Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Arrol van szo h a Parom csaladjaval elunk egyutt. Nagyon szeretem oket es ugy erzem ok is engem. Viszont adodott egy igen nagy problema. Nekem vannak kutyaim. Vilag eletemben az eletem reszei voltak a kutyak. Teljesen mindegy volt h pici panelba vagy csaladi hazba laktam, egyertelmu h jottek velem, Hiszen nekem ok csaladtagok.

A kutyusok most a kertbe vannak elulonitve viszont ugy alakult h el kell koltoznunk es emelti pici lakasba megyunk raadasul terhes vagyok igy oda sajnos most tenyleg nem fernek el a kutyusok (30 kilosak) .

Eddig ugy volt h maradhatnak itt amig ujra csaladi hazba megyunk es en minden nap jovok hozzajuk. Most viszont paromon kivul az egesz csalad kitalalta h nem maradhatnak itt a kutyak.

Tudjak h nem tudom oket hova tenni.

Mit tegyek Szerintetek? Komolyan a szakitason gondolkozom, ha ennyire nem lehet rajuk szamitani es nem ertik h ez nekem mennyire fontos. Viszont terhes vagyok. Nem tudom mihez kezdjek.


2020. máj. 24. 15:54
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Terhesen szakítani? Főleg ha jól működik a kapcsolat? Ugyan,ne viccelj. Azon viszont elgondolkodhattál volna előre,hogy mit csinálsz a kutyákkal.Nem várhatod el a párod családjától,hogy a Ti elmeneteletek után mêg a kutyákról is gondoskodjanak. Nem tudtok családi házba költözni? És a Te szüleid? Bár én senkit nem terhelnék ezzel. Ez már túlmegy a bárkitől elvárható segítségen.
2020. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Elore? A kutyak sokkal regebb ota megvannak mint a parom es egy hatalmas csaladi hazbol koltoztem el miatta ide mert azt mondta h nem baj h jonnek a kutyak. Szuleim nincsenek.
2020. máj. 24. 16:02
 3/34 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Valószínű,h a párod szülei attól tartsnak,h Te esetleg a terhesség vagy a baba miatt nem tudsz majd átjárni és Rájuk marad a gondozás. Ott nem maradhattok addig amíg családi házba nem tudtok költözni?
2020. máj. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Eszre sem veszik h itt vannak. En gondolkodom roluk. OK nem Is latjak oket mert kulon vannak.ez ugyanigy maradna.
2020. máj. 24. 16:03
 5/34 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem maradhatunk :(
2020. máj. 24. 16:04
 6/34 anonim ***** válasza:
48%
Ha a kutyak miatt szakitason gondolkodsz csodas jovo ele nez a kapcsolatotok. Es meg erre gyereket is vallalsz 😐 elobb kellett volna gondolkodni es intezni a kutyak sorsat. Parod csaladja mar eddig is tobbet tett az elvarhatotol hogy megengedtek hogy oda vidd oket egy idore
2020. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Mondom a kutyak sokkal regebb ota meg vannak mint ahogy paromat ismerem.

Azt igertek ez igy rendben. Ezert koltoztem ide.

2020. máj. 24. 16:07
 8/34 anonim ***** válasza:
50%

Befogadták a kutyákat, már ez is hatalmas segítség volt. Szuverén döntésük, ha most már nem akarják tovább vállalni, miért kellene megindokolniuk, hogy miért? Nem az ő kutyáik, hanem a tiéd. Neked kell gondoskodnia róluk, nem nekik, valószínűleg eddig is többet vállaltak, mint amennyit szerettek volna. Keress más megoldást.

Az pedig számomra teljesen felfoghatatlan, hogy terhesen ezért a szakításon gondolkodsz?!

2020. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%

Felelős gazda vagy?

Akkor önerőből, másokra mutogatás meg másokra akaszkodás, az állatok ellátásának másokra lőcsölése helyett magad gondoskodnál róluk.

(Ha valahol ott hagyod őket és elmész akár naponta is megetetni őket, az nem 100% gondoskodás, amit vállaltál velük!)


Mondjuk azért azt megnézem majd (lévén én is anya vagyok, megéltem a szülést, gyerekágyat, babázós kort), hogy te mondjuk a szülés után pattansz a lakóhelyedről máshoz kutyázni...

Hidd el, hogy nem fogsz.

Át kellene ezt felelősen gondolnod még egyszer.

Válassz a partnereddel olyan lakóhelyet, ahol kultúráltan lehet élni, családot alapítani és az állataidról is méltóképp gondoskodni.


Nonszensz, hogy mindenki hibás, csak te nem :D

Ki a gazda és az anya mégis?

2020. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
én megértelek. van az a helyzet, amikor hiába minden, nem tudsz mit csinálni. mi van azzal a házzal, ahonnan elköltöztél? vagy miért nem néztek vmi olyan lakást, ami picit nagyobb, esetleg kicsit messzebv van a várostól, olcsóbb, de nagyobb?
2020. máj. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!