Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Nem nezem papucsnak nem mondom neki minden heten hogy ide menjunk oda menjunk, sztem utoljara fel eve kertem neg vmire.

Altalaban meg mindig az van amit o akar, sot hetvegente o iszik es mindig megker hogy vezessek..

De neki 1x nehezere esik elvinji pestre mert 1 oras ut es draga az uzemanyag

2020. aug. 11. 15:31
 22/66 A kérdező kommentje:

Ennyi erovel enis mondhatnam higy fozzon maganak nem vagyok papucs

Pasik belegondoltatok mar akik azt mondjak hogy nem taxi hogy a nő mit csinal?

Akkor enis mondhatnam nem vagyok konyhatunder vagy nem vagyok takaritono..

2020. aug. 11. 15:42
 23/66 anonim ***** válasza:
88%
Nekem biztosan nem kéne ilyen pasi, de te tudod. Engem az én partnerem magától visz, ha be kell vásárolni, mert alapnak tekinti, hogy ne cipekedjek, ha nem muszáj, plusz a közös háztartásba is vásárolok, tehát az ő érdeke is, hogy több mindent el tudjak hozni.
2020. aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
11%

22 És kimondta, hogy nem segítek a saját mocskom eltakarításában, hogy nem segítek a főzésben vagy akár nem főzök egyedül is?

Teljesen természetes hogy elosztjuk a házimunkát, mert ketten élünk itt és ketten használjuk a dolgokat.

Nem várom el senkitől, hogy utánam takarítson állandó jelleggel. Ez legfeljebb akkor változik ha én tartom el, mert itthon van és nincs munkája.

Na akkor van bőven ideje, hogy legalább a házimunkát megcsinálja.

Az viszont nem okés, hogy nekem én napi szinten furikázzak valakit mintha jobb dolgom se lenne. Én mondtam, hogy nem vagyok taxi.

Igen, ha csak simán éppen jásztok ps-en és nincs kedvem most vásárolgatni órákig akkor nem viszem el és ehhez bőven elég indok ennyi is.

Persze ha közös program van az más, de akkor sem fizetem az ő részét.

Azt is ketten csináljuk. Miért csak én fizessek érte? Ez milyen elvárás már?

Miért nem te fizetsz helyettem is? Az nem pont ugyanolyan?

2020. aug. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

24es mar most sajnalom a baratnodet

Inkabb leulnel jatszani mint hogy segitenel neki azzal hogy elvidd vasarolni hogy ne rohadjon meg a melegben a vonaton es ne kelljen cipekednie

2020. aug. 11. 15:53
 26/66 anonim ***** válasza:
17%

25 Igen. Nem írtam alá sehol, hogy attól hogy a barátnőm most már mindenhova vinnem kell. Nem kötöttünk ilyen üzletet és aki ezt elvárja az vagy nem fogja elvárni hamarosan vagy nem lesz a barátnőm a tapasztalat szerint. :D

Ha arra kellek neki, hogy ne a vonaton rohadjon, akkor mit mond az el a kapcsolatunkról? Nem rajtam múlik hogy a vonaton rohad vagy sem, mert egyedül is azt tenné nélkülem.

Az más ha épp van kedvem kimozdulni vásárolni nekem is és elviszem, de ez sem kötelező nem lehet, sem rendszer. :D

2020. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
88%
Azt a néhány gyűlölködő férfi kommentelőt kérdezem, hogy ha elvileg szeretitek a barátnőtöket, akkor miért olyan fájdalmas elmenni oda, ahova ő szeretne (gondolom nem csak vásárolni jártok, vannak más programok is)? Nem akartok vele lenni? Jobb otthon nélküle spórolni a benzinnel?
2020. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
12%

27 Ki a gyűlölködő te eszement? :D

Attól hogy szeretem a barátnőmet még vásárolgatni nem biztos hogy van éppen kedvem, főleg nem órákig.

Ugyanúgy ahogyan a sorozatait sem nézem mert egyszerűen taszítanak hiába szeretem a barátnőmet.

Ha te szereted a barátodat akkor miért okoz gondolt leülni vele egy kicsit cs-zni vagy meccset nézni? Fájdalmas hogy időt töltenél vele, nem akarsz vele lenni?

2020. aug. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 A kérdező kommentje:

En peldaul barhova elmegyek a baratommal...

Ha o hetvegen lazulni akar a tavon lemegyek vele es en vezetek mert o iszik..

Es o is jatszik ilyen hulyesegekkel es neha ott ulok mellette...

O mondjuk nem nez meccset hanem mast de leulok es nezem vele...

Ha vkinek fontos a parja fontos az is amit a masik szeretne... szerintem..

2020. aug. 11. 16:18
 30/66 anonim ***** válasza:
21%

29 Én se nézek meccset, mert utálom a focit csak mondani akartam valamit ami kifejezetten taszítja a nőket.

"Ha vkinek fontos a parja fontos az is amit a masik szeretne... szerintem.."

Ez rendben van ha közös vagy egyéni célokra vonatkozik, de nincs rendben akkor ha a fogyasztói kosarát szeretné rám erőltetni.

Miért kéne fontos legyen nekem bármi amit szeret? Majd én eldöntöm, hogy mi az amit ezekből én is szeretek vagy elviselek.

Kérdés: az mondtad van jogsid. Miért nem kérted el a kocsit úgy hogy te visszatankolod bele amit elfogyasztottál? :)

2020. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!