Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 4 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 és fél év után egyik hétről a másikra azt mondta nem tudja mit érez szeret is de úgy nem mint eddig. Ha velem van jó de ha külön vagyunk akkor sem hiányzok neki annyira mint eddig. Vajon helyrehozható ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Olyan jó volt minden. Az utóbbi időben kissé ellaposodott lehet én is hibáztam hogy ezt nem vettem időben észre.

Nem volt meg ilyen a kapcsolatunkban és nem is veszekedtunk.

Mit tegyek ?

Hogyan tudnánk helyrehozni ?

Van még remény ?



2020. aug. 14. 11:12
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen rossz előjel, hogy titkolózott, és neked kell kitalálni mi is a helyzet, ezért úgy gondolom probléma van a kommunikációval és a barátnőd nem kapta meg amire szüksége van a kapcsolatban. Gáz, hogy azért nem jöttek össze, mert a srác végül elutasította a barátnőd, de ha meg tudjátok beszélni mi hiányzott barátnődnek a kapcsolatban, miért nem tudott őszinte lenni és tudtok tenni ellene, érdemes lehet újra megpróbálni.
2020. szept. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
Rendben van.
2020. szept. 10. 12:52
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyesmi helyzetben vagyok, de hidd el nem éri meg reménykedni. Sok erőt kívánok Neked!
2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Ma egyáltalán nem beszéltünk és most meg hívott vagy 5 alkalommal. Beszéltem vele és nem is értem mintha nem is akarna beszélni velem de hív. Végig a melóról beszélt hogy milyen rendesek vele a pasik meg ilyenek.

Oké meghallgatom a munkáját de meg annyit sem kérdez hogy most neked milyen hogy vagy amúgy szakítottunk ?

2020. szept. 10. 21:59
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Toxic, próbáld elengedni.
2020. szept. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Zéró empátia, simán belefér egy nárcisztikus személyiségzavar.
2020. szept. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel.
2020. szept. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

Képeket küld magáról meg ilyenek.

Nem értem egyáltalán. És amúgy őszintén az utolsó két hónapban amilyen volt az nem hainyzik mert én nem abba az emberbe szerettem bele hanem ami előtte volt de az nagyon.

Nem tudom hogy rájön e majd, hogy az mert 10 férfibol a munkahelyén 9 folyamat dicséri és fűzi azért nem kell így megváltozni és dobni valamit. Én is hibáztam viszont tudom, hogy nem ekkorát, hogy ezt kapjam.

A végén már teljesen hülyét csináltam magamból hisz még múlt héten is vittem neki kaját megfőztem és vittem és utána meg ebéd időben ott enyelgett mással.

Őszintén az miért nem elég ha valaki szeret megbecsül és odaadja magát száz százalékosan. És tényleg leszögezem nekem is volt hibám de önzetlenül szerettem és még most is szeretem. És még mindig alig bírom felfogni, hogy hogyan lehet ilyan hamar ennyire megváltozni és a semmiért tönkretenni egy jól működő kapcsolatot. Mert jól működött az utóbbi pár hónap az szar volt. Meg adnák ennek esélyt bevallom de ehhez idő kell.

2020. szept. 11. 10:52
 39/48 A kérdező kommentje:
Ja és persze elfogadom azt, hogy fiatal és élni akar meg, hogy nem szeret de egyik napról hétről a másikra nekem ez sok. IIletve mikor megpróbáltuk helyrehozni megint szeretett ez tartott 2-3 hétig csodálatos volt láttam rajta, hogy odavan és szeret. Azt azért érzi egy ember meg látja, ha szeretik és mondta o is engem akar senki mást. Aztán visszament dolgozni és kezdődött minden erőről.
2020. szept. 11. 10:56
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjen az anyjába, ne gyötrődj az ilyenen! Majd amikor a gyönyörű feleségeddel megjelensz valahol, akkor ráér észbe kapni. Úgy értem látszólag persze.
2020. szept. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!