Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
Aki eleve BP. vonzáskörzetében lakik és fent tud tartani egy autót, amit amúgy rendszeresen hajt, annak hidd el, hogy nem azon múlik :D. De persze nem ismerjük őket, nyilván ezt nem is firtatom tovább, de itt a lánynak van igaza a leírtak alapján.
2020. aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 Carragher_x ***** válasza:
0%

"Aki eleve BP. vonzáskörzetében lakik és fent tud tartani egy autót, amit amúgy rendszeresen hajt, annak hidd el, hogy nem azon múlik"

Kis naiv :) Ha tudnád hányan tankolnak 20 éve havi 5ezerért :)


Én nem tudom kinek van igaza, valószínűleg amúgy senkinek és mindenkinek. Én csak annyit látok, hogy a lány azt is rossz néven veszi, hogy amikor barátokkal elutaznak, akkor neki abba bele kell szállnia, ergo teljesen mást gondol alapvetésnek anyagiak terén, mint a párja.

2020. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is mondta, hogy nem alapvetés, hogy belead...gondolom azért írta, hogy egyesek ne titulálják aranyásónak. Amúgy tény, hogy mások az elképzelések, bár az hogy nem vitte vásárolni még önmagában nem szakítóok :D. Töb
2020. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 Carragher_x ***** válasza:
55%
Meg amúgy tök jól hangzik, hogy ez csak "apróság", de a lehet a túloldalon meg épp a sokadik olyan momentumnak van megélve, amikor az ő f*szával akarják verni a csalánt. Azt, hogy a szereplők alapból hogyan élnek, miképp osszák meg az anyagi terheket (nekem az jött le, hogy együtt élnek), csak ők tudják, azt hogy ezt miképp élik meg, azt meg végképp csak ők érzik. Egy ilyen sztoriban jellemzően mindenkinek igaza van a saját szemszögéből, a saját elvárásai alapján.
2020. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Ezzel mondjuk egyetértek, utolsó :)
2020. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Na eloszor is ha o a haverokkal inni akart en barmikor elvittem ot

Vagy barhova

Es kepzeld kedves 45os lemegyek vele horgaszni is akar

(nyilvan a sajat kocsijaval mert nekem nincs)

Es nem arrol van szo hogy szaz ezreket koltson ram

A nyaralason is kifizettem a sajat reszem

Viszont nem kertem tul sokat szerintem azzal hogy vigyen el vasarolni azert mert szuksegem van par dologra

2020. aug. 26. 15:52
 57/66 anonim ***** válasza:
53%

Most akkor élelmiszer mosószer...stb súlyos dolog lett volna( "cipelni a szatyrokat") vagy ruha pipere cucc??

Néha kibírnám az utóbbit is,bár biztos inkább a duna parton sétálnék vagy akármi de elvinném.

2020. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Számomra furcsa, hogy megkéred valamire és nem akar segíteni, egy ilyen út nincs 1000 forint, így szerintem nem a pénz a problémája, szimplán nem akar elvinni, ami sokat elmond mennyire kedvel avagy mennyire lusta ha rólad van szó.
2020. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
11%

6oldalnyi arról,hogy nem vitt el vásárolni.

Egyéb problémád is van,ami ennyire fontos?

Vagy nincs más dolgod,mint azon puffogni,miért nem vitt el?

Mert ez ám az élet legfontosabb kérdése,hogy neked tömegközlekedéssel kellett menned,mint az emberek 60-70%ának!Hát ez borzasztó!Azonnal add be a válást!!Kersed meg a tömegtájékoztatást,és számolj be erről a rendkívüli,egyedi esetről!

2020. aug. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
33%
Akkor megegyszer: miert nem kered el a kocsit es kesz? Vagy nem a kocsi a lenyeg, hanem hogy o "vigyen"?
2020. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!