Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelt kérdés

Lehet inkább csak panaszkodni szeretnék, de hasonló tapasztalat is érdekelne.

Leirom milyen a férjem.

Semmit sem akar, neki jó a langyos fosban ülni. Már bocsánat. Minden amink van, egy gyerek, házasság, félre tett pénz, autó. Nekem köszönhető. Én tettem érte, én mondtam hogy legyen. Itthon mindent én csinálok kb. Bevásárlás, takarítás, mosás, gyerekkel kapcsolatos teendők. Ezeket elfogadtam hogy ő ilyen. Szívesen csinálok mindent.

Szeretnék még egy gyereket.

Már 1 éve szó van róla. Néha azt mondja jó lenne, máskor meg hülye kifogásokkal jön. Pl el kell járni akkor megint a korhazba, meg orvoshoz... Az jó ha már itt van,megszuletett, de előtte nem jó. De az első gyereknél is ezt csinálta. Mindennel.

Tegnap a fejemhez vágta hogy mindent kaptam amit szerettem volna, gyerek, házasság, kocsi, ő a kis ujját nyújtja, de nekem mindig több kell.

Ez nekem rosszul esett. Mert én mindent megteszek neki. Kiszolgalom, a kedvenc kajait főzöm, amit kér, nem szólok ha elmegy a haverjaival inni. Meglepem dolgokkal és az agyban is próbálok megfelelni neki, bármilyen fáradt is vagyok. És ilyet vág a fejemhez. Utána meg mondta hogy viccelt... Ja persze. Aztán meg mondta hogy tudom hogy őt "lökdösni" kell az életben... De közben meg probalom irányítani az életünket, erre folyton ellenall. Már nemtudom mit tegyek.


2020. júl. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
79%

Ezt mondom... A nő sem százas.

Könnyű mindent a lusta, semmit nem akaró férjre fogni. Tudja ő, hogy mit akar. Csak mivel nem meri megmondani, hogy nem téged, ezt az életet, meg második gyereket, inkább azt .ondja, hogy nem tudom. Te meg hülye vagy, és egy talánt is igennek veszel. Nem csodálom, hogy csak egy ilyet fogtál ki. Kinek kellenél? Buta vagy!

2020. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan meg egy gyereket tervezel ebbe a házasságba ahelyett, hogy a válást és az az utáni életedet terveznéd ? Okos vagy.....
2020. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%

21: teljesen igazad van!


Neked csak a következő gyerek jár a fejedben, miközben ha elég felnőtt lennél te magad is,akkor egyet sem csináltatok volna közösen.

2020. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
79%

Kimaradt egy fontos dolog: Szeret? Szereted? Szereti a gyereket?

Mert lusta, az biztos. De a továbbiak mégis a fenti kérdésektől függenek.

2020. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
80%
Megérdemlitek egymást. Minden mást leírtak előttem. Te még elmártírkodsz pár évet, mert kontrollmániás vagy és szeretsz szenvedni, csináltatsz még egy gyereket, had menjen a facebookra, a párod meg hagyja, mert kapott egy új mamát magának, így legalább nem kell semmit csinálnia azon kívül, hogy elvonszolja magát a munkahelyre. Tökéletes páros.
2020. júl. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Szeret, az biztos. A gyereket is imádja. És én is szeretem, elfogadtam olyannak amilyen, de nehéz vele.

Itt mindenki aki azt mondja minek vagyok vele.

Nekik tökéletes a kapcsolatuk?

En az élethosszig tartó kapcsolatban hiszek. Együtt jóban rosszban.

Nagyanyaink is így voltak.

Vannak nehézségek. Nekünk is vannak boldogabb es kevésbé boldog időszakaink.

Nekem a tervem hogy kitartok mellette jóban rosszban.

A kommentelok közül ki gondol így? Ki lesz még együtt 30 év múlva is a párjával?

2020. júl. 17. 12:51
 27/47 A kérdező kommentje:
Es nem vagyok az a külvilágnak élő típus. Nem vagyunk fent Facebookon....
2020. júl. 17. 12:52
 28/47 anonim ***** válasza:
76%
Ha elfogadtad volna olyannak, amilyen, akkor nem panaszkodnál most itt és nem beszélnéd ki őt vadidegeneknek.
2020. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
34%

24 vagyok - akkor gyöngéden óvjátok ezt a kapcsolatot - a világon a legnagyobb kincs! "kitartok mellette jóban rosszban." -ez így jó,

(ne hallgass a károgó, családot szétrothasztó vérmes macákra)


A lustaság nem újdonság neked, ilyen a természete, most csak a gyerek-kérdés miatt keseredtél el. Mit tennék? megbeszélném: ha te nem akarod, hogy legyen több gyerek, akkor a kedvedért lemondok erről a vágyamról. És tovább: nem akarom irányítani az életed - hisz te sem teszed az enyémmel. Ha valamit teszünk ezentúl együtt leülünk és megbeszéljük a továbbiakat. (egy kicsit hiányozni fognak az utasításaid, de szerintem helyrebillenhet a dolog.) Egy kapcsolat hullámzik -vannak mélypontjai, vannak csúcspontjai, olyan mint egy sinusgörbe - ez mindenhol így van. kettőtökön múlik, hogy veszitek a váltásokat

[link]

2020. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 Derjaderja ***** válasza:
Nem tökéletes a kapcsolatunk nekünk se, de nem mondja, hogy "csináljak neked még egy gyereket?", hanem közösen vállalunk vagy nem, és olyan még nem volt, hogy heverjen, amíg én dolgozom itthon (vagy utána én heverek ugyanannyit).
2020. júl. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!