Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 4 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 és fél év után egyik hétről a másikra azt mondta nem tudja mit érez szeret is de úgy nem mint eddig. Ha velem van jó de ha külön vagyunk akkor sem hiányzok neki annyira mint eddig. Vajon helyrehozható ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Olyan jó volt minden. Az utóbbi időben kissé ellaposodott lehet én is hibáztam hogy ezt nem vettem időben észre.

Nem volt meg ilyen a kapcsolatunkban és nem is veszekedtunk.

Mit tegyek ?

Hogyan tudnánk helyrehozni ?

Van még remény ?



2020. aug. 14. 11:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
75%

"úgy érzi szeretne kicsit egyedül lenni azt csinálni amit akar tehát így kiélni"


Aham! úgy "erzi" kiélni"


Tipikus.

Ezek nem birnak ki ám ennyit!!Hiányzik a bulika,meg az Alfaromeo!

Annak is őrülhetsz,hogy hosszú 4évetek volt!


Itt csak te akarsz valamit megjavítani!!

2020. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ennek már vége. A csaj hamarosan rájön, hogy kit is vesztett el, illetve két szék közül a földre esett. Megérdemli...
2020. szept. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 Carragher_x ***** válasza:

"De megér annyit ez a fellángolás hogy eldobjon egy 4 és fél éves kapcsolatot?"


A kérdés értelmetlen. Tegyük fel értelmesen: Megér ez a kapcsolat annyit, hogy benne legyetek még egy évig?

2020. szept. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Ezek után is azt tudom mondani hogy igen mert tényleg nagyon jó volt ez a hosszú idő csak az utolsó 2 hónap volt rossz de meg ott is voltak szép es emlékezete pillanatok mikor próbáltuk helyrehozni.

Azóta is keres ír folyton mondja hogy hiányzok neki és velem akar aludni ilyenek.

Találkoztunk olyan volt mintha nem is lennénk külön.

Nem tudom mi lesz.

2020. szept. 19. 09:02
 45/48 anonim ***** válasza:
2020. szept. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
A nőket az érzelmeik irányítják. Ez a legfontosabb nekik. Ő valójában nem szeretett téged, csak kiváltottál belőle egy bizonyos érzést és ezért szeretett. Ő azzal az érzéssel azonosított be téged. Ha ez elmúlik, vagy megváltozik egy nőnéé akkor hideg vérrel elhagy.
2020. szept. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Minél többet tepersz annál jobban kicsúszik a markaid közül. Ilyenek a nők.
2020. szept. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Nézd meg ezt a videót ha meg akarod menteni a viszonyotokat.


[link]

2020. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!