Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Arrol van szo h a Parom csaladjaval elunk egyutt. Nagyon szeretem oket es ugy erzem ok is engem. Viszont adodott egy igen nagy problema. Nekem vannak kutyaim. Vilag eletemben az eletem reszei voltak a kutyak. Teljesen mindegy volt h pici panelba vagy csaladi hazba laktam, egyertelmu h jottek velem, Hiszen nekem ok csaladtagok.

A kutyusok most a kertbe vannak elulonitve viszont ugy alakult h el kell koltoznunk es emelti pici lakasba megyunk raadasul terhes vagyok igy oda sajnos most tenyleg nem fernek el a kutyusok (30 kilosak) .

Eddig ugy volt h maradhatnak itt amig ujra csaladi hazba megyunk es en minden nap jovok hozzajuk. Most viszont paromon kivul az egesz csalad kitalalta h nem maradhatnak itt a kutyak.

Tudjak h nem tudom oket hova tenni.

Mit tegyek Szerintetek? Komolyan a szakitason gondolkozom, ha ennyire nem lehet rajuk szamitani es nem ertik h ez nekem mennyire fontos. Viszont terhes vagyok. Nem tudom mihez kezdjek.


2020. máj. 24. 15:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

30-as! Örülök, hogy nem csak nekem ez a véleményem. Sajnos a kérdező nem látja...

Tesó, annak a családja meg nagyszülők egylütt élnek aztán meg beköltöztetik a másik tesónak a nőjét és kutyáit is. 2 percnél távolabbra nem hajlandó költözni, ezért inkább 30 nmre költözik babával. Elkéri a benzin árát is. Nem komplett a család, az biztos.

2020. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Fel tudod nevelni egyedül a babát?


Én költöznek, kutyástól,gyerekesetol.

Lesznek meg itt más bajok,is a későbbiekben.


Ez tényleg N egy család.


Nem csak a kutyaddal fogják megtenni.

2020. máj. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

30-31 Igazatok van. Bár a pszichopata talán erős kifejezés, de én se tudok ezzel teljesen napirendre térni a mai napig, ugyanis még soha nem találkoztam ilyennel ezelőtt pedig már tényleg sok mindent láttam.

Arra kértem páromat, hogy hadd maradjunk itt amíg megszületik a baba ( kizárólag a kutyák miatt mivel azóta sem engednek ebből). Azt mondta rendben, de nem tudhatom, hogy valóban így lesz-e plusz tényleg mikor tudom eladni a házamat. Szörnyű így ez az egész.

2020. máj. 25. 17:48
 34/34 anonim ***** válasza:
el ne add a házadat
2020. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!