Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom az alabbi programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom az alabbi programot vagy sem?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel es 2 gyerekevel esti turara keszul. Igaz lesznek ott még masok is, gyerekek baratai, szulok, de nekem akkor is nagyon rosszul esik, hogy miert nem a ferjem a gyerekekkel megy, miert kell a volt feleseggel kozosen tolteni tobb orat ejszaka erdobe turazni?

En jelenleg terhes vagyok, ferjem szerintem jelentoseg tulreagalom ezt es nem kezelem felnott modjara a dolgot.

Szerintem eleg furcsa hogy en terhesen itthon ulve ezt vigyorogva fogadjam hogy ok milyen esti programot csinalnak.

Ha a gyerekekkel menne csak, az ,,nem erdekel,, menjen nyugodtan.


2020. aug. 28. 13:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

A gazdag csavoval volt hivatalosan egyutt, es amikor terhes lett elvette felesegul a csavo. De kozben volt egyutt massal is, igy mondta a baratinak h nem tudja kitol van a gyerek, de mivel az egyik egy alkoholista csoro volt a gyereknek meg jo jovot akart ezert valasztott. Csak az a hazasagga sem jott ossze. A ,gazdag csavo, a gyereket 14 eves koraig leszarta a tortentek miatt, utana kezdtek joban lenni, es jelenleg tamogatja a lanyt, sajnalatbol.

Volt DNS teszt es nem az ove a gyerek. Nem tudom miert ketelkedsz allandoan szerinted hazudok? Vagy nem letezik hogy ilyen nok vannak a vilagon? Csak en vagyok a szemet ugye? Abba viszont biztos vagy.

Ő csak minden gyereket fel akar valakivel neveltetni, meg ki akarja magat szolgaltatni penz kell neki meg luxus elet. Erdekes az osszes volt ferjenek lett ,,masik,, csaladja, gyermeke szep normalis elettel, csak ő neki ilyen elcseszett minden? Ebbe van megnyomorodva! Elgondolkodtato!


Azert mert a ferjem nem velem akarja felneveltetni oket ő sokat dolgozik, igy minden ram maradna. A ex gyermekeit nevelte de azt mondta engem sose tenne ilyen helyzetbe hisz ő is hiaba szerette oket megadott nekik mindent azok fel sem hivjak sosem az anyjuk megtiltotta nekik. Hiaba probaltuk amikor velunk eltek a feleseg heti 1x vitte el oket max delutanra, ott sosem aludtak, illetve allandoan utazgatott volt hogy kozolte 2 hetig nem er ra! Stb. Nem foglalkozott semmit veluk. A ferjem azt mondta ez igy nem normalis hisz ő az anyjuk, na ugye mar amennyire... Igy marad a kozos felugyelet.


A tura azert volt neki fontos hogy engem idegesitsen, nem a gyerekek miatt.

2020. aug. 29. 14:17
 42/53 A kérdező kommentje:
Ja még annyit mondanék, hogy a volt ferjek uj felesegeiknek is ugyanez a velemenye mint nekem. Mindenki utalja, mert minden hazasagba probal belemaszni mindenhol a gyermekeket felhasznalva. Es mindenki csak a gyermekeket sajnalja es partolja mert hal istennek mindnek normalis felesege van.
2020. aug. 29. 14:25
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha anyuka meghalna, a férjed akkor is azt mondaná, hogy ő sokat dolgozik és nem veled akarja felneveltetni őket?

Számára vadidegen gyerekekre volt ideje és nevelte őket, de a saját gyerekeit nem akarja. Ha állítólag sokat dolgozik, akkor miért kellett ez a gyerek?

2020. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Akkor nyilvan megoldanank.

Akkor még naiv volt, elfogadta a mas gyerekeit, nevelte, de mivel a kozos gyerek nem jott ossze maradt az orokbefogadas. O minden ellenere is tamogatta ezt a not es komolyan tervezett. De mikor rajott az igazi arcara es tovabbi titkaira akkor az a hazassag is veget ert.

A mi gyerekunk azert kellett mert a ferjem vagyik egy igazi normalis csaladra szereto feleseggel es sajat gyermekkel. Ezek korabban nem voltak sajat bevallasa szerint sosem volt boldog azelott nem ugy mint miota velem van. Utolag azt mondja nem is volt igazan szerelmes, csak azert vette el a not hogy az orokbefogadas menjen. Utolag sok mindent maskepp lat, de a ket gyereket nem lehet kitorolni.

2020. aug. 29. 14:50
 45/53 A kérdező kommentje:
A gyerekek még kicsik voltak 4 eves korukba elvaltak.
2020. aug. 29. 14:53
 46/53 anonim ***** válasza:
53%

Jujj...



A kommentek alapjan eleg fura vagy, es buta. Ritka ellenszenves vagy! Tudod ki mondhatna meg nekem , hogy mikor hova mehetek!

2020. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
72%
De nem azt irtad hogy mar van orokbefogadott gyereke? Az nem sajat gyerek? Az kie? 😂😂😂
2020. aug. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
71%

47. Náluk csak a vérszerinti gyerek számít! 😂


Kérdező, tehát a párod elvett és még örökbe is fogadott gyerekeket egy hazudozó, semmirekellő, alja nővel?

2020. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
72%

48#



Jajj ertem!

Szerintem csak ezt hazudta a kerdezonek! Mert szegenykem az iraloman

2020. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
72%

Az iromanya alapjan nem valami okos es intelligens. 😂😂😂


Bocsi veletlen elkuldtem.

2020. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!