát szerencsére van hozzá affinitásom úgyhogy igazából EZ as fuck de most ez m1 is.]
2019. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:

Na igen, a rendívül kisebbségi komplexusos rögtön vérszemet kaptak, így el se olvastak igazán, már vérben forog a szemük.

A gyerek dolog kapcsolatban volt, ahol egyébként a nő azon kesergett, hogy még nincs gyereke... becsúszott a vágya, de a karrier fontosabb volt. Olyan férfi mellett, akinek mindene megvan, nem csak lakás, hanem ház, pesti...

Menni bárhova, nyaralni, ezeknél is fontosabb volt a munka.


Társkeresőző, ismerkedni akaró nőknek nincs ideje ismerkedni, mert... munka.


Ez a papolás arról, hogy a pasik nem tesznek semmit... de bizony, élnek, szórakoznak, világot. Persze nem a tipikus insta-facebook poszt helyekre mennek ahova a nők, és nem is egy hétvégre mint a karrierista nők (mert szabi nincs, munka van), és nem is biztos hogy kirakják ezekre az oldalakra.


Hölgyeim, a kisebbségi komplexus ami belétek került ki tudja honnan, az megmarad, bármilyen értéktelen rangot értek el bármilyen multinál, akárhány meki kompatibilis diploma van.


Esetleg a szabvány közgáz/hr diploma helyett valami mérnöki, vagy informatikai képzésre kellene jelentkezni, akkor nem kéne minden nap túlórázni, törtetni egy fél millás fizetésért 1-2 év után, hanem lazán, kevesebb mint 8 órával, nem nagyon hajtva lehetne ezt megkeresni, és mellette élni is lehetne, nem csak facebookon/instán.


Budapestről van szó, vidékről ide költözött nőkről, akinél érezhetőbb a kisebbségi komplexus-karrierizmus mint az eleve budapesti nőknél.


Az összes megismert karrierista nőnél az a közös, hogy hétvégenként néha hazamennek vidékre, esetleg 1-2 hétvégi facebook insta rövid utazás wizzairen, amúgy nincs élet, nem ér rá, a kapcsolatára sincs idő ha van, ha nincs akkor meg sírás van, hogy nincs senkije, de ideje nincs arra sd, hogy legyen valakije.

2019. nov. 10. 11:19
 47/83 October15 ***** válasza:
30%

Kérdező: Az ugye megvan hogy ide összesen 2 nő írt? :D Az egyik férjezett a másik meg éppen szingli de még egyetemista. XD A többi szimplán olyan proletárok akik legalább itt kitudják élni magukat mert őket már az fb/insta is ledobja magáról. :D Szóval itt próbálnak valakinek látszani [nem sok sikerrel].


Nem tudom én pl a szakomon szívesen látnék olyan csajt aki nem azt mondja hogy "nekem életem van" majd 5 perccel később keveri Athént és Spártát. XD XD Szánalom. Amúgy jófej csajok csak nem tudom mi a fszt keresnek egyetemen ha az ambíciójuk mellé 0 munka társul.

2019. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
79%

"ostobaság olyat elvárni valakitől, amit én magam se tudok teljesíteni."

Ezt egyszer elkezdte valaki itt az oldalon, aztán azóta is mindenki ezt fújja tök oda nem illően. Ez az amit én tudok/nem tudok nyújtani arra áll, hogy hiteles vagyok-e, ha kritizálok valakit vagy nem. Nem azt, hogy egy kapcsolatban a két félnek ugyan azt kellene nyújtani. Aki egy kapcsolatban ugyan azt tudja nyújtani, mint te, az pont, hogy te vagy. Miért kéne egy nőnek ugyan azt nyújtania, mint egy férfinak vagy fordítva? Persze, jó pont, ha tudjátok egymást helyettesíteni, ha szükséges, de ennyi erővel tényleg el lehet lenni szexkapcsolatokban vagy egyedül. Ez kb az a felállás, mikor egy cég öszesen áll 2 vezérigazgatóból, aztán csak gyűlik a szar mellettük, mert lapátot fogni ugye mindenkinek derogál, felosztásról meg szó sem lehet, had nőljön az a kupac.

2019. nov. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
8%
Könnyű annak érvényesülni,akinek p.nája van.Itt a titok kulcsa.
2019. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
0%

"tudod ki a brinhilda te lúzer antiférfi kis senkiházi."

Juj, látom, ez betalált... :D gondolom, Brünhilda megfogott a pötsödnél, mert kellett neki a "férfi" a babaprojekthez, te meg örültél, hogy végre valaki elveszi a szüzességed :D Aztán jól behódoltál neki...

2019. nov. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!