Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható, hogy családként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy családként kezeljen? Társként?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel lassan 3 éve ebből 1 év 3 hónapja együtt is élünk az én házamban. Én 35 vagyok egy 6 éves gyerekkel. Családra vágyom, nem pasizgatni. Biztonságot szeretnék.

Boldogtalannak érzem magam, nem érzem, hogy családjaként tekintene engem(minket), ennek hangot is adtam. Azt mondta nem az ő gyereke engem meg eltartani se kell és nem érzi, hogy felelősséggel tartozna irántunk.

Konkrétan azt érzem, hogy mosok, főzök, takarítok ott segítek ahol csak tudok , csak azért, hogy ott aludjon nálam valaki.

Ezt is elmondtam neki, azt mondta ezt bárki megcsinálja. Arra, hogy mit adhatnék ezen felül neki ha nem a gondoskodásomat, szeretetemet, nem válaszolt...

Hova pazaroljak időt, ha ennyi idő alatt nem alakult benne ki hogy komolyan engem szeretne.

Mit tehetnék? Érdemes tovább várni?



2020. ápr. 24. 04:39
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
A háziasszonyt lát benned, nem partnert.
2020. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Színaranyból vam a.f...sza?
2020. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%

Tehát 35 éve vagy, és 3 éve vagytok együtt. Ő 28.



Mikor megismerted 32 voltál, ő meg 25. Miből gondolod, hogy egy 25 éves srác gyerekeet akar nevelni, meg családot akar alapítani.



Igazából a második anyukája vagy, főzöl mosol, takarítasz rá, egyébként neki nincs sok gondja, és persze, téged meg is dughat ha éppen úgy alakul.


32 évesen egy 3 éves gyerekkel lehet, hogy jobban kellett volna figyelni, hogy milyen párt választasz, most 35 felett, egy nagyobb gyerekkel kicsit későinek tűnik az aggodalmad, hogy nem vagytok egy család... Így 3 év után

2020. ápr. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
87%
Szépen ki használ téged és mindazt amit nyújtasz neki. Rólad pedig az jön le, hogy annyira kicsi az önbecsülés benned saját magad iránt, hogy képes vagy egy nálad 7 évvel fiatalabb pasinak mindent megcsinálni úgymond szexért cserébe vagy csak azért, hogy ne legyél egyedül. Pedig találsz te meg olyan paist akinek kellenél és fordítva lenne ez az egész, a pasi tartana el titeket gyerekkel együtt és nála laknál nem pedig nálad ha kell neki a szex
2020. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Még egy kérdés!


Te társként kezeled őt, vagy a nagy gyerekedként, akire elvégzed a házimunkát, de egyébként ő azt csinál, amit akar? Ahogy azt a kamaszok szokták?

2020. ápr. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
74%

Pont tegnap olvastam itt, hogy egy nő kijelentette, hogy ő 40 évesen is fiatal pasit fog hajtani, mert neki nem jönnek be a "taták".


Kár, hogy ezt nem látja, pedig igen jó iskolapélda arra, hogy egy kissrác mit, és hogyan akar egy egyre jobban pánikoló csajtól.

2020. ápr. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

Barátok voltunk előtte, odáig volt értem, rengeteget beszélgettünk, én úgy mentem bele ebbe az egészbe csak h tisztába legyen vele nekem nem csak átmenet kell h legyen vki hanem egy valakit szeretnék már csak magam mellé társnak! Jóban rosszban

Aztán itt tartunk. Amint összeköltöztünk és nem csak találkozgattunk onnantól más volt.

És igen pont ezt érzem h kihasznál.

Én sokszor mondtam neki h terv? Van valami célunk? Jó lenne valami közöset csinálni...mint amikor az ember az élete párjával tervezné a jövőt... bmit

Ő nem, sose tervezett. Ő elvan így

2020. ápr. 24. 07:37
 18/41 A kérdező kommentje:

Szex?

Gondolom amiért ennyire szeret azért szeretem vele azt is

De meg nem tudom mondani mi a szart szeretek benne.

Lehet azt ami volt az elején. Az a nagy megőrül értem,ahogy odáig volt, mindent megtett h talizzunk, ugrott minden egy percért is akár. Annyira éreztem a szerelmét.

Most nyilván nem kell ugrania együtt lakunk, de azóta is ennyi idő után is úgy érzem hogy ő elvan,ennyivel megelégszik.

Nem szándékozik szintet lépni

2020. ápr. 24. 07:40
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem, sose tervezett. Ő elvan így"


Miért ne lenne el így?



Kap tiszta ruhát, meleg ágyat, forró nőt...


És mit kell cserébe adnia? Pár havonta meghallgatni, hogy egy kicsit zsörtölődsz, hogy "mi a terv?". Nem túl nagy ár.



Ennél azzal is beljebb lennél, ha csak hetente 2x átjönne, és megcsinálna, akkor legalább a házvezetője nem lennél.

2020. ápr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
Azt mondta ezt bárki megadja neki. És az eddigi két barátnője akivel heti 2x találkozott is megadta.
2020. ápr. 24. 07:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!