Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Arrol van szo h a Parom csaladjaval elunk egyutt. Nagyon szeretem oket es ugy erzem ok is engem. Viszont adodott egy igen nagy problema. Nekem vannak kutyaim. Vilag eletemben az eletem reszei voltak a kutyak. Teljesen mindegy volt h pici panelba vagy csaladi hazba laktam, egyertelmu h jottek velem, Hiszen nekem ok csaladtagok.

A kutyusok most a kertbe vannak elulonitve viszont ugy alakult h el kell koltoznunk es emelti pici lakasba megyunk raadasul terhes vagyok igy oda sajnos most tenyleg nem fernek el a kutyusok (30 kilosak) .

Eddig ugy volt h maradhatnak itt amig ujra csaladi hazba megyunk es en minden nap jovok hozzajuk. Most viszont paromon kivul az egesz csalad kitalalta h nem maradhatnak itt a kutyak.

Tudjak h nem tudom oket hova tenni.

Mit tegyek Szerintetek? Komolyan a szakitason gondolkozom, ha ennyire nem lehet rajuk szamitani es nem ertik h ez nekem mennyire fontos. Viszont terhes vagyok. Nem tudom mihez kezdjek.


2020. máj. 24. 15:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
88%
Ês ha szakítasz akkor hirtelen megoldodik a kutyak sorsa? Vagy hogy van ez ?
2020. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
63%
Ha szakítanál, attól még nem tudnál hova menni a kutyákkal terhesen, így ennek senmi értelmét nem látom. Ha onnan mennetek kell, de olyan helyre, ahova a 30 kilós kutyáidat nem viheted, akkor inkább aton gondolkodnék, hogy kinek ajándékozhatnám el őket. Vagy nagyon sürgősen keresnék olyan házat,ahova a kutyákkal együtt a párom társaságában költözhetnénk. Anyaként azt mondom, hogy biztos, hogy az első hat hétben nem lesz kapacitásod több tíz km-eket utazgatni a kutyák miatt a gyerekeddel. Egyáltalán tervezett gyerek volt vagy csak becsúszott? Mert gondolom, akkor lenne tervetek a kutyákkal is...
2020. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
60%

1. Nem várható el a párod családjától, hogy gondoskodjanak a kutyákról. Még akkor sem, ha minden nap visszajársz etetni (de gyerekkel nem fogsz).

2. A szakitással nyilván nem mész semmire, mert a kutyákat ugyanúgy nem tudod sehova tenni.


Én értem, hogy a kutyák régebb óta vannak meg, mint a párod de szerintem nonszensz, ha valaki az állatai előrébb helyezi, mint a párját, akinek a gyerekével terhes...


Vagy nagyobb lakást néznek, ahol elférnek a kutyák, vagy elajandékoznám a kutyákat.

2020. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
18%

Utálom az ilyen hisztis P***kat.

Csurom a nyáluk, meg szopránban zihálnak, hogy KUTYI KUTYI KUTYIIIII meg BABA BABUCI BABUCIIIII

Bezzeg amikor felelősséget kéne vállalni, az nem megy.

Szakíts a pasiddal, aztán menj a kutyákkal oda ahova akarsz.


22/N

2020. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nekem van egy hatalmas csaladi hazam Ahonnan Eljottem a kutyakkal csak az tobb szaz kilometerre van paromektol. En oda barmikor haza tudok menni veluk.

Nem tudunk masikat valasztani mert parom ezt a lakast hitelre vette szóval 5-10 evig Ott fogunk/ fog elni.

A csaladi hazba nem akarna koltozni mert nem hajlando tavol lenni a csaladjatol.

2020. máj. 24. 17:39
 16/34 A kérdező kommentje:
Legyetek Mar esznel. Ket felnott dobbermant nem lehet odaajandekozni mert nem fogadnak el mas gazdat mar felnott korukba. Nekem ok ugyanolyanok mint ha a gyerekeim lennenk. Becsapva erzem magam mert arrol volt szo h amig a kozelbe veszek egy uj csaladi hazat addig maradhatnak. Most meg hirtelen nem.
2020. máj. 24. 17:42
 17/34 A kérdező kommentje:

10 es valaszolo : koszonom.

Sajnos ez fert bele parom keretebe. Egyebkent a szomszed varos ami 5 perc kocsival.

2020. máj. 24. 17:45
 18/34 anonim ***** válasza:
Akkor vagy a kutyáknak, vagy a gyereknek kampó.
2020. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Miert lenne attol a gyereknek kampo?
2020. máj. 24. 17:47
 20/34 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül akarod felnevelni?
2020. máj. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!