Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 4 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 és fél év után egyik hétről a másikra azt mondta nem tudja mit érez szeret is de úgy nem mint eddig. Ha velem van jó de ha külön vagyunk akkor sem hiányzok neki annyira mint eddig. Vajon helyrehozható ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Olyan jó volt minden. Az utóbbi időben kissé ellaposodott lehet én is hibáztam hogy ezt nem vettem időben észre.

Nem volt meg ilyen a kapcsolatunkban és nem is veszekedtunk.

Mit tegyek ?

Hogyan tudnánk helyrehozni ?

Van még remény ?



2020. aug. 14. 11:12
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Őszintén én pont azt érzem, hogy én akarom jobban ezt én tervezek vele ha szóba hozom az összeköltözést nem foglalkozik vele.

Mindig figyelek rá törődök vele, mindig azon jár az agyam, hogy mit tudnák tenni amivel még boldogabbá tehetem és, hogy még jobb napja legyen.

Azt érzem ezek a dolgok mintha természetessé váltak neki.

Ott van az a srác a munkahelyén és teljesen megváltoztatja.

Szombaton is együtt voltunk és vagy kétszer beszélt vele telefonon és mondta neki most ilyen meg olyanról nem szabad beszélnünk mert itt a barátom.

Rákérdeztem miért hív szombaton és erre az volt az indok mert a munkatársa és neki mindig elérhetőnek kell lenni. Én ezt meg is érteném csak nem a munkáról beszéltek. Nem turkálók a telefonjában csak pont láttam mikor irt neki a gyerek azt írta neki nem akarja, hogy én lássam miről beszélnek.

Úgy érzem én fogom ezt feladni mert elegem lesz.

2020. szept. 2. 09:31
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Megvan a válaszod. Lett egy másik srác, aki érdekes, vonzódik hozzá, ami miatt elbizonytalanodott a kapcsolatotokban. Ha nem mondja el mi zavarja benned, hogyan lehetne jobb, nem tudsz mit tenni. Szerintem uljetek le beszélni hogyan tovább, és hogy ő egyáltalán akarja a kapcsolatot és hajlandó energiát fektetni bele, mert neked ez így nem jó.
2020. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el...

A csaj már döntött, nekem úgy tűnik. Ha már egy idegen faszival nyíltan telefonálgat előtted, és nyilvánvalóan nem munkaügyekről, ha titkolózniuk kell, akkor képzeld el miről van szó, ha nem vagy ott! Hidd el, már csak kényelemből, vagy sajnálatból tölto veled az idejét. Ha kiadod az útját, már landol is az új faszi ágyában, ha eddig még esetleg nem tette volna...

2020. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

Olyan nehéz kimondani azt amit nem érzek, hogy vége.

Mindi mondja szeret és nem akar elveszíteni de közben menne és nem tudja mit akar.

Beszéltük, hogy lehet szünet kell, de tudom azt míg nem velem lesz azzal a gyerekkel biztos találkozni fog hisz egy helyen dolgoznak és így a gyerek lesz előnyben.

Lehet helyre lehet hozni, de meddig csináljuk ezt meddig kuzdjek ????

2020. szept. 4. 09:12
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondja szeret, mert nem akar elveszíteni, kedvel mint barátot, de nem tudja elképzelni, hogy hosszútávon kapcsolatként működjetek.


Szünet semmire se jó, csak időhúzás. Nekem úgy tűnik már döntött, csak nem akar megbántani és erőt gyűjt/várja hogy te mondd ki vége, alakuljon valami mással, hogy könnyebben kiszállhasson. Ha nem tettél semmit korábban, ami miatt most küzdened kell, ő nem tesz a kapcsolatért semmit, nincs értelme küzdeni, csak belefektetsz sok energiát és nem kapsz semmit cserébe.

2020. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 A kérdező kommentje:

A napokban már mondtam neki, hogy jó kész vége én nem bírom.

Konkrétan lesokkolt és zokogott, hogy ne még ne mert ő velem akar lenni.

Ezért nem értem ezt annyira érthetetlen számomra.

2020. szept. 4. 09:49
 27/48 anonim ***** válasza:
Szakítottatok végül?
2020. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Szakítottam vele.

Nekem az tejesen betette az ajtót, hogy a srác aki odavan érte meg neki is azért bejött, ő visz égette most a napokban haza és kb 15-20 max 30 percre lakik és majdnem másfél óra volt mire hazavitte meg már alapból az is hogy viszegeti.

Amint a srác megtudta, hogy szakítottunk egyből ment, hogy akkor már együtt vannak. Az exem mondta, hogy biztos nem idő kell neki és a gyerek megmondta neki, hogy mit gondol nem vár rá mert számtalan másik lány közül választhat neki túl lassú. Meg csúnyán beszélt vele és összeveszett vele.

Tudom nem jó most így frissen hogy beszéltem exemmel de annyira kötődok hozza, hogy nem bírtam megállni, hogy ne beszéljek vele. Azt mondta megbánta akkor este velem akart lenni, úgy érzi nem tudja visszacsinálni. És bevallotta, hogy az egész a gyerek végett volt amiből igazából nem lett semmi csak egy kis flort, kaland volt.

Ennyit ért ez a kis kaland, hogy eldobjunk egy jól működő kapcsolatot ami amúgy csodálatos volt cska az utóbbi pár hónapban volt rossz előtte meg ebben a pár hónapban is mikor próbáltuk helyre hozni előtte főleg és meg most is voltak csodálatos pillanatok.

Úgy érzem rájött, hogy hibázott.

Nem tudom, hogy ezek után ha úgy alakul helyre lehet e hozni.

2020. szept. 10. 09:48
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Még egy kicsit hagyd, hadd főjön, ha úgy érzed, meg tudod bocsájtani neki akkor még lehet újra kezdeni, de ne engedd, hogy még egyszer bántson. 4,5 év után nem ezt érdemli az ember.
2020. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő hozzászólást.

Úgy gondolom, hogy egy igazi férfi aki

talál egy olyan nőt aki fontos számára és azt érzi lehet köztük valami akkor türelmes és vár mert ha a nő is akarja akkor az az idő kifizetődik . Én erre a lányra 7 hónapot vártam anno és csak utána jöttünk össze. Nagyon hiányzik bevallom de közben bennem van a tüske hogy ezt csinálta. Nagyon rossz volt az hogy Akit mindennel jobban szeretek és minden megteszek erte igy tesz és észre se veszi a tetteim egy kavarás végett. Úgy érzem megtudok bocsajtani ha úgy alakulna de kell idő.

Kell idő hogy újra tudja bízni

2020. szept. 10. 11:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!