Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet annyira buta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet annyira buta egy férfi manapság, hogy megnősül, vagy gyereket vállal?

Figyelt kérdés

Nem értem, miért teszi tönkre manapság rengeteg férfi a saját életét ilyesmivel.

A házasságok több, mint fele válással végződik, a válásokat túlnyomó többségben a nők kezdeményezik.

Ez a férfiak számára legtöbbször komoly anyagi veszteség, a gyereket a bíróság szinte mindig a nőnek ítéli, a férfi meg, amellett, hogy váláskor anyagilag kisemmizik, fizetheti a gyerektartást is még évtizedekig.


Miért éri ez meg?

Illetve azok a férfiak, akik megnősülnek, gyereket vállalnak, vajon belegondolnak ebbe? Vagy nem is tudják, hogy milyen kilátásaik vannak?


Vagy tényleg annyira buták és naívak, hogy bíznak a kevesebb, mint 50% esélyben?

Ennyi erővel a ruletten is elverhetnék a pénzüket fekete-fehérre fogadással, ott is megvan a majdnem 50% esély..


2020. okt. 5. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 anonim ***** válasza:
0%

Az átlag Józsival nem közösködik átlag Mari. Átlag Mari megfogja az magasabb életszinvonalon élő Janit, mert hát nő "nem adja lejjebb". Vérszemet kap, hogy lehet még jobb színvonalú Sanyi is, majd a semmiből amije eddig volt hirtelen lett Jani életének a fele, amit hozzácsap Sanyihoz, és így tovább... Ez így szokott történni. Ha átlag Mari és átlag Józsi összebútorozik (mert ilyen is van ritkán), akkor abból vérszívás lesz, mert Józsi "kevés". Az már más kérdés, hogy pofátlan Mari h mer ilyet mondani, mikor ő is ugyanannyi. De ez mástészta.

Én akkor irattam házassági szerződést, amikor én érkeztem 30-40-50millióval, ő meg a seggével. Ez már jópár éve volt, de akkor is ott volt, hogy "én nem szeretem, nekem csak a pénz a fontos, blablabla", majd mikor jött a dobbantási lehetőség, akkor ott volt a papírom, hogy nana, amivel jöttél azzal mész. Ez mind a két felet védi, csak a legtöbb esetben a nő a férfihoz képest egy senki. Egy nulla, és érzelmi alapon próbál "lopni". Ezért mondom mindig, hogy nem szabad ezeknek hinni, hazudoznak, manipulálnak a saját önös érdekeik végett. Adják az ártatlan "kislányt", a "szeretni való nőt", stb... ami épp kell ahhoz, hogy nekik jobb legyen. Tinderen meg megmutatkozik ezeknek a foga fehérje, senki sem jó, mert "mindenkinél van jobb" :) De mivan akkor (ahogy a kérdező is kérdezi), jópár életképes férfi észhez tér, azt leszrja ezeket? Leszrja az elvárásokat? Én azt látom akkor meg itt ugattok, hogy "haha lúzer", ami kb úgy hangzik mintha én mondanám Dwayne Johnson-nak, hogy szr vagy a filmekben, holott hülye vagyok a színészethez. Becsapni így csak naív férfit lehet.

2020. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
0%
Igazad van:).
2020. okt. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!