Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Arrol van szo h a Parom csaladjaval elunk egyutt. Nagyon szeretem oket es ugy erzem ok is engem. Viszont adodott egy igen nagy problema. Nekem vannak kutyaim. Vilag eletemben az eletem reszei voltak a kutyak. Teljesen mindegy volt h pici panelba vagy csaladi hazba laktam, egyertelmu h jottek velem, Hiszen nekem ok csaladtagok.

A kutyusok most a kertbe vannak elulonitve viszont ugy alakult h el kell koltoznunk es emelti pici lakasba megyunk raadasul terhes vagyok igy oda sajnos most tenyleg nem fernek el a kutyusok (30 kilosak) .

Eddig ugy volt h maradhatnak itt amig ujra csaladi hazba megyunk es en minden nap jovok hozzajuk. Most viszont paromon kivul az egesz csalad kitalalta h nem maradhatnak itt a kutyak.

Tudjak h nem tudom oket hova tenni.

Mit tegyek Szerintetek? Komolyan a szakitason gondolkozom, ha ennyire nem lehet rajuk szamitani es nem ertik h ez nekem mennyire fontos. Viszont terhes vagyok. Nem tudom mihez kezdjek.


2020. máj. 24. 15:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Tervezett baba volt. Nagyon sokat vartunk ra mert beteg vagyok. Azert is vallaltam a babat mert mondtak h maradhatnak a kutyak.
2020. máj. 24. 17:54
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor minden világos.

Otthagyod a pasidat, fogod a kutyát meg a gyereket és haza költözöl.

A pasid meg vagy kiadja a lakást és megy veled, vagy nem adja ki és úgy járt.

2020. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a parom es apat szeretnek a gyerekemnek. Viszont ez nem korrekt hogy megigerik,jön a baba aztan mégse.

Biztosan nem fog odakoltozni velem. Van mar egy gyereke az elozo kapcsolatabol. Ott azert mentek kulon mert a lany nem birta elviselni a parom csaladjat es parom nem oket hanem a csaladjat valasztotta. Itt nem csak a szulokrol van szo hanem nagyszulo tesver es annak parja es gyereke.

En eddig nagyon szerettem oket es ez meglepett.

2020. máj. 24. 18:11
 24/34 anonim ***** válasza:
63%

Te egyáltalán nem vagy felelős állattartó. Azt mondod vettetek hitelre egy lakást,amibe nem tudjátok vinni a kutyákat. Mit hittél,majd anyósék 10 évig vigyáznak a kutyáidra? Több sebből vérzik a történet:

Otthagysz egy nagy saját tulajdonú családi házat, hogy beköltözz anyósék nyakára kutyástól majd lebabázol. Aztán vesztek hitelre egy lyukat, ahova a kutyákat nem tudod vinni és rá akarod sózni anyósékra. Az, hogy te etetni odajársz majd egyáltalán nem gondoskodás. Nekem is van 2 kutyám, tudom miről beszélek. Arcon csípi őket egy darázs vagy méh és vinni kell azonnal állatorvoshoz pl. Te meg majd dobod a pár napos babádat és szülés után futsz anyósékhoz, hogy tudjad vinni állatorvoshoz? Vagy pl elszöknek, keresni kell őket. Babakocsival futsz utánuk? Egyszerűen nem összeegyeztethető és mind a kutyáknak rossz lesz, mind a gyereknek, neked is meg anyóséknak is. Nem fog menni a logisztika. Nem hiszem el, hogy te ebbe nem gondoltál bele, mikor 'terveztétek' a gyereket, amit eléggé kétlek, mert nem sűrűn terveznek az emberek anyósék házába gyereket. Szerintem inkább keress egy alapítványt, ahol ideiglenesen elhelyezheted őket és látogathatod őket. Rengeteg fajtamentés vállal ideiglenesen kutyákat. Persze belátható időn belül kéne keresned házat és elhozni a kutyákat. Mondjuk ehhez nem anyuci pici fiával kellett volna gyereket vállalni. Nagy családi házad van, de inkább egy garzonban fogtok nyomorogni a gyerekkel, mert a pasid nem bír ki 1 hetet anyuci nélkül? Nagyon gáz. 250 km manapság semmi, akár minden hétvégén látogathatja a családját. Gondold át ezt az egész kapcsolatot, mert az sem normális, hogy nem veszik figyelembe, hogy neked mennyit jelentenek a kutyáid. De nálad is lehetnek bajok, hogy ezt nem láttad előre.

2020. máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Igen terveztuk a babat. Sokat koltottunk orvosokra es mutetre mire sikerult. Nem anyosek. A szulei nem elnek. Mondtam h a testvere csaladja es a nagyszulo. Nekik ez nagyon fontos. A tesvere annak a ferje es a gyerekuk is itt el mar 6 eve. A testvere vilag eletebe itt elt. OK ragaszkodnak egymashoz tehat vagy ide tervezem a babat vagy sehova mert ok nem mennek egymastol par meternel tavolabb.

Ugy volt h mostanra eltudom adni a hazamat de a virus betett es nem sikerult.

A lakast nem vettuk hanem parom vette egyedul. Nekem ahhoz semmi kozom az o hitele o lakasa. Odament megtetszett megvette ennyi. Es nem 10 evre. Egy even belul kifizeti a hitelt mert jol keres. En is vettem volna mar reg masikat ahova mehetnek a kutyaim es felvaltva tudunk akar Lakni de igy most nem tudom mikor sikerul eladni.

Ez volt megbeszelve h mivel 5 perce leszunk igy is ugyis egyutt vannak ejjel nappal szóval semmibe nem telik a kutyakat ellatnom amugy is jovunk majd folyton. Most hirtelen jott a semmibol h mégse maradjanak a kutyak.

2020. máj. 24. 19:50
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
huu, amit irtal a 23as valaszban az nagy baj... tehat te elhagytad a hatalmas csaladi hazadat, es jo is volt minden, aztan mire sikerult teherbe esned kozoltek, hogy a kutyak nem maradhatnak. ekozben a parod vett hitelre egy pici lakast ahova a kutyak eppen tok veletlenul nem fernek be. nem akarok rosszindulatu lenni, es lehet rosszul is latom, de nekem egybol olyan erzesem tamadt, hogy abbol a csaladbol senki nem akarja a kutyaidat, csak te. azt irtad, hogy a kesobbiekben tudnal venni egy kis csaladi hazat. miert kulon kezelitek ezeket a dolgokat? olyan furcsa nekem, mintha meg akarnanak szabadulni a kutyaktol.
2020. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Azert van kulon kezelve mert ez naluk bevett Szokas. Kulon kasszan van mindenki es nem tulzok ha a novere elviszi a ferjet valahova a sajat kocsijaval akkor 200 ft benzinpenzt felszamolja. Nagyon nehez volt ehhez hozza szokni de sikerult bar eletemben nem talalkoztam ilyen csaladdal.

Viszont tenyleg az Jon le ezek szerint neked is, hogy meg akarnak toluk szabadulni pedig tudjak h a mindeneim. Nem tudom miert van ez de igy nagyon rossz helyzetbe kerultem.

Mindig azt mondjak h amugy is azert is vegyek kulon hazat mert ha barmi tortenik van hova mennem... Eleg szar hozzaallas de naluk ez igy megy. Tenyleg nem tudom mihez kezdjek. Nem akarok egyedul maradni egy babaval es ket kutyaval. De a kutyaimat biztosan nem adom.

2020. máj. 24. 21:10
 28/34 anonim ***** válasza:
Aki beházasodik egy ilyen 'kommunába', az vállalja a következményeket. Csak szegény kutyákat sajnálom.
2020. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
En nem hazasodtam be és a kutyaimnak mindent megadok. Csak ido kérdése es ujra sajat nagy udvaron szaladgalhatnak. Csak addig nem tudom mi lesz.
2020. máj. 24. 23:10
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
hat ez elegge pszichopata csalad ne haragudj. ez nem normalis, ahogy ezek elnek. ezek az emberek uralkodni akarnak rajtad, es sz**ba se neznek. se teged, se a gyerekedet, se a kutyaidat. ha barmi lesz legyen hova menned? ezek az emberek teged nem tekintenek csaladtagnak, de a parod novere sem a ferjet. ezek ott fognak megrohadni egymas nyakan, mert mindenki mast semmibe vesznek. es ha a parodnak ez tok normalis, az nagyon nagy baj.
2020. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!