Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
62%

70-es nekem programozó kollégám tudod mit végzett szociális munkás szakot.

Esküszöm neked :)))

De várj ő is b_szott azért van ott,igaz FÉRFI de ő is széttette a lábát akkor,bár felesége is van. ;))

Sőt a két volt èvfolyamtársam is akiket kivágtak az egyetemről, Luxemburgban programozók egyik Vezető fejlesztő, igen lehet ő is szétrakta a lábát,ennyi meleg férfit,nem?

Igaz mindkettő házas de akkor biszexek lehetnek :DDD

2019. nov. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

8 oldalon sok jót is írtak.


Röviden: Nem akarunk egy faroktól függeni.

2019. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
97%
Kedves Kérdező! Azért karrieristák mert realisták is. Magyarországon 70%os a válási ráta. Ami azt jelenti,hogy 70% rá az esély,hogy mehet majd a kölkökkel albérletbe vagy anyaotthonba ha anno 0 esze volt és egyből iskola után szült, 0 félretett pénzzel. Ha valamirevaló esze van a nőnek,akkor munkatapasztalattal és szakmával megy el GYESre babázni. Különben válás után mehet vissza az anyjához a gyerekkel bolti eladóként 150 ezret keresve. Így már érthető,hogy miért akarnak lakást/karriert? Ezt mikor kevésbé karrierista rokon vagy ismerős nőknek mondtam,akkor jött,hogy mennyire negatív vagyok. Azóta mindegyik elvált 20on 30 évesen és minimálbéren tengődik a gyerekkel...És nem negatívság csupán a statisztikának hinni...
2019. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
38%

Azért aranyos, hogy Magyarországon az átlagbér 230 (KSH szépítés, tehát valószínűleg valójában még ennyi sem), de itt mindenki képzettség nélkül keresi a 600 ezreket :D

Ezen az oldalon mindenki messze átlagon felüli?

2019. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
80%
Itt olyan fizetésekkel dobálóztok, mintha Ausztriában élnénk.
2019. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
87%

Még az első oldal hosszú válaszolója vagyok. IT-s területen bevett dolog a papírt mellőzni. Nekem például társadalomtudományi területen van alapszakos diplomám, ami master nélkül nem ér semmit, csináltam rá egy másik mestert, ami inkább a természettudományos kutatásmódszertanra van kiélezve (=igazándiból egy jól hangzó bullshit). Egy ideig dolgoztam statisztikusként, adatbáziskezelőként, az első diplomám szerinti szakmában soha. Aztán lettem manuális tesztelő, majd java/python dev csapatba vettek át fejlesztőnek. Nem kérték soha a diplomámat, küldtek e-mailben egy feladatot, hogy csináljak egy programot ilyen meg olyan feltételekkel egy hét alatt, azt visszaküldtem nekik, utána szóbeli, két logikai teszt és egy motivációs beszélgetés, majd egy szakmai forduló, ahol pár alapfogalmat kérdeztek (pl hogy hogyan futtatnék párhuzamosan egy programon belül programrészleteket, objektumkezelés, példányosítás). Aztán egy bértárgyalás jött, ahol mondtam egy árat, mondtam, hogy más helyen is függőben vagyok, kérdezték, hogy ott mennyit ajánlanak, aztán fölélicitáltak egy 50-essel és felvettek. Így lett szépen a 210-es béremből 270, majd 390 nettó, amit 420-ra emeltek mostanra.


Én otthon tanultam programozni, videókból meg mások egyetemi anyagából... Anno a statisztikai programhoz kellett egy kevés python, akkor szerettem meg a dolgot. Nincs róla papírom. Lehet, hogy lesz, de most biztosan nincs és nem is kötötték a bérem ilyen feltételhez. Ha később ez lesz az előrelépés feltétele, egye fene. Egyébként senkit sem érdekel. Kollégám pénzügyes volt, a helyemre érkező tesztelő kolleginát pedig recepciósnak vették fel, de belement a mentoringba és váltott. Sok egyetemet félbehagyott ismerősöm dolgozik hasonló munkakörben, nem igazán piszkálták őket sem a papírral. Elindulni nehéz, utána a tapasztalat beszél a papír helyett meg az ajánlások.


Egyébként nálunk a projektvezető tudtommal valami okj-s papírral dolgozik, szóval már a gazdasági és menedzsment pozíciókban is elég lazák.


Jó munkaerőre szükség van és sok cég kezd rájönni, hogy egy célirányos teszten átmenni nekik elegendő, sokszor jobb, mint egy seggelni és for ciklusokat meg rekurzív függvényeket irogatni tudó frissdiplomás. Izzasztó hülyeségek mennek a mentoring alatt az ilyenekkel, persze van köztük jó szakember is, de azért a papír nem garancia...

2019. nov. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
33%
76: Nekem kicsit más tapasztalataim vannak.IT diplomával 120ezret kerestem kezdetben, ami mostanra 250-re emelkedett. Nem tudom, hol dolgozol, de az általad leírtakat nem tartom gyakorinak, főleg vidéken!
2019. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 October15 ***** válasza:
49%

68.: Képzettség nem egyenlő a végzetséggel. :D [Legalábbis én nem szinonímákként tekintek rájuk. Simán lehet hogy azok. Lényeg a lényeg szerintem marhára ugyan arról beszélünk.] Amit te leírtál az képzettség. Meg valamennyi végzettség. Yep a bsc az ahogy egy tanárom fogalmazta meg "diplomának látszó tárgy". :D Amúgy egy elsőre teljesen érdektelen bsc is lehet tök hasznos bizonyos területeken. Nem feltétlenül az információtömeg hanem az attitűd és egyáltalán a különböző készségek amik rád ragadtak a bc-n. :D

Ha btk-t hagytad ott akkor egész jó sansz van arra hogy az íráskészséged messze jobb mint a fiktív 600k-t kereső lánykáknak aki ugye csak úgy beesett az ajtón és bumm. :D Ami pl projectmanagment téren bizonyára hasznos, btk-n valszeg sokat kellett előadnod az is kifejezetten hasznos skill meg még egy csomó más. Nem az ajtón beesve a két szép szemedért kaptad az állásod hanem megdolgoztál érte.


Amúgy kinek mi, "éhen fogok dögleni" de lássuk be ha nem akarok elfoglalni egy országot akkor ez egy egész jó módja annak hogy fennmaradjon a nevem és vmi maradandót hozzak létre. :D Persze ha a GYK szerverei örökké bírják akkor végül is proli felebarátunk is maradandót hozott létre de lássuk be azért talán a kettő nem egy szint. :)

2019. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 October15 ***** válasza:
23%
74.: Nem 350k körül van? Nyilván az MNB 5 miskás fizetéseivel együtt. :D Amúgy ezt ugatom én is. XD Egy cégnél hány ember keres 600kt és hány keres 130-at? :D Hasonlítsuk már össze pls.. ebből hányat lehetne helyettesíteni egy jobban megírt programmal? Legalább engem ez a veszély nem fenyeget. :D Vagy ha igen személyesen szpom le [vagy nyalom ki mert nyilván nő is lehet és ez utóbbit még én is élvezném :D ] azt a programozót aki olyan MI-t ír aki jó történésznek. :D
2019. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
96%
A 73-as válaszolónál az igazság. A mai 20-30 közti nők annak a generációnak a gyerekei akiknél berobbant a válásforradalom. Rengetegen végignézték, ahogy apuci egy fiatalabb csajért otthagyja anyucit aki feltette az életét a férje kiszolgálására meg a gyerekszülésre aztán meg kínlódik a gyerekkel valami sz.r munkakörben. Én ezt férfiként láttam, szóval meg tudom érteni azt, akinek nincs kedve ehhez. Plusz most már jelentősen változtak a társadalmi normák, a nők is felfedezték, hogy ők lehetnek kompetens, önmegvalósító emberek szülőgépek helyett. Valamint érdemes tényleg megnézni a huszas korosztályt, rengeteg férfi van aki tényleg csak lehúzná a barátnőjét. Miért adja fel valaki a saját életét és álmait egy olyan emberért aki le akarja húzni a saját kis mocsarába? persze megvan ennek a hátránya,a normális férfiak is nehezebben találnak kapcsolatot.
2019. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!