Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom az alabbi programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom az alabbi programot vagy sem?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel es 2 gyerekevel esti turara keszul. Igaz lesznek ott még masok is, gyerekek baratai, szulok, de nekem akkor is nagyon rosszul esik, hogy miert nem a ferjem a gyerekekkel megy, miert kell a volt feleseggel kozosen tolteni tobb orat ejszaka erdobe turazni?

En jelenleg terhes vagyok, ferjem szerintem jelentoseg tulreagalom ezt es nem kezelem felnott modjara a dolgot.

Szerintem eleg furcsa hogy en terhesen itthon ulve ezt vigyorogva fogadjam hogy ok milyen esti programot csinalnak.

Ha a gyerekekkel menne csak, az ,,nem erdekel,, menjen nyugodtan.


2020. aug. 28. 13:02
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
65%
"Mint egy család"? A gyerekeknek az anyjuk meg az apjuk a családjuk.
2020. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Az egy mas nezopont!

A gyerekeknek mi is ugyanugy a nagybetus csalad vagyunk.


Ferjem nezopontjabol en ugy gondolom a gyerekei a csaladja, a exfeleseg mar nem az...🤔

Vagy akkor en fogjam be a szam? En akkor mi vagyok neki szerinted?😄

2020. aug. 28. 14:40
 13/53 anonim ***** válasza:
61%
Igen, túlreagálod.
2020. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
38%

"Eskuvobe is voltunk mar mindannyian egyszerre."


A nagy különbség az, hogy akkor te is ott voltál. De gondolom, veletek együtt ült a párod és nem a volt feleségével.

Ha pl. nem volnál terhes, és te is ott volnál a kiránduláson, én nem érezném gáznak a helyzetet. Meg szerintem te se nagyon.


Amit még elfogadhatónak tartok, hogy ha pl. valamelyik gyerek név-/születésnapját ünneplik, akkor együtt köszönti meg apja és anyja. De az, hogy elmennek kirándulni, mintha ők még házastársak lennének, kihasználva, hogy az új feleség pont a terhessége miatt nem mehet velük, az marhára gáz.


Egyébként férjed hogyan kommunikálta ezt feléd? Csak bejelentette, hogy így lesz? Akkor nem volt ebből vita? Ha igen, ő mit mondott?

2020. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
58%
"En akkor mi vagyok neki szerinted?" - Egy utálatos hisztis liba, aki rosszindulatból meg féltékenységből tönkre akarja tenni a gyerekeivel töltött időt.
2020. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

#14-es: Persze, velem ült, meg az egyik gyerek is, a másik a másik helyen és cserélgettünk mindig. :)

Ha mennék én is, akkor nem lenne gáz, így van. De már a 3. trimeszterbe vagyok nem kockáztatok. Ez egy telefonbeszélgetés volt, alapvetően az anyjukkal mentek volna, de az egyik gyerkőc szerette volna a férjem is, így az volt, hogy akkor 3-an mennek a férjemmel, a feleség vissza is lépett!!! Utána mégis jött egy hívás utólag, hogy a exfeleség menni akar mindenképp, arra hivatkozott hogy a másik gyerek meg őhozzá ragaszkodik. Amit amúgy furcsállok mert eddig jól működtek a programok vagy velünk- vagy nálunk, tehát "külön", sosem volt ilyen kívánság hogy mindenki menjen. Ez nem tetszett a férjemnek sem, csak már megígérte, nem akar a gyerekeknek csalódást okozni. Természetesen mondtam, hogy nem örülök hogy ő is megy, menjen a gyerekekkel csak. Nyilván ő arra hivatkozik hogy csak a gyerekek miatt megy - ami biztosan így is van. De szerintem akkor is mondania kellett volna, hogy akkor döntsék el ki menjen erre a kirándulásra. Rosszul alakult a kommunikáció.


#15: Ezt nagyon sajnálom hogy így látod, hisz én tartom össze a párom gyerekeit, a programokat. Járok értük az iskolába, viszem külön foglalkozásokra, a nyaralást is én szerveztem meg végig, a párom annyira nem is ragaszkodott hozzá hogy nyaralni vigye őket, de én szerettem volna ha még négyesbe elmegyünk együtt. Figyelem a jegyeiket, tanulok velük, alapvetően is, koronavírusba is, segítem őket mindenbe. Ezért ők hálásak is, szeretnek. Szóval félreismertél, persze nem tudhatod ennyiből, én nem haragszom :) De én nem akarom tönkre tenni se a négyesben töltött időnket, se ha hármasba vannak, ha pedig ketten-ketten akkor sem.


De ez ha az exfeleséggel együtt mennek az számomra abszurd.

2020. aug. 28. 15:33
 17/53 anonim ***** válasza:
47%
Ha a gyerekeknek mindkét szülővel jó a kapcsolatuk, akkor számukra ők a család, nem te. Nagyon xar dolog elvált szülők gyermekeként felnőni, ne tagadd már meg szerencsétlenektől ezt a kis örömöt. Ez nem rólad szól, hanem a gyerekekről, hogy nekik mi a jó. Nem körülötted forog a világ.
2020. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
21%

"Természetesen mondtam, hogy nem örülök hogy ő is megy, menjen a gyerekekkel csak"


Ez ugy hangzik, mintha egy szulo mondana a gyerekenek! 😂😂😂

2020. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:

Én arrol nem tehetek, hogy elvalt szulok gyerekeikent nonek fel! Nyilvan a gyerekek sem tehetnek rola! De nem kellene olyan helyzeteket teremteni ami masnak rossz erzes es ilyen helyzeteket szul. En se teszek olyat - elvarom hogy forditva sem.


#18, ő alatt az exfeleseget ertettem, es hogy a ferjem menjek a gyerekekkel. Az exfelesegnek amugyis allandoan faj a laba mutik stb. egy 3 oras tura az erdobe biztos jot tesz neki😅 kicsit tuleroltetett az egesz.

2020. aug. 28. 16:30
 20/53 A kérdező kommentje:
A gyerekek a ferjem szuletesnapjara sem voltak hajlandoak eljonni, majd mikor megis iderangattak az anyjukat hogy vigye haza oket mert a ferjem a vendegekkel foglalkozott. Minimalis alkalmakodasi elvarasunk talan lehet nekunk is ugy gondolom. A gyerekeket nevelni is kell nem csak minden kivansagukat teljesiteni ,,mert a gyereknek az jo,, .....
2020. aug. 28. 16:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!