Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki ,ha az anyagiak miatz muszáj együtt maradni?

Figyelt kérdés

Egyikünk se tudja kifizetni a másikat a házon meg több a tartozás mint amennyit ér.

Kilátástalannak látom


2020. okt. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk ha a hazon tobb a hitel, mint amennyit er, akkor nem az a legfobb problema, hogy egyutt vagytok... Lenyegeben nincs semmitek.
2020. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 A kérdező kommentje:
Bele estünk a svájci frankos őrületbe, ezt próbáljuk tisztességesen fizetni. Ezenkívül van két autónk ami munkaeszköz. Más egyéb nincs.
2020. okt. 13. 12:46
 3/88 anonim ***** válasza:
18%
igy jartatok, kozos tulajdonnal, meg hitellel csak a baj van. sose megyek bele ilyesmibe.
2020. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 A kérdező kommentje:
Házasság esetén mindenképp közös a tulajdon és mi ezt házasság alatt vettük. Utólag könnyű okosnak lenni, nem akartuk más zsebèt tömni az albérleti díjjal ( ráadásul akkor közel azonos volt a törlesztő el az albérleti díj), ezen már nem lehet változtatni.
2020. okt. 13. 12:54
 5/88 anonim ***** válasza:
23%

Igy a bank zsebet tomtetek...


Mellesleg ezert nem hazasodok.


En azt gondolom, igy is van megoldas: ki kell egyezni a bankkal, vigyek a hazat, aztan slussz. Ti meg mentek kulon-kulon albiba.

2020. okt. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 A kérdező kommentje:

Azért ez teljesen más, ennek egyszer vége lesz( ha később is mint az elején vártuk )az albérlet meg örök fizetendő ,soha nem lesz a miénk.


Akkor a fennmaradó tartozást fizethetnénk és nem maradna albira pénz.Ezt az utat már végigjártuk.

2020. okt. 13. 13:00
 7/88 anonim ***** válasza:
100%
Na de milyen a közös életetek? Emberileg, szexuálisan? Mi is ilyen helyzetben vagyunk, de én már bele törődtem.
2020. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
29%
Nekiadnám ajándékba és elmennék, élném az életem tovább, tanulva a hibámból. Ennyit tennék. Ahogy meg is tettem, otthagytam a berendezett lakást. Amikor gödörben vagy, az első lépés, hogy hagyd abba az ásást! Kell ez neked? Nem hiszem. Buktál? Mindenképp! Akkor meg? Amikor már süllyedsz, nem kell rádobni még több millát meg plusz 10-15 évet! Ez még menthető, a többi meg... ennyi.
2020. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:
Nincs szexuálisan közös életünk,emberileg Elvagyunk.Ő is tisztában van vele ha külön mennénk még szarabbul élnénk.
2020. okt. 13. 13:07
 10/88 A kérdező kommentje:

Nem tudok hová menni. Ha neki hagyom és úrinősködök ,nem megy vele semmire mert nem tudja fizetni egyedül a hitelt és fenntartani is a házat.Egyszerű dolgozó emberek vagyunk nem pénzes zsákok.

Már sokszor végig gondoltam mindent és nagyon nehéz de nincs kiút.

2020. okt. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!