Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kijárási tilalom lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kijárási tilalom lesz, akkor a párommal így meg tudjuk oldani a találkozót?

Figyelt kérdés

Budapesten élünk, a párom vállalkozó, címekre jár ki autóval. Elvileg a munka alól kivételt tesznek. Viszont azért az sem egy túl jó megoldás, ha hónapokig nem fogunk tudni találkozni, párokat szakítanak így szét a rendelettel. Azért 2-3 hónap különlét rengeteg idő ahhoz képest, hogy eddig heti 3-4 éjszakát töltöttünk együtt. Az osszekoltozes egyelőre nem játszik, mert éppen most egy kisebb mélypontban van egyébként is a kapcsolat.


Az úgy megoldható szerintetek, ha ő mehet címekre autóval és autóval felszed engem a ház előtt, majd másnap vissza is hoz autóval? Így én sem érintkezem senkivel.


2020. márc. 18. 14:35
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
33%
bicikli. nem annyira feltűnő mint egy kocsi,és nem csak úton lehet menni vele. én azzal fogok meglépni éjjel ha lezárják pestet,ugyanis vannak nekem fontos emberek vidéken,és kizárt hogy bármi távol tartson,főleg nem egy hülye rendelet. lehet háborogni,a családomnak szüksége van rám,akkor is ha kívül esnek a karanténon,nem fogom cserben hagyni őket. ha megállítanak akkor edzel és kész.
2020. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
89%

Ezt nem értem... Annyira hiányozna a párod, hogy nem bírnád ki nélküle pár hétig/hónapig, összeköltözni viszont ne tudsz vele, mert annyira meg nem vagytok jóban, hogy elviseljétek egymást napi szinten? LOL

Akkor inkább szakítsatok, és a probléma megoldva!

2020. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
88%
Vannak akik éveket is kibírnak ugy hogy csak évente par hetet találkoznak és mégis egyutt vannak. Ti meg nem vagytok joban és ez a legnagyobb bajotok? Vagy inkább csak neked probléma? Lehet a barátod örül neki hogy most távol maradsz tőle kis időre.
2020. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
80%
Én olyan országban lakom, ahol kijárási tilalom van (Franciaország). Nem cicóznak, kőkeményen büntetnek. Ki kell töltened egy nyilatkozatot, ha boltba mész, ha dolgozni is, akkor a munkáltató is alá kell írja, és meg kell magyarázza, miért rendelte el, hogy bemenj dolgozni. Felmehet akár 700 euróig is a büntetés. Miért nem költöztök össze a karantén idejére? Legalább látnátok, hogy valóban halott-e a kapcsolat, vagy van még remény és meg lehet menteni...
2020. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan nem ertik miert mondják h maradj otthon. Nem az a lenyeg h maradj bezarva hanem hogy ne erintkezz masokkal es a legegyszerűbb ugy hogy nem mesz sehova. Ha elkapod a koronat marpedig a legtobben vszinuleg elfogjak sem azert fogok elkapni mert kimesz az utcara hanem mert mondjuk a parodtol mert x embertol összeszedheti a munkaja soran. Ugyanigy te is a parodat fertozheted meg vagy barki mast akivel talalkozol. Mi talalkozunk a parommal mert igyis ugyis meg fogjuk fertozni egymast. De pl otthonrol dolgozunk nekem nem is nagyon kell boltba mennem.
2020. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Úgy látom, az indulatok eléggé elmérgesedtek egyes kommentelők részéről.


Köszönöm azoknak, akik valahol megértettek engem is, a kérdésem lényegét is. Meg a tanácsokat is köszönöm.


A másik oldalt is abszolút megértem, akik ellene vannak annak is, hogy kilépjen bárki is az utcára, ugyanakkor szerintem intelligens módon is ki lehetne magunkat fejezni, kopkodes, személyeskedés nélkül. Mert voltak számomra fájó pontok, amiket az egyik kommentelő emlegetett, egy kis empatiat kérlek.

2020. márc. 18. 17:36
 37/53 anonim ***** válasza:
29%
"Együk meg az almát, nem lehet baj belőle...", sok-sok évvel később: "Járjunk össze dugni karantén idején, nem lehet baj belőle..."
2020. márc. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

"Rendben,oké.Megértettem.De vannak emberek,akiknek még mindig be kell járni munkába...ők mit csináljnak? mondjanak fel?"


Nem, azok menjenek dolgozni. Az a lényeg, hogy egyszerre ne legyen több beteg, mint amit az eü. rendszer elbír.

2020. márc. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Hidd el, én megértelek. Valószínűleg nem fogunk összeköltözni karantén idejére, mert mindkettőnknek fontos a családja és inkább velük vagyunk, mint egymással. Azonban ha bejön a kijárási tilalom, nem kibúvókat keresünk, mert tényleg az lesz mint Olaszországban, ahol nem vették komolyan az intézkedéseket. Akkor kibírjuk azt a pár hetet/hónapot.
2020. márc. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Mesz boltba, én dolgom is (buszvezető vagyok), átmész a párodhoz vagy érted megy! Ennyi!
2020. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!