Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm 4 és fél év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm 4 és fél év után egyik hétről a másikra azt mondta nem tudja mit érez szeret is de úgy nem mint eddig. Ha velem van jó de ha külön vagyunk akkor sem hiányzok neki annyira mint eddig. Vajon helyrehozható ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem. Olyan jó volt minden. Az utóbbi időben kissé ellaposodott lehet én is hibáztam hogy ezt nem vettem időben észre.

Nem volt meg ilyen a kapcsolatunkban és nem is veszekedtunk.

Mit tegyek ?

Hogyan tudnánk helyrehozni ?

Van még remény ?



2020. aug. 14. 11:12
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de mivel fiatalon jöttetek össze -és valószínűleg mindkettőtöknek ez az első, komoly, többéves kapcsolata-, ez már az elején borítékolható volt, hogy eljön ez az állapot. Ennyi idősen szinte az a furcsa, hogy lehúztatok 4 és fél évet egymással... A lány pont a legszebb korban van, millió helyről kaphatja a bókokat, flörtöket, kihívásokat, és kíváncsivá válhat, főleg, ha kicsit meginog, vagy ellaposodik a kapcsolatotok. Beszélgess el vele erről, és próbáld meg magad nagyon odatenni, ennek ellenére úgyis menni fog, ha menni akar. Ilyenkor pedig nem nézi, hogy hány évet dob el, és milyen sebeket hagy maga után, hanem csak továbblép. Átéltem anno én is ezt párszor... És ha így lesz, akkor se bánkódj, hisz' előtted is ott az élet, találhatsz mást, szebbet, jobbat, stb..., akivel eltölthetsz újabb szép éveket.
2020. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
85%
ennek vége van, nekem a volt barátnőm 1.5 év mondta először, majd mondtam h majd jobb lesz, rá 3 hónap múlva újra mondta, majd arra rá 1 hónap múlva szakított velem smsben, hogy többet ne menjek hozzá. Azóta se beszéltem vele, már házas, van férje, családja. Szóval ennek vége.
2020. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
0%
Ha jó vele, miért nem jegyzed el, miért nem veszed feleségül?
2020. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
83%
Én is ugyanebbe a helyzetbe kerültem. Sajnos rájöttem, hogy felesleges utólag teperni, csak okoztam magamnak plusz két rossz hónapot.
2020. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Most úgy nézett ki az utóbbi hetekben, hogy szépen lassan kezdünk helyre jönni most megint kicsit mintha visszaesett volna. Nem értem ezt, mindig ez lesz két hétig jó utána pár napig nem utána egy hónap utána egy hét megint rossz ?

Mindent megpróbálok megtenni konkrétan mintha újra meg akarnám hódítani. Főzök neki elviszem ide oda, persze ezek előtte is megvoltak.

A szex meg működik azzal semmi gond nincs.

2020. szept. 1. 11:16
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogyha csak te akarod a kapcsolatot és tepersz érte, semmit se fogsz elérni, neki is éreznie kellene mennyire értékes vagy, és tenni azért, hogy együtt legyetek. Ha menni akar menjen, nem tudsz ellene mit tenni csak egy ideig elhúzni, pár év múlva pedig ha "kiélte" magát akkor fogsz valószínűleg hiányozni, hogy milyen jó volt veled.
2020. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
33%
Megrekedt a kapcsolatotok, nem halad előre. Legalább eljegyezted már 4,5 év után?
2020. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

Még nem, most akartam volna a közeljövőben.

Ugye mi még csak most kezdtünk el dolgozni nem rég, nincs egy éve és anyagilag nem voltunk önállók.

Azt mondja, hogy most teljesen a munkán pörög de tényleg csak arról tud szinte beszélni. Szinte úgy jön ki mintha rám nem lenne ideje.

Ő róla tudni kell, hogy nagyon meg akar felelni mindig. Arra gondoltam még, hogy mivel nem rég kezdett dolgozni és ez az első munkahelye talán azért van most gubanc a fejében mert meg kell felelnie, új ingerek érik, felelőssége is van, nem tudom.

Mondta azt is, hogy mivel mindig a munkán pörög legszívesebben 0-24ben dolgozna, ezen már azért ki akadtam.

2020. szept. 1. 15:24
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sajnos csak magadat áltatod. Akire szeretnénk, áldozunk időt.
2020. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom ilyen zéró dominanciával veszel részt a kapcsolatban, inkább hódítasz évek után is (nyilván kell az, természetes kéne legyen, de azért nem meghatározó, sokan kihagyják, és nincs tragédia belőle). Nem globál leuralásra gondolok természetesen, hanem normál, ami a te területed, azt tartod a kezedben, felelősséggel együtt. Ne gondolj nagy dolgokra, itt már az is különbség, hogy egy szó nélkül lenyírod a két centit nőtt füvet, vagy "bunkó vagy", és hagyod rondulni egy hetet, majd dohogva nekiállsz, de gyönyörűen megcsinálod, és kicsit (!) látszik, hogy belül azért büszke vagy rá mindig, mint állat. Hülyeségnek tűnik, de tényleg élettelibbként, szeretnivalóbbként éli meg a hölgyek többsége az enyhén elégedetlen, mégis perfektül besegítő arcokat, mint amikor el van mosogatva mindig, mint a kisangyal.


Feltételezem, hogy lát a főnökségben most jól működő dominanciát, nem is hinném, hogy a kevésbé eltúlzott fajtából, így persze, hogy valamelyest másképp esik a fény az évekig búgó hangon udvarló házirajongóra.

2020. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!