Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki ,ha az anyagiak miatz muszáj együtt maradni?

Figyelt kérdés

Egyikünk se tudja kifizetni a másikat a házon meg több a tartozás mint amennyit ér.

Kilátástalannak látom


2020. okt. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 A kérdező kommentje:

40 Egyedül én nem tudom fent tartani a házat és fizetni a hitelt. Épp ez benne a patthelyzet,hogy közösen bírjuk fizetni és ugymond normális szinten élni. De emberileg rossz így , nőként.

Ha megismerek valakti nem mondhatom neki hogy de hamar költözz ide és adj a rezsibe mert másképp nem tudom fizetni.... ez a valóság de így nem lehet.

2020. okt. 13. 15:06
 42/88 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt mondom, hogy egyből... hanem ismerkedtek néhány hónapig, vagy akár 1 évig. Addig jellemzően te mész hozzá érthető okokból. De ha megvan a közös hang, akkor meg lehet majd beszélni. :) Azt nem értem, hogy miért nem akarsz nyitni az élet felé. Oké, hogy együtt éltek a férjeddel, de attól még megismerhetsz másokat, ha mindenki tisztában van azzal, hogy mi a helyzet.
2020. okt. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 A kérdező kommentje:

42 Akartam ismerkedni, de a legtöbben nem értik meg,hogy miért van ez a helyzet. Az a fura Olyan férfi nem érti meg aki az anyjával él.... mit tudja ő mennyit kell dolgozni hogy ne bukjuk el a házat.

Kamunak hiszik,hogy nem vagyunk együtt már a férjemmel.

2020. okt. 13. 15:14
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az, hogy kamunak hiszik, az ertheto...
2020. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
100%
Nah, az olyan férfit ne is akard megtartani. :D Nem te vagy az egyetlen az országban, aki egy rossz kapcsolatba ragadt, mert így alakultak az anyagiak... Aki ezt nem képes feldolgozni, annak fogalma sincs a magyar rögvalóságról.
2020. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 A kérdező kommentje:
45 Sajnos igen,sokan nem értik meg , egyrészt elhiszem mert nehéz így bízni valakiben ,hogy ott az ex a másik szobában.
2020. okt. 13. 16:44
 47/88 anonim ***** válasza:
81%

Hát, amikor már 2 külön szobában alszanak egy házaspár tagjai, ott azért sejthető, hogy ez nem véletlen.


De nem szabad feladni az ismerkedést, másoknak is sikerült már ez. ;)

2020. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
33%
Hát igen, a nőknek biztosan. Próbálj meg ismerkedni normális 40+-os elvált férfiként. Kb. a kutyának sem kellesz, maximum 55+-os leharcolt nőknek. Tapasztalat.
2020. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
57%
ezért élek én 35 évesen is albiban, mert nem akarok nővel közösen lakást venni, mert 60% itthon a válás esélye, meg a hitel tönkreteszi az embert úgyis.
2020. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
57%

30 ezer forint 10 mázsa fa


gondolom 1 mázsa akart lenni, mert az annyi. Ezért sem vennék soha kertes lakást, jó a gázos panel.

2020. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!