Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom az alabbi programo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom az alabbi programot vagy sem?

Figyelt kérdés

A ferjem a volt felesegevel es 2 gyerekevel esti turara keszul. Igaz lesznek ott még masok is, gyerekek baratai, szulok, de nekem akkor is nagyon rosszul esik, hogy miert nem a ferjem a gyerekekkel megy, miert kell a volt feleseggel kozosen tolteni tobb orat ejszaka erdobe turazni?

En jelenleg terhes vagyok, ferjem szerintem jelentoseg tulreagalom ezt es nem kezelem felnott modjara a dolgot.

Szerintem eleg furcsa hogy en terhesen itthon ulve ezt vigyorogva fogadjam hogy ok milyen esti programot csinalnak.

Ha a gyerekekkel menne csak, az ,,nem erdekel,, menjen nyugodtan.


2020. aug. 28. 13:02
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
50%
* itt le is zartam.
2020. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Nem erted, zarjuk le😆

En kb nem mehetek sehova a batatnoimmel sem, forditva meg nekem tetszen minden, alkalmazkodjak.

Nem kivanom hogy kerulj ilyen helyzetbe, de ha fogsz, majd maskepp fogod latni.

2020. aug. 28. 17:39
 33/53 anonim ***** válasza:
21%
Mindig igy lesz! Ezert nem kell hozza menni egy elvalt ferfihez. Egyebkebt az irasodbol itelve , szornyu a hazassagod, nem erzed jol magad benne! Akkor minek vallaltal gyereket vele? Mindig masodik helyen fogtok allni! Ezt nem nagyon ertem. Nem kotekszem!
2020. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de itt nincs masodik hely itt mindenki elso helyen van! Es lesz is!

Jo hogy nem a gyerekek kozott kulonbseget teszunk 😂 Szerintem nalad vannak gondok fejben!

Az hogy velem el egyutt es itt lesz a kozos gyermekunk jelent valamilyen szinten elsobbrendu alkalmazkodast de a gyerekei is ugyanugy elso helyen vannak!

Vagy te azt gondolod az exfeleseg szabhat meg mindent? Ő alakitja az eletunket? Ő az elso? Uram isten! 😂😂😂


A hazassagunk nagyon jo minden teren nyilvan azert vallaltunk gyereket.


Az exfeleseg miatt vannak csak konfliktusaink.


Megyek is, csak azt probaltam neked mutatni, hogy pont ő feltekeny a semmire, es teszi szova hogy miert megyek el.

2020. aug. 28. 17:48
 35/53 anonim ***** válasza:
35%

Jajj hat en nem ezt irtam.

Szeribtem te valami kislany vagy akinek sikerult megkaparintania apukat. Gratulalok hozza! Es feltekeny vagy mert az exfeleseg is az elete resze, es az is marad .

2020. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, a férjed mindennap a volt feleséggel tölti az idejét? Mert akkor megérteném, hogy zavar, de nem hiszem, hogy ez a helyzet áll fenn.

Annak a 2 gyereknek mindig is a szülei lesznek. Abba nem gondolsz bele, hogy a 2 gyereknek normális szülei vannak, akik foglalkoznak velük és nem veszekednek, mint néhányan? Szerinted az ex majd valamelyik bokorban ráveti magát a volt férjére más szülők és gyerekek előtt? Szülőire se mehetnek el együtt, ha mindketten ott akarnak lenni, igaz?

Amúgy meg a te esti programoddal kapcsolatban, szépen elmész este és kész. Talán megtiltja, hogy elmenj? Te választottad magadnak ezt a férfit és most szülsz neki gyereket, tudtad, hogy mire számíthatsz mellette, nem?! Ha nem tetszik, hogy ő ilyen, akkor miért mentél hozzá?

2020. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező te nem állsz az első helyen, ott a gyerekei fognak állni mindig is! Ha te első helyen állnál, akkor nem féltekenykednél, mert nem menne esti túrára az biztos.
2020. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
83%

"A hazassagunk nagyon jo minden teren nyilvan azert vallaltunk gyereket."


"En kb nem mehetek sehova a batatnoimmel sem, forditva meg nekem tetszen minden, alkalmazkodjak."


Fantasztikus házasság lehet. Az exnek mondjuk semmi köze ahhoz, hogy neked kuss a neved otthon. Gondolom jóval fiatalabb vagy, ezért van megmondva neked, hogy mit csinálhatsz, és mit nem. Izgalmas, új nőből hisztis, féltékenykedő feleséggé váltál. Az elvált férfiak pont ettől menekülnek. Ha megszületik a gyerek, még rosszabb lesz a helyzet. A férjed már átélte kétszer a papás-mamást, ő majd inkább a nagyobb gyerekeivel megy programozni, míg te a csecsemővel otthon kialvatlanul morogsz, hogy miért nem csak veletek foglalkozik.

2020. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

Hihetetlen mennyire rosszindulatúak vagytok! :) Igazából mind1 mit írok itt úgyis az exfeleség a szent meg a tökély, én meg a gonosz akinek kuss meg aki féltékeny :) Ez komoly.

Elmondom akkor nektek a tisztánlátás végett. A nőnek a férjem már a 4. férje volt. És szült több gyermeket is ide-oda ;) Van olyan gyermek akit nem tud kitől van. De ráfogta egy gazdagabb csávóra. Az pénzeli.

A férjemmel "közös gyerekek" örökbefogadott gyerekek, nem saját.

Így a férjemnek ő sosem szült gyermeket mert képtelen volt rá. Úgyhogy ő valójában egy senki, a férjem számára is, hisz csak neveli a gyerekeket, és erről nem csak én vélekedek így hanem a férjem családja is és a barátok is. Akikről most beszélünk gyerekekről egy húslevest nem képes főzni hiába könyörög a gyerek érte. Azért vannak itt a gyerekek hétvégén is, mert itt tudnak jókat enni, az én húslevesemre vágynak. Az exfeleség soha nem takarított, soha nem főzött, bejáró és bébiszitter látta el a gyerekeket.

A férjem most csinál elsőnek végig egy terhességet, neki ez az első, és az IGAZI terhesség, baba, születés. Velem ott lesz a szülőszobán is.

A felesége ezeket a dolgokat nem tudta megadni számára. Részben ezért ment tönkre a házasságuk is, mert a férjem vágyott a saját gyermekre, a feleség meg az örökbefogadottakat sem tudta elfogadni de a vér szerintieket, azokkal másképp bánik. Nem hiába mi neveltük őket sok ideig. Hogy őszinte legyek jobb is lett volna és jobb lenne mai napig velünk élnének.

Szóval nincs mire féltékenynek lennem a feleségre higyjétek el. Csak ezektől a manipulatív dolgaitól vagyok ki, ő mindig is arra ment ki hogy a gyerekeket használta eszközként.

A férjemnek volt hogy azt kívánta kerüljön börtönbe, mindenhogy keresztbe akart már nekünk tenni. A gyerekek az anyjukat rohadéknak nevezik.

Meséljek még? Tudok bőven :)

És akkor én vagyok a szemét?

Nem szabad így ítélkezni mint amit csináltatok, fogalmatok sincs semmiről.

Szülőire MI járunk, mert az anyjuk nem hajlandó. Bár nem értem miért is kellene oda is ketten menniük? :) Az én szüleim nem váltak el, de mindig anyukám járt szülőire, akinek elvált szülei voltak ott is mindig az egyik ment csak.

További szép napot nektek :))))

2020. aug. 29. 13:37
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

“Van olyan gyermek akit nem tud kitől van. De ráfogta egy gazdagabb csávóra. Az pénzeli.“


Szép is lenne, ha csak úgy rá lehetne fogni másokra, hogy ő az apuka.

Elképzelem ahogy anyuka a pasinak ezt mondja “terhes vagyok, te vagy apja, te fogsz fizetni” vagy amikor a gyámügyön a családi jogállást rendezi “ Kiss Pista az apuka”, DNS tesztről meg senki se hallott. 😂


Ha tényleg ez a helyzet, miért nem veszi a férjed magatokhoz az örökbefogadott gyerekeket?

Amúgy érdekes, ha anyuka ennyire leszarja a gyerekeit, nem hiszem, hogy majd a közös esti túrába belemegy.

2020. aug. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!