Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom az alabbi programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom az alabbi programot vagy sem?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel es 2 gyerekevel esti turara keszul. Igaz lesznek ott még masok is, gyerekek baratai, szulok, de nekem akkor is nagyon rosszul esik, hogy miert nem a ferjem a gyerekekkel megy, miert kell a volt feleseggel kozosen tolteni tobb orat ejszaka erdobe turazni?

En jelenleg terhes vagyok, ferjem szerintem jelentoseg tulreagalom ezt es nem kezelem felnott modjara a dolgot.

Szerintem eleg furcsa hogy en terhesen itthon ulve ezt vigyorogva fogadjam hogy ok milyen esti programot csinalnak.

Ha a gyerekekkel menne csak, az ,,nem erdekel,, menjen nyugodtan.


2020. aug. 28. 13:02
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
52%

Most akkor elmentek a ferjed szulinapjara vagy sem?

Te feltekeny vagy az apuka csaladjara. Ez teljesen egyertelmu.

2020. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Eljottek, ugy is volt, hogy itt lesznek napokig aztan hazavitettek magukat még éjszaka.

Ezt csak azert irtam le, hogy persze mindent a gyerekert meg lessuk minden kivansagat, de azert van egy hatar, vagy amibe nekik is kellene alkalmazkodni.


Miert lennek feltekeny? Megis mire?

2020. aug. 28. 17:09
 23/53 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ez már egyértelműen nem fér bele. Ők már nem egy család, hogy közös programokat csináljanak. Akkor kellett volna, amíg együtt voltak. Ez bárkinek rosszul esne.
2020. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

A ferjem minimum heti 4 napot rajuk szan, a hetvegeket itt toltik altalaban vagy legalabb a vasarnapot ha ugy alakul. A kapcsulatunk elejen pedig a gyerekek 2 evig velunk eltek, en neveltem oket es a ferjem mert anyuka heti 1x volt hajlando veluk lenni!

Ha annyira feltekeny lennek mar reg elmenekultem volna😂😅

Az a baj itt mindig mindenki azzal tamad hasonlo kerdesek alatt hasonlo problemak eseten hogy a gyereket nem tudja elfogadni a mostoha meg utalja meg kikozositi nem hagyja az apjaval stb 😂 Ti akik ezeket irjatok fogalmatok sincs semmirol 😫🤔

2020. aug. 28. 17:14
 25/53 anonim ***** válasza:
36%

"Ha annyira feltekeny lennek mar reg elmenekultem volna"


Hat ennel nagyobb butasagot ,nem is irhattal volna.

2020. aug. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Szerintem nem butasag, vannak akik nem kepesek ilyen parkapcsolatot folytatni, azok jobban teszik ha tovabballnak es elmenekulnek a helyzet elol mert valoban csak a gyerek szivja meg! Belatas kerdese!
2020. aug. 28. 17:20
 27/53 anonim ***** válasza:
52%
De akkor , ha nem vagy feltekeny , hogy szuletett ez a kerdes meg?
2020. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
51%
Ha a két elvált szülő jóban van, miért ne mehetnének el a GYEREKEKKEL és MÁS szülőkkel egy ilyen programra? Nem szexelni mennek.
2020. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

Mert nem orulok neki, te orulnel ha a helyembe lennel?

Ellenben mondtam a ferjemnek hogy ha mar igy alakul a pentek este akkor elmegyek a baratnoimmel kerti partyra aztan a varosba beulunk vhova. Nyilvan kiakadt teljesen. Es en nem a volt parommal es ferfiakkal megyek programozni.

De ha ő megy az exfeleseggel en mosolyogva varjak itthon turelmesen orakig ejszaka?

2020. aug. 28. 17:34
 30/53 anonim ***** válasza:
40%

"De ha ő megy az exfeleseggel en mosolyogva varjak itthon turelmesen orakig ejszaka?"

Tehat feltekeny vagy! Nah akkor en ott le is zartam.

2020. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!