Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárható, hogy családként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható, hogy családként kezeljen? Társként?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem valakivel lassan 3 éve ebből 1 év 3 hónapja együtt is élünk az én házamban. Én 35 vagyok egy 6 éves gyerekkel. Családra vágyom, nem pasizgatni. Biztonságot szeretnék.

Boldogtalannak érzem magam, nem érzem, hogy családjaként tekintene engem(minket), ennek hangot is adtam. Azt mondta nem az ő gyereke engem meg eltartani se kell és nem érzi, hogy felelősséggel tartozna irántunk.

Konkrétan azt érzem, hogy mosok, főzök, takarítok ott segítek ahol csak tudok , csak azért, hogy ott aludjon nálam valaki.

Ezt is elmondtam neki, azt mondta ezt bárki megcsinálja. Arra, hogy mit adhatnék ezen felül neki ha nem a gondoskodásomat, szeretetemet, nem válaszolt...

Hova pazaroljak időt, ha ennyi idő alatt nem alakult benne ki hogy komolyan engem szeretne.

Mit tehetnék? Érdemes tovább várni?



2020. ápr. 24. 04:39
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

15-ös

Társként! Én azt gondoltam ha gondoskodok, figyelem mit szeret, megfőzöm neki, mindig adok viszek neki finomat amit szeret ha csak beugrok a meloba hozzá...stb stb akkor ez a azeretetem jele. De neki ezek alapok ezek szerint.

Próbáltam hogy valamibe vágjunk bele közösen, találjunk ki legyen az bármi.

De egyelőre a rezsibe is hébe hóba ad bele nemhogy a kajába... Anyagilag se nekem se neki nincs gondja. Saját cégek...

2020. ápr. 24. 07:52
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárki megadja neki, akkor meg kell mondani neki, hogy keressen egy másik bárkit. Aki eltűri, hogy a semmiért teljesen ki kell őt szolgálni. Biztos vagyok benne, nem sokan hagynák, hogy így kihasználja őket. Komolyan ő csak egy plusz teher, semmit nem ad a kapcsolatba, nem lehet vele tervezni. Minek kell neked még egy gyerek, aki ráadásul csak egy bárkinek tart téged?
2020. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

Igen, igazad/tok van!

Ezt nem tudom magam sem h mi a szarér tudom szeretni?

Mit ad? Semmit...megölel megpuszil néha, de semmi jövő. Semmi közös. És most ki is mondta hogy nem áll hozzá még úgy...idő kell neki de mennyi még???

2020. ápr. 24. 08:06
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta ezt bárki megadja neki. És az eddigi két barátnője akivel heti 2x találkozott is megadta."



Azt mondta... Én meg azt mondtam, hogy megkaphatnám Jennifer Anistont - ha akarnám :)


Ha ilyen srácot kivágsz, általában gyorsan kiderül, hogy mégsem kap ő meg mindent, amit mond, és teper vissza.


Ha pedig nem teper, és tényleg bárkitől kap heti 2 alkalmat, akkor jobban jársz, ha ezt most tudod meg, és nem 3-4 év múlva, amikor még nehezebb lesz új családot felépítened.


De sokat nem veszítesz, ha kipróbálod, hogy kivágod. Vagy megtudod, hogy tényleg ennyit számítasz neki, vagy összekapja magát. Egyik sem tűnik rossz opciónak

2020. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

21-es


"Társként! Én azt gondoltam ha gondoskodok, figyelem mit szeret, megfőzöm neki, mindig adok viszek neki finomat amit szeret ha csak beugrok a meloba hozzá...stb stb akkor ez a azeretetem jele. De neki ezek alapok ezek szerint."



Ezeket még a gyerekeddel is megcsinálod! Ettől nem lesz társ!


A társadat nem csak feltétel nélkül körülrajongod -mint a gyereket-, hanem elvárásokat is támasztasz vele szemben, neki is vannak feladatai, neki is van felelőssége.


Ha kinyalod a fenekét feltétel nélkül, attól nem úgy bánsz vele, mintha a társad lenne, hanem, mintha az elkényeztetett gyereked.


A társ attól lesz társ, hogy egyenrangúak vagytok, nem csak te ugrálsz körülötte, ő meg kiskirályként trónol.

2020. ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Társként vágynék rá, ami mindent lefed de ő nem akar viszont ez a probléma, ezért sem tudok, igen.

Az lesz. Összepakolom a motyeszát

2020. ápr. 24. 08:39
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel!


Ennél a mostani helyzetnél nem lesz rosszabb!

2020. ápr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszi!🙏🏽
2020. ápr. 24. 08:43
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
👌
2020. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon taszító a barátod stílusa.. csodálom hogy tūri valaki, hogy így beszéljenek vele, akivel “kapcsolatban” vannak, össze vannak költözve, ami elvileg egy komoly kapcsolatot kéne jelentsen.

Eszembe sem jutna, hogy a párom orra alá dörgöljem azt, hogy én mást is megkaphatok, veszekedés közben sem.


Már az is furcsa, hogy úgy hivatkozol rá a leírásban, mint “valakire”, nem nevezed párodnak, ez sehol sem áll.

Ezekután nagyon komolyan elkéne gondolkodnod azon, hogy kivel állsz össze, mert szerintem ezt te sem gondolod komolyan, hogy ez most egy komoly kapcsolat lenne.. értem én, hogy az elején jobbnak igérkezett.. az ismerkedés fázisában, a kapcsolat legelején még a rózsaszín ködben elhisszük, hogy ezt sokat jelent, utána mutatja meg az ember a valódi arcát...

2020. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!