Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem kiborit? Nagyon nehéz vele

Figyelt kérdés

Lehet inkább csak panaszkodni szeretnék, de hasonló tapasztalat is érdekelne.

Leirom milyen a férjem.

Semmit sem akar, neki jó a langyos fosban ülni. Már bocsánat. Minden amink van, egy gyerek, házasság, félre tett pénz, autó. Nekem köszönhető. Én tettem érte, én mondtam hogy legyen. Itthon mindent én csinálok kb. Bevásárlás, takarítás, mosás, gyerekkel kapcsolatos teendők. Ezeket elfogadtam hogy ő ilyen. Szívesen csinálok mindent.

Szeretnék még egy gyereket.

Már 1 éve szó van róla. Néha azt mondja jó lenne, máskor meg hülye kifogásokkal jön. Pl el kell járni akkor megint a korhazba, meg orvoshoz... Az jó ha már itt van,megszuletett, de előtte nem jó. De az első gyereknél is ezt csinálta. Mindennel.

Tegnap a fejemhez vágta hogy mindent kaptam amit szerettem volna, gyerek, házasság, kocsi, ő a kis ujját nyújtja, de nekem mindig több kell.

Ez nekem rosszul esett. Mert én mindent megteszek neki. Kiszolgalom, a kedvenc kajait főzöm, amit kér, nem szólok ha elmegy a haverjaival inni. Meglepem dolgokkal és az agyban is próbálok megfelelni neki, bármilyen fáradt is vagyok. És ilyet vág a fejemhez. Utána meg mondta hogy viccelt... Ja persze. Aztán meg mondta hogy tudom hogy őt "lökdösni" kell az életben... De közben meg probalom irányítani az életünket, erre folyton ellenall. Már nemtudom mit tegyek.


2020. júl. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja mit akar. Sose tudja. Mindenre ezt mondja
2020. júl. 17. 11:42
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Meg szoktad kérdezni, hogy de mi az, amit akar? Vagy nem akar semmit? Mert te viszont igen, nem vagy egy hulla, ez nem élet így. Miért akarsz vele még egy gyereket vállalni? Miért mentél hozzá, akkor megjátszotta, hogy nem ilyen?
2020. júl. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

Azt mondja öt terelgetni kell.

Kb arra utal hogy meg kell mondani mit csináljon. De közben meg ellenáll.

2020. júl. 17. 11:47
 14/47 anonim ***** válasza:
91%

Nem nőtt fel. Te pedig segítesz neki gyerekstátuszban maradni.

Mondd meg neki, hogy ha őt terelgetni kell, akkor terelgesse más, mert neked ebből pont eleged van most már, te egy felnőtt emberrel szeretnél házasságban élni, szóval, ha nem tudja, mit akar, akkor váljatok el, és szenvedjen rajta egyedül. Ez így hosszú távon kibírhatatlan, de már most is...

Arra mit mond, hogy ha szembesíted, hogy de drágám, ha terelgetlek, akkor meg ellenállsz???

2020. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Amellett hogy akar gyereket még: sokszor viccelődött is már hogy na mi lesz velem ha két gyerek lesz, meg hogy de jó lenne, ha lenne játszó pajtása, ezekkel egyetért velem.

Tegnap miután megbantott akkor meg kerdezte hogy csináljak neked még egy kis babat?

Meg ötször bocsánatot kért...

Már nem tudok kiigazodni rajta

2020. júl. 17. 12:14
 16/47 A kérdező kommentje:
Ha megkerdezem ő mit akar, annyit mond hogy egy számítógépet.....
2020. júl. 17. 12:16
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért van veled? Ki ne akarna ingyen cselédet? Neki mindegy van e gyerek nincs gyerek. A kiszolgált kényelmes életért eltűri a gyereket meg téged. Ilyenek a férfiak, ha csak anyapótlék kell. Ahogy jóanyám mondani szokta: ki milyet szakított, olyat szagol.
2020. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
Fú bakker, egyikőtök hülyébb, mint a másik, már ne is haragudj.. szánalmasak vagytok, ez nem házasság, hanem óvoda.
2020. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell második gyerek hiszen ő is az. Miért van ennyi felelőtlen nő akinek mindegy kinek csinál, csak puja legyen? Hihetetlen...
2020. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 Derjaderja ***** válasza:
81%

Hát én nem tudlak sajnàlni, sőt, elég gusztustalannak tartom, amit művelsz.

Ez a fickó valamiért elviseli a családosdit, amit amúgy nem akar, vagy a kényelem vagy a gondoskodás miatt. Mondjuk ez se túl szimpi.

Te meg pontosan tudtad, milyen, csak megfelelt Neked ez a helyzet valamiért. Most meg szidod, milyen lusta.

Megjegyzem nen világos, mit jelent, hogy Te "tettél" a házért, hogy legyen - hogy lett pontosan? Te dolgoztál érte és Te fizetted? Vagy azt tetted, hogy belezsaroltad az urad egy plusz állásba, akinek amúgy a panel is jó lett volna, de Neked ház kellett?


És nem elég, hogy egy gyereket már beleszültél ebbe az álkapcsolatba, amiből úgy is ki fog lépni valamelyikőtök, de most még egyet szülni akarsz, és meg vagy lepve, hogy meri egyáltalán véleményezni a parod a szándékaidat?


Szerintem mindketten a langyis fost vàlasztottátok, tudván tudva ráadásul, hogy az. Hát ilyen a langyos fos íze.

2020. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!