Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelt kérdés

Lehet inkább csak panaszkodni szeretnék, de hasonló tapasztalat is érdekelne.

Leirom milyen a férjem.

Semmit sem akar, neki jó a langyos fosban ülni. Már bocsánat. Minden amink van, egy gyerek, házasság, félre tett pénz, autó. Nekem köszönhető. Én tettem érte, én mondtam hogy legyen. Itthon mindent én csinálok kb. Bevásárlás, takarítás, mosás, gyerekkel kapcsolatos teendők. Ezeket elfogadtam hogy ő ilyen. Szívesen csinálok mindent.

Szeretnék még egy gyereket.

Már 1 éve szó van róla. Néha azt mondja jó lenne, máskor meg hülye kifogásokkal jön. Pl el kell járni akkor megint a korhazba, meg orvoshoz... Az jó ha már itt van,megszuletett, de előtte nem jó. De az első gyereknél is ezt csinálta. Mindennel.

Tegnap a fejemhez vágta hogy mindent kaptam amit szerettem volna, gyerek, házasság, kocsi, ő a kis ujját nyújtja, de nekem mindig több kell.

Ez nekem rosszul esett. Mert én mindent megteszek neki. Kiszolgalom, a kedvenc kajait főzöm, amit kér, nem szólok ha elmegy a haverjaival inni. Meglepem dolgokkal és az agyban is próbálok megfelelni neki, bármilyen fáradt is vagyok. És ilyet vág a fejemhez. Utána meg mondta hogy viccelt... Ja persze. Aztán meg mondta hogy tudom hogy őt "lökdösni" kell az életben... De közben meg probalom irányítani az életünket, erre folyton ellenall. Már nemtudom mit tegyek.


2020. júl. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
55%

"En az élethosszig tartó kapcsolatban hiszek. Együtt jóban rosszban.


Nagyanyaink is így voltak.


Vannak nehézségek. Nekünk is vannak boldogabb es kevésbé boldog időszakaink.


Nekem a tervem hogy kitartok mellette jóban rosszban.


A kommentelok közül ki gondol így? Ki lesz még együtt 30 év múlva is a párjával?"



Így gondolkodom én is. Mondjuk én nem szidom a férjem nyilvánosan, még egy anonim olcsón se, nem teregetem ki a problémáinkat, az életünket, nem gondolom azt, hogy minden pozitív az erünkben nekem köszönhető és nem érzem langyos szarnak a kapcsolatunkat....

2020. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom sajnálni a nőket, amikor látom hogy közben mennyi normális férfi pedig egyedül van.
2020. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
48%
Kezdésnek nem nyalnám fényesre a valagát. Ha nem rak valaki bele a kapcsolatba, akkor én mit ugráljak? Nem vagyok pincsi, hogy lessem a másikat, mikor mit akar. Valahol te is eltoltad, mert elviseled, hogy belekakilhat a nagyvilágba, de te utána is kitörlöd a popóját és még a wc-t is lehúzod.
2020. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Mondjuk en nem szidom

Arra senki nem gondolt hogy nincs kivel megbeszelnem a problémáim? De jó indulatu emberek vannak...

2020. júl. 17. 15:26
 45/47 anonim ***** válasza:
68%

"Mondjuk en nem szidom"


Dehogynem. Olvasd el amit írtál.


"Arra senki nem gondolt hogy nincs kivel megbeszelnem a problémáim?"

Az egyetlen ember, akivel ezt meg kellene beszelned, az a férjed.


"De jó indulatu emberek vannak..."

Semmi rosszindulat nem volt bennem.

2020. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon rosszul kommunikálhatsz.

"Drágám, mindenünk, amink van, nekem köszönhető, te soha nem akarsz semmit, mindent én csinálok, de azért egy második gyereket csinálhatnál!" Ha ehhez hasonlóan kezded a problémáid megbeszélését, hát én sem akarnék semmit.

2020. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
93%
Elolvastam a kérdést és a válaszokat is.Ahogy én látom te egy irányitó tipus vagy aki szereti ha minden úgy van ahogy ő akarja ehhez találtál egy olyan tipusú férfit aki ezt elviseli és szerintem szeret téged a férjed nagy baj nincs a házasságotokkal viszont követelőző vagy a férjed pedig engedékeny.Az hogy minden neked köszönhető mert te azt mondtad legyen ezt egy kicsit gondold át mert ha a férjed nem dolgozna akkor nem lenne miből ház autó.A férjed ilyen ezen nem tudsz változtatni amikor megismerted is ilyen volt szerintem ez nem olyan nagy baj kicsit olvasgass itt a gyakorin bele házasságokba és rájössz hogy igazából nem is olyan rossz a tiétek.
2020. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!