Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha a megkértem a pasimat hogy vigyen el vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem azt mondtam ő fizessen csak hogy kocsival menjunk,

Kenyelmesebb kocsival mint a dogmeleg vonaton ulni es cipelni a szatyrokat..

De az volt a valasz hogy o sporol es nem akar uzemanyagra kidobni..

Bezzeg haverjaival bulizasra ki tud.. meg a hobbijara..

Egyik baratnom azt mondja basszam ki mert sajnal ram mindent..

Masik meg azt mondja szakadjak le rola ... ne mindent tole kerjek..(bar sztem nem nagy keres)



2020. aug. 11. 12:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan egyetemista vagy? Ez a stilus es iraskep...
2020. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
0%

Na mondom mi a helyzet

Kopik az auto és fogy az üzemanyag 1 óra út kb 5e Ft

Sajnalom az autot mer ez dízel és nem rovid távú utakra van tervezve..

Plusz uzemanyag


Én is elszoktam menni a barátnőm ért a munkahelyre is

Neki is van jogsija

Ha a nőnek is van jogsija akkor ő is nyugodtan vezethet oda ahova ő akar menni

2020. aug. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
38%

Amugy en is csak azt nem ertem, hogy miert nem a kocsit kered el?


Az en baratom az eletbe´ nem jonne el velem shoppingolni, nem is akarnam nezni a savanyu kepet:D De a kocsit termeszetesen ideadja (mondjuk beszallok a benzinpenzbe is).

2020. aug. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
91%

Mennyi szarrágó van, te jó ég 😂😂

Amúgy ha nincs türelme ruhákat vásárolgatni, akkor megértem, hogy nincs kedve. De hogy a benzint ennyire sajnálja, az már aggályos :D

Én nem terveznék komolyan egy ilyen emberrel, akitől apró szívességet sem lehet kérni. Aki azt mondja, hogy ez nagy dolog, ott baj van az emeleten :D. Ha unja is a shoppingot, akkor elvihetne és mehetne addig csinálni valamit, amit szeret. Mi így szoktuk például, hogy ameddig válogatok, addig a párom bemegy a saját érdeklődésének megfelelő boltba.

2020. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
8%

Ne kéregess,hanem szállj fe egy buszra!

Majd ha elviszel reggel 4kor horgászni,akkor elviszlek shoppingolni!Nagyjából annyira élveznéd ,mint én a mászkálásaidat a boltokból ki,butikokba be.

2020. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te amúgy elolvastad a kérdést, és a kérdező kommentjeit? Abból egyértelműen kiderül, hogy mi a helyzet, és hogy a kérdező is rendszeresen tesz szívességet a párjának. Itt a pasi a hunyó, bármennyire is próbáljátok itt mosdatni.
2020. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 Carragher_x ***** válasza:
30%

Mondjuk azért csendesen feltenném a kérdést, hogy mitől fontosabb a te ruhavásárlásod, mint az ő spórolása?

Egyébként én is azt javaslom mint a barátnőd, szakíts vele. No nem azért, mert nem vitt el ruhát venni 60km-rel odébb, hanem mert teljesen mást képzeltek és vártok egy kapcsolattól. Ő szemlátomást anyagilag önállónak gondol téged, te viszont elvárod, hogy a faszid költsön rád. Én nem mondom, hogy akármelyik rossz lenne, csak nem passzol össze a két nézőpont.

2020. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
86%
"te viszont elvárod, hogy a faszid költsön rád" - mit, két deci benzint? :D Húha, a barátaimat elviszem ide-oda néha, és nem kérek érte semmit, nem hogy fél évben egyszer a páromat. Röhejesek egyesek, komolyan.
2020. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
94%
Én nőként is azt mondom, hogy időt, pénzt nem sajnálok attól, akit szeretek... Persze ésszerű keretek között. Aki mondta, hogy a srác spórol...nem spórol, csak priorizál. Piára, haverokra, költséges hobbira költ rendszeresen, de pár ezer forintot sajnál a párjától. Vannak ilyen emberek szép számmal, a kommenteken is látszik, hogy sokaknak ez természetes. De ha a nő keresne esetleg jobban, és nem szorulna a férfire semmilyen mértékben, akkor fel lennétek háborodva, hogy karrierista feminàci.... Én nem keresek sokat, de abból a kevésből is megveszem a páromnak, aminek szerintem örülne, fizetek neki dolgokat úgy, hogy nem kérem vissza a pénzt, fizetek étteremben is, ha úgy van...de cserébe elvárom, hogy ő se szarrágóskodjon, tegye meg értem ugyanezeket, és ha van egy számomra fontos dolog, ahova szeretnék autóval menni, akkor ez a minimum.
2020. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 Carragher_x ***** válasza:
17%

"mit, két deci benzint?"

Azt írta a kérdező, hogy 1 órányira van Budapest tőlük. Az azért nem 2 deci benzin, hanem 8-9 liter fogyasztástól függően, cirka 3000 Ft. Nem tűnik elképzelhetetlennek, hogy egy fiatalnak 3000 forint jelentős kiadás.

2020. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!