Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelt kérdés

Lehet inkább csak panaszkodni szeretnék, de hasonló tapasztalat is érdekelne.

Leirom milyen a férjem.

Semmit sem akar, neki jó a langyos fosban ülni. Már bocsánat. Minden amink van, egy gyerek, házasság, félre tett pénz, autó. Nekem köszönhető. Én tettem érte, én mondtam hogy legyen. Itthon mindent én csinálok kb. Bevásárlás, takarítás, mosás, gyerekkel kapcsolatos teendők. Ezeket elfogadtam hogy ő ilyen. Szívesen csinálok mindent.

Szeretnék még egy gyereket.

Már 1 éve szó van róla. Néha azt mondja jó lenne, máskor meg hülye kifogásokkal jön. Pl el kell járni akkor megint a korhazba, meg orvoshoz... Az jó ha már itt van,megszuletett, de előtte nem jó. De az első gyereknél is ezt csinálta. Mindennel.

Tegnap a fejemhez vágta hogy mindent kaptam amit szerettem volna, gyerek, házasság, kocsi, ő a kis ujját nyújtja, de nekem mindig több kell.

Ez nekem rosszul esett. Mert én mindent megteszek neki. Kiszolgalom, a kedvenc kajait főzöm, amit kér, nem szólok ha elmegy a haverjaival inni. Meglepem dolgokkal és az agyban is próbálok megfelelni neki, bármilyen fáradt is vagyok. És ilyet vág a fejemhez. Utána meg mondta hogy viccelt... Ja persze. Aztán meg mondta hogy tudom hogy őt "lökdösni" kell az életben... De közben meg probalom irányítani az életünket, erre folyton ellenall. Már nemtudom mit tegyek.


2020. júl. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
87%
Jó hülye vagy már bocs... Csinál neked egy kisbabát és minden oké? Szép pár vagytok... Szerintem nem kéne nektek még egy gyerek. Miért ne lenne veled mikor nulla erőfeszítést tesz, de ki van nyál a a segge? Kérdés, hogy mi lesz így veletek. Örökre csicska maradsz két gyerekkel és tűrsz. Oké.. Vagy egyszer csak eleged lesz és robbansz, aztán addig cseszegeted, hogy miért ilyen, míg le nem lép. Mert nem érti mi bajod, ha eddig jó volt. De ha nektek ez így rendben van, hát csináljátok. Csak gondold át jól, nehogy az legyen pár év múlva a következő kérdésed pár év múlva, h: miért csinálja ezt velem a férjem? Itt vagyok két gyerekkel és nem csinál semmit". Vagy készülj fel arra is h esetleg egyedül kell eltartanod őket.
2020. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
78%
26# az nem érdem, se nem dicsőség, hogy együtt maradtok még 30evig, ha közben a kapcsolat egy rakás szar. Azt hiszed nagyanyáink házassága közül mindegyik boldog volt? Hát ki kell, hogy ábrándítsalak. Csak nekik nem volt választásuk...legalábbis a legtöbb esetben... Főleg egy kis faluban. Mire rájöttek, hogy nem valók egymáshoz már meg volt egy-két gyerek, aztán pedig nem volt hova menni.
2020. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Derjaderja ***** válasza:
100%

Én néha elgondolkozom azon, hogy ott, ahol anya csinálja a gyerekellátásrlt és a háztartást, apa a munkahelyét heti 40-50 órában, ott mi van egy 7végén?

Anya robotol (akkor is), péntek délutántól vasárnap estig. Aoa szórakozik, alszik?

Ehhez hogy adhatja arcát bárki akár csak egy hétvégére is? Ez kapcsolat?

(Nyilván más ha apa 400 órában váltott műszakol vagy van egy gazdaság és ő azt látja el, az asszony meg a benti dolgokat - de amúgy?)

És persze hogy menjen sörözni, de ahogy bejelenti én már mondom is, hogy én viszont melyik nap pár órájára hagynám rá az otthonunkat.

2020. júl. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem erőt kéne venned magadon, és elválni. Nem szoktam ilyet tanácsolni, csak átérzem, hogy milyen lehet egy olyan kapcsolat, mint a tietek. Ahol te vagy az anya, feleség, gondozó, apuka és a férfi is. Ő meg a nagy kamasz gyereked, akinek nincs kedve semmihez, meg számítógépet akar...

Egy gyerekkel még gond nélkül találsz magadnak párt, egy valódi férfit.

Ha nagyon vele akarsz maradni, akkor mindebképpen menjetek el párterápiára, mert ez így nem élet.

2020. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj de a férjed értelmi fogyatékos? Ilyen vákaszokkal....

Meg terelgetni kell. Első körben terelgesd már a felé,hogy foglalkozzon az 1 gyerekkel, vásátoljon be meg mondjuk takarítson ő is...

2020. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs hányadik vagyok, de olyannyira hiszek a sírig tartó házasságban, hogy pl. szűzen házasodtunk, mert mélyen hívő emberek vagyunk.

A mi kapcsolatunk se tökéletes, de nem beszélek úgy a férjemről, mint egy gyerek, pláne nem idegeneknek. Nem azzal van a gond, hogy kibeszéled, inkább azzal, hogy a saját hibáidat kicsit sem ismered fel és nem egy bizalmas személynek mondod el, úgy, hogy közben önreflexiót is végzel, hanem névtelenül idegeneknek, úgy, hogy közben a saját felelősséged, hibáid meg se említed.

A viselkedésed és a látásmódod nem melegágya a hosszú, kielégítő házasságnak. Lehet ezen formálni, mindkettőtöknek kellene is, de a második gyerek várhat addig, mert ez így nem házasság csak kettős játszma.

2020. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
72%
Nagymamam mondta sokszor hogy mindenki olyan rozsat szagol amilyet szakitott, ezen gondolkozz el. Megszokta ezeket, nem fog megvaltozni, hiszen neki igy jo, eddig mukodott. Itt ahogy eddig is, te tudsz valtoztatni vagy kilepni ebbol. En biztos nem nyalnam a sgget a semmiert cserebe.
2020. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
24%
(érdekes, hogy senkit sem érdekel, hogy mindeközben SZERETIK egymást... Talán mer nem ismerik sokan ezt a fogalmat. A kérdező kiborult, mert ösztönei még egy gyerekre sarkallják, azért ír így.) (pontozzátok le, vérmes nénik)
2020. júl. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Derjaderja ***** válasza:
84%

Azért nem érdekel, hogy szeretik-e egymást, mert az egymással játszmázók is szokták szeretni egymást, illetve mert a szeretet cselekvés, nem csak érzés illetve az ambivalencia elég erős itt abban a szeretetben.

A férj pl szereti az anyja szerepében tetszelgő, őt kiszolgáló nőt, de lázad is ellene mint egy gyerek.

Elég gáz mert ötlete sincs hofy legyen önmaga az életében, de azért a másiknak se segít. Ja persze imádja a gyereket - de mikor vigyázott rá legutóbb vagy vitte orvoshoz vagy csinált neki ebédet?

A kérdező meg egy kitalàlt életet él, amibe megpróbálja vhogy méretre szabva bevágni a fickót.

2020. júl. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
84%
ÖSZTÖNEI!!! Nem az állatok az ösztönlények? A pasi nem akar!!! Csak egyszerűbb talánozni, meg nemtudomozni, mint a csúf igazságot megmondani, mert abba anyuka belebetegszik. Miért fontosabb egy meg nem született gyerek, mint hagyni felnőni, kirepíteni a jelenlegit és közben a kapcsolattal, házassággal foglalkozni? Ha annyira szeretik egymást, nem kéne ilyen önzőnek lennie a nőnek, hogy gyerek, gyerek, gyerek! Ezt a kapcsolatot biztosan nem a második gyerek menti meg, mert hát anyuka ösztönei ezt akarják.
2020. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!