Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelt kérdés

Lehet inkább csak panaszkodni szeretnék, de hasonló tapasztalat is érdekelne.

Leirom milyen a férjem.

Semmit sem akar, neki jó a langyos fosban ülni. Már bocsánat. Minden amink van, egy gyerek, házasság, félre tett pénz, autó. Nekem köszönhető. Én tettem érte, én mondtam hogy legyen. Itthon mindent én csinálok kb. Bevásárlás, takarítás, mosás, gyerekkel kapcsolatos teendők. Ezeket elfogadtam hogy ő ilyen. Szívesen csinálok mindent.

Szeretnék még egy gyereket.

Már 1 éve szó van róla. Néha azt mondja jó lenne, máskor meg hülye kifogásokkal jön. Pl el kell járni akkor megint a korhazba, meg orvoshoz... Az jó ha már itt van,megszuletett, de előtte nem jó. De az első gyereknél is ezt csinálta. Mindennel.

Tegnap a fejemhez vágta hogy mindent kaptam amit szerettem volna, gyerek, házasság, kocsi, ő a kis ujját nyújtja, de nekem mindig több kell.

Ez nekem rosszul esett. Mert én mindent megteszek neki. Kiszolgalom, a kedvenc kajait főzöm, amit kér, nem szólok ha elmegy a haverjaival inni. Meglepem dolgokkal és az agyban is próbálok megfelelni neki, bármilyen fáradt is vagyok. És ilyet vág a fejemhez. Utána meg mondta hogy viccelt... Ja persze. Aztán meg mondta hogy tudom hogy őt "lökdösni" kell az életben... De közben meg probalom irányítani az életünket, erre folyton ellenall. Már nemtudom mit tegyek.


2020. júl. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így mondd el neki, és hogy változtasson, különben szevasztavasz.
2020. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mintha muszajbol ment volna bele ebbe a csaladosdiba. A te kedvedert csak, hogy legyen vegre csend. Nem tudok tanacsot adni, mert en eleve ilyen emberrel nem birnam egy hetig sem 🤷‍♀️
2020. júl. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
A férjed lusta plusz te még teszel alá azzal, hogy ki nyalod a s*ggét...
2020. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Nekem is ez az érzésem. De akkor meg minek maradt velem?

Meg mondja hogy örül a gyereknek. Meg szereti.

2020. júl. 17. 11:36
 5/47 A kérdező kommentje:

Ja ez is igaz hogy lusta.

Nincs jogsija pl. Mondtam hogy csinálja meg, erre ő : de akkor az macerás, meg el kell járni az órákra stb. Ugyanaz a kifogás mint az új gyereknél.

2020. júl. 17. 11:37
 6/47 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy kell nektek még egy gyerek?
2020. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk házasság és gyerek előtt kellett volna tisztázni, hogy kinek mi a vágya, a céljai. Nem kell követni a csordát. Lehet, hogy te a társadalmi elváráshoz ragaszkodtál foggal-körömmel, mint ház, autó, férj, gyerek, meg sem kérdezted, hogy ő mit akar. Lehet nem is a férjeddel van a gond.
2020. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
De előtte is ez volt. Ugyanez a szenvedes. Akarja is meg nem is. Ő nem tudja, ő nem akar semmit. Kb ez volt a válasz.
2020. júl. 17. 11:41
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytam, hogy most is te akarsz második gyereket. Ő mit akar? Megkérdezted valaha is?
2020. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
100%

Minek maradt veled???! 🤔

Mindene meg van melletted kivan nyalva a p***a lika is SZETINTED???

Te ott hagynád fordított esetbe ha neked csak messziről kéne figyelned ahogy beveli a gyereket, bevasáról, főz,mos, takarít..?!

Itt szerintem az a kérdés te minek maradsz mellette.

2020. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!