Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem el, hogy olyan fillérb.szó fasziknak van párja, akik rajtuk spórolnak a benzinnel. Ha én ezek mellett is szingli vagyok, akkor radioaktív a kisugárzásom?
2020. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben a kapcsolatban már nem is látok szerelmet.

Nem azért, mert nem vitt el vagy stb, hanem mert már nincs értelme. No love no meaning...

2020. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
71%

Rohadt gáz, hogy valaki ann,ira csöves, hogy egy ilyen út gondot okoz neki. Meg a válaszolók egy része is aggályos...

Ti hol nevelkedtetek? Hogy lehet valaki ennyire csöves fillérb#szó?!

Én pont lesz@rom, ki mennyit keres. De ha olyanom van, ok nélkül is veszek a páromnak egy drágább parfümöt, csak úgy. Soha nem fillerezünk, hogy pl a kaját felesbe vegyük, vsgy a nyaralást. Lóf$szt. Tisztelitek ti a másikat?! Ok, a kérdés költői volt...

Gondolom létminimum alatt kerestek, használtan vettetek egy PS-t, és örültök... Így mar erthető, hogy egy x ezer forintos tankolástól kiakadtok...

Csövesbánatok 😂

2021. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

A kérdésre érkezett válaszok száma: 63. Az általad említett ötös választ ugyanaz írta, aki a kettest. A százalékából látszik. Ha az illető válaszolt vagy tízszer, mert épp fent volt és unatkozott, akkor máris egy számottevő tömegnek tűnik.

Mindazonáltal ne feledd, hogy sokan válaszolnak és abból az alapállásból indulnak, hogy ilyen sóher pasival ELEVE ÖSSZE SEM JÖNNÉNEK, tehát könnyen mondják, hogy dobja ki. Egyéb iránt még mindig áll, hogy mire itt valaki egy kérdést kiír, addigra már nyilván megbeszélték párszor, nincs változás, emiatti elkeseredésében írta ki. Akkor pedig az alap probléma az hogy a kommunikáció nem működik. És ha az nem működik, semmi sem működik.

2021. szept. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Bocsánat rossz helyre válaszoltam.
2021. szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Járni tudsz?

Akkor ja!

2021. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!