Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság a legtöbb nő szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb nő szerelme a munka, minden más, pl az élet rovására. Miért a nőkre jellemzőbb ez újabban?

Figyelt kérdés

Több értelmiségi nővel ismerkedtem, és egy közös volt bennük: a munka, karrier mindenek felett.

Nem élnek, ha van is kapcsolatuk, az is csak a munka utáni prioritás, ha valami a munka rovására mehetne, azt elüntetik az életükből (ez lehet akár egy rosszkor jövő terhesség, úgy hogy amúgy nagyon vágyik gyerekre, dehát próbaidő az új munkahelyen, ami fontosabb).

Van egy tippem, hogy miért, de érdekelne mások szerint miért.



2019. nov. 10. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:

#58 de bizony. És kapcsolat közben is. Legutóbb is, egy olyan kolléganőjévevel irányított össze egy lány barátom, akinek mondott, mutatott pár dolgot rólam, megtetszettem, majd mikor elkezdtünk beszélgetni, mint visszahallottam áradozott rólam, sőt üzenetben is megírta nekemtöbbször mennyire tetszem... csak hát a munka, folytonos túlóra, a szokásos "de legalább sokat tanulok közben szöveggel", a lánybarát se érti, hogy miért ilyen, az áradozás ellenére, miközben az egyedüllétről kesereg.


Ja, biztos én vagyok unalmas, hisz az évente 1-2 olasz, vagy párizsi hétvégéhez, belvárosi futkorászáshoz, néhány konditermezéshez, pár színház, pár bulikázás amit a karrierista nők tesznek a munkán kívül, hol ér fel az amit én csinálok: évi több ezer km bringázás, több tízezer km motorozás több ország hegyei közt, és pályán, széleskörű tudományos érdeklődés, haverokkal lazulás.


Hát hol van ez pl az exem "izgis", karrierista életéhez, aki a karrieren túl csak a barinői kesergéseiről tudott beszélni, mert a munkán, maga szerint is értelmetlen " dehamár végigszoptam több félévet, és fizettem milliókat érte" mesterképzésen, és a hazautazáson kívül csak az "alfahímek" közt flipperező kesergő (karrierista) barinők istápolásáról szól az élete. Ja persze azért évi 1 olasz hétvége anyuval megvan. És ez az átlagos.

2019. nov. 12. 08:30
 82/83 A kérdező kommentje:

#73 bizony, nagy esély van rá, ezt tudják is, hiszen a szétválást, ahogy a szakítást is túlnyomó részt a nők kezdeményezik, ilyen-olyan, nem mindig valid alapokon, esetleg az "alfahím" mézesmadzaga miatt.


Nem gyerekről volt szó, az egy példa volt, kár kihegyezni erre. Sima kapcsolatra sincs idő, az életre, mert munka.


Karrierizmus=sztahanovizmus, azt leszámítva, hogy ma már nem kapsz érte plecsnit, csak kiégést, meg elszállt éveket , meg talán egy három betűs "fontos" :D poziciót amit lexykeh, és cirmike értékelhet.


Mint írtam, nem kell újsztahanovistának lenni a jó fizetéshez, elég csak a közgázt, meg a hasonló bulika-büfé-ruhatár szakokat hagyni, valami hasznosért.

Ja hogy ott nincsenek barinők, és bulika? Az nincs, csak magas fizetés, laza munka.



Nekem diplomám sincs a 3 év (hivatalos) munkatapasztalatokkal való havi fél mihály nettóhoz, napi 6-7 órás nem túl megszakadós melóhoz. Elég volt egy kis autodidakta nézelődés.

Bár ez rosszabb a régebbi saját ötletes, össz 2 hónap melóból 5 év alatt 25 mihály tiszta profit dolognál, de sajna nem volt új megvalósítható ötlet amit még nem csinált meg valaki. De azért így se rossz.

2019. nov. 12. 08:48
 83/83 anonim ***** válasza:
95%

Azzal szerintem semmi gáz, ha egy nő szereti a munkáját, sikeres akar lenni benne, és karriert épít, hogy meg tudjon állni a lábán, és ne a pasiján lógjon. Az ilyet csak támogatni tudom.


Az szokott gáz lenni, ha egy csaj nem kell senkinek, mert mondjuk elviselhetetlen a stílusa vagy tök zakkant, és akkor megideologizálja magának, hogy ő igazából nem is akar kapcsolatot, mert a férfiak mind pisisek, életképtelenek, pfujj, és ő inkább kiteljesedik a West End bugyiboltjának sales assistant-i állásában :D

2019. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!