Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
5%
Ha megdughatlak elviszlek.
2020. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, hogy ezeket a gyulolkodo kommenteket egy valaki irja e, de nagyon gaz. :D Mi az, hogy csak egy papucs viszi el a nojet vasarolni? Meg vegyen kocsin es menjen el magatol? Egyesek nagyon elvannak itt tevedve... a kerdezo tisztan leirja, hogy mi a szitu naluk, erre egyesek meg kiforditjak minden szavat.


Szerintem paraszt dolog, hogy nem visz el vasarolni, akkor meg plane, ha az o kajajat is te cipeled haza. Nalam a paromnak meg nincs autoja, de ha elmegyunk vasarolni busszal, mindig jon velem es o hozza az osszes cuccot - nem en sozom ra, o veszi ki mindig a kezembol.


Anno egy kolleganomnek volt hasonlo felfogasu a baratja, hogy ejjel 10kor nem jott el a kollegaert, az meg varhatott majd egy orat a buszra vagy setalhatott haza a varos masik vegebe, mert a baratja inkabb atment a haverjaihoz.

2020. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
6%
32 Az ugye világos, hogy nem az ebédnek valót kellett volna segíteni hazacipelni hanem shoppingolni ment volna a kisasszony?
2020. aug. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
93%
Első randin képes voltam egy keves lányért elmenni több mint 200km-re, és még ott helyben is kocsikáztunk. Sosem jelentett azbilyesmi problémát. Ráadásul ő a pasid. Szerintem gondolkozz el egy kicsit rajta hogy érdemes e ezt így folytatni. Amit te kértél tőle az apróság.
2020. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
82%
Remélem kidobtad kérdező?
2020. aug. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
23%
Csak mert lánynak születtél, nem jelenti azt, hogy szerencsétlen pasidnak kell fizetnie a dolgaidat. Te szoktál neki dolgokat fizetni? Vagy neki nem jár semmi, mert fiú/férfi? El vagy picit tájolva.
2020. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
0%

Nem ,nem gáz.Az sem ,ha nem vitt el.

Mégvalami?

2020. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne gáz? Ha az én párom megkér hogy menjünk ki akár Bécsbe megnézni a kastélyt kiviszem. A bikád egy igazi kis önző pöcs. Baszd ki a picsába.
2020. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
24%

Vásárolgatni szerintem menj egyedül de ha a rakott krumplihoz vásárolsz be azt támogatom :)

Én sem kérem, hogy vigyem el a pasim shoppingolni mert az életét is elunná de ha azt akarja, hogy tele töltsem a hűtőt akkor vigyen el :)

2020. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyel ingyenpnci.


Egy prosti azert sulyos penzt ker el, amit te ingyen csinalsz.

2020. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!