Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható, hogy családként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy családként kezeljen? Társként?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel lassan 3 éve ebből 1 év 3 hónapja együtt is élünk az én házamban. Én 35 vagyok egy 6 éves gyerekkel. Családra vágyom, nem pasizgatni. Biztonságot szeretnék.

Boldogtalannak érzem magam, nem érzem, hogy családjaként tekintene engem(minket), ennek hangot is adtam. Azt mondta nem az ő gyereke engem meg eltartani se kell és nem érzi, hogy felelősséggel tartozna irántunk.

Konkrétan azt érzem, hogy mosok, főzök, takarítok ott segítek ahol csak tudok , csak azért, hogy ott aludjon nálam valaki.

Ezt is elmondtam neki, azt mondta ezt bárki megcsinálja. Arra, hogy mit adhatnék ezen felül neki ha nem a gondoskodásomat, szeretetemet, nem válaszolt...

Hova pazaroljak időt, ha ennyi idő alatt nem alakult benne ki hogy komolyan engem szeretne.

Mit tehetnék? Érdemes tovább várni?



2020. ápr. 24. 04:39
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Én akartam őt, igazán, szerelemmel, egy életre! Ő nem elég felnőtt ehhez, vagyis nincs még erre igénye
2020. ápr. 24. 09:09
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Elvárható lenne, de szerintem nincs értelme tovább várni rá. Volt ilyenben részben, csak nekem 2 gyerekkel, így tapasztalatból beszélek. Időpazarlás.
2020. ápr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt érzem. Hogy a saját időmet vesztegetem. Érdemes e? Nagyon úgy tűnik h nem
2020. ápr. 24. 11:30
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, megkérdezhetem, hogy ő a f....szán kívül mit tesz ebbe a "kapcsolatba"?
2020. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Próbáltam leírni: de rájöttem h a szerelmem miatt lehet nyelni sokat...túl sokat

Semmit konkrétan. Átölel, megpuszil, szex és néha segített bútort szerelni vagy füvet nyírni nagy ritkán amit fel is hánytorgat...hogy a te füved a te bútorod, megcsinálom NeKED

2020. ápr. 24. 12:05
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy te is itt laksz....

Áh, sürgősen dobd ezt a herét

2020. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Az lesz, megpróbálok erőt venni és a szerelmet félre tenni, és csak azt nézni, hogy racionálisan szar ez
2020. ápr. 24. 13:08
 38/41 anonim ***** válasza:
65%
Sok sikert a továbblépéshez! Nem érdemel meg Téged ez az ember.
2020. ápr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. ápr. 24. 15:21
 40/41 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2020. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!