Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 October15 ***** válasza:
68%
59.: Olvasd el újra amit írtam és azt is hogy mire írtam. Az egyik proletár azt állította hogy 25 évesen képzettség nélkül lehet 600k-t keresni. :D Te gondolom nem képzettség nélkül keresel annyit amennyit nem? Ne én legyek már a komplexusos mikor a sok proli gyakorlatilag arról ábrándozik hogy fog egy csajt aki nem képes semmire, lófszt nem csinált és nem is fog és majd nagyon hálás lesz a férfiállatnak hogy ki van tartva. XD Személy szerint én úgy vagyok vele hogy hasonlót a hasonlóval... a proliknak jók a tescoban melózó csajok én maradok az értelmiségnél
2019. nov. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
31%

61-es

Proletár inkább te vagy,fogalmad sincs az èletről,dolgoztál egyáltalán a versenyszférában?

2019. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
41%

Amúgy nem képzettsége hanem TUDÁSA van,tudod mi a különbség?


Nekem volt évfolyamtársaim kettő is van kivágták a proginfről.

Most kint dolgoznak PROGRAMOZÓKÉNT Luxemburgba,mert van tudásuk de nincs végzettségük.


Erre mondtam az élethez tudás kell.


Napoleon Hill - A siker törvénye tizenhat leckében.

Javaslom elolvasni.

2019. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 October15 ***** válasza:
100%

Sikerült félkészen elküldeni a hszt szóval:


59.: A jelenlévők közül sanszosan pont én vagyok az akit nem sért férfiasságában az ha egy nő sikeres. :D Miért is tenné? A világon semmilyen kapcsolat nem áll fent az ő sikere és az én férfiasságom között. Ha meg összejönnék a kérdező egyik exével és mondjuk nem dobna ki a kukába úgy mint őt [vagy a hasonszőrű proletárokat] akkor az tulajdonképpen nem emelné a férfiasságom? :D [Már ha alapvetően bármennyire is érdekelne ez a fszméregetés. :D]


Azért haverjaim alapján: a mérnökinfő nem éppem a legkönnyebb móka. :D A diszkrétmatek meg a többi szeméttel ők is szpnak mint a torkos borz. Jó mondjuk a 29 évesen 1. szak bc azért erős. [Nekem az első keleti nyelvek és kultúrák volt.. nyilván az is büfészak. :D]

2019. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
9%
Milyen jó vita van itt :D Öröm olvasni :D Nagyon szórakoztató. Az meg már meg sem lep, hogy megint minden a férfiak hibája :'D
2019. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 October15 ***** válasza:
18%
65.: Ja-ja szana-széjjel adom. :D 1,5 órája ezen a gyökeren röhögünk haverokkal. [A socmédia egyetlen haszna hogy screenshotokat osztogatsz. :D]
2019. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 October15 ***** válasza:
89%
Amúgy az megvan hogy akik szerint éppen a férfiak hibája mniden azok valójában komplexusos férfiak ugye? :D Csak mert eddig 3 nő írt ide ezek közül 1 sem volt retardált. Ellenben a fene nagy alfahímek na ők rohadt szórakoztató módon hülyék.
2019. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
97%

"Te gondolom nem képzettség nélkül keresel annyit amennyit nem?" - De. Van egy BA diplomám, ami önmagában semmire nem jó, elkezdtem az MA-t, de be sem fejeztem. Régebben kutatni akartam, csak aztán rájöttem, hogy nem szeretnék éhenhalni, meg igazából szeretném élvezni az életet. Ezért egyetem mellett továbbképeztem magam, soft skilleket fejlesztettem, nincsenek mindenféle papírjaim, nem is beszélek sok nyelvet, csak angolt, de azt nagyon és mégis sikeres vagyok és mégis nagyon jól keresek huszonéves nőként.

Ezért írtam, hogy amíg az egyetemen kívül nem látsz mást, nem kellene kijelenteni, hogy ki mennyit kereshet. A papír nem számít sokat. Nekem még egyik interjúmon sem kérdezték meg, mit tanultam. Max azt kérdezték, hogy-hogy teljesen más iparban dolgozom. Senkit nem érdekel a papírod, a nyelvvizsgád, a cégeket a tapasztalatod, a képességeid, az affinitásod érdekli. Nagyon pofára fogsz esni, ha azt hiszed, a PhD-del növekszik a munkapiaci értéked.

2019. nov. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
83%

Várj 68-as mindjárt jön,hogy dugtál vagy szoptál,PHD-déstől ennyi aztán büdös fogalma sincs az életről,csak személyeskedni meg gyökerezni tud a többi hasonszőrüvel(hasonló ,,sikeres" , ,,talpraesett" haverjaival).


De megmondta ő tudja,hogy működik a világ,a saját szimatszatyros burkában esetleg. :D

2019. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:
76%

Sőt, nem egy kollégám van, aki nem is járt soha egyetemre. Beszél nyelvet, intelligens, jól kommunikál és odateszi magát.

És ezzel nem azt mondom, hogy nem kell egyetemre járni, csak azt, hogy a diploma önmagában nem garancia a sikerhez.

Már nem multinál dolgozom, de ott is dolgoztam. Szinte mindenkinek van diplomája, de szinte senki nem abban dolgozott, amit tanult, ezért nem is nagyon nézték, hol és mit végeztél. A huszonéves nők, akik már jó ideje a cégnél voltak és beletették azt a pluszt a munkájukba, most már simán megkeresik a nettó 5-600-at, mert magasabb pozícióba léptek, meg ha jól végzed a munkádat, fél évente, évente kapsz is emelést.

Nem a levegőbe beszélek, project manager barátnőm van onnan, az egyik sales manager 29 éves volt, amikor account managerből sales manager lett és ismerem a sales manage bérsávot, mert én is a salesen voltam. Team leaderek bármilyen csapatból eleve magasabb fizetéssel indultak, ott is rengeteg fiatal nő volt.

2019. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!