Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki ,ha az anyagiak miatz muszáj együtt maradni?

Figyelt kérdés

Egyikünk se tudja kifizetni a másikat a házon meg több a tartozás mint amennyit ér.

Kilátástalannak látom


2020. okt. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt. Sokan nem ösztönlények, hogy holnap svájc, holnapután meg más pasi.
2020. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 A kérdező kommentje:

70 Egy velemszületett dolog ,ami miatt nemtudtam nyelvet tanulni, megjegyzem ez általanos iskola 4.osztalyban derült ki ,tehát eléggé aljas és rosszindulatú a kötekedésed, ha ezt kifogásnak veszed. Mintha egy tolószékes embert kérnél rá,hogy másszor fàra. Nulla empàtia.


Igaz kimehetnék igyis , de semmit nem tudnék elintézni másokra kellene hagyatkoznom 100%ban és az is kérdéses nyelvtudás nélkül akadna e egyáltalán munka.

2020. okt. 15. 12:42
 73/88 A kérdező kommentje:

71 A külföld sajnos kizàrt, nem mondom néha úgy érzem hiányzik egy kapcsolat de azért megvagyok.


Felelotlenebb dolog lenne ugrálni

Kisebb bajból lehet csinálnék nagyobbat ....

2020. okt. 15. 12:43
 74/88 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanebben a cipőben járok, értem miről beszélsz.
2020. okt. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 A kérdező kommentje:

Privàtra nem válaszolok, mert regisztráláskor itteni névnek a saját nevem adtam meg egybeirva, és nem akarom felfedni magam.

Úgyhogy válaszolok itt:

Egészségügyben dolgozom.

A nyelv tanulással kapcsolatban szakember mondta az anyanyelv az más dolog, sokáig ezt ment mikor bejött a nyelv ugye általánosban ,hogy hülye a gyerek nem tanul stb, hetekig hónapokig anyukámmal is tanultam,aztán tanàrhoz is jàrtam,nem segített,így kerültem szakemberhez utána.

Azután pedig fel voltam mentve nyelvtanulás alól.

2020. okt. 15. 13:12
 76/88 anonim ***** válasza:
74%

Ohh, értem, akkor maradjunk itt. :)


Azért más, mert egész nap azt hallod. Pont ezért írtam, amit... Ha Kínában születtél volna, akkor most az menne folyékonyan, de ez csak azért van, mert minden nap hallanád és használnád reggeltől estig. Azért kaptál felmentést, mert arra nem vagy jelenleg képes, hogy iskolai kereteken belül megtanulj egy idegen nyelvet, de úgy, hogy abban az országban élsz, ez teljesen más...


Hát, sajnos az egészségügyen nem fizetik halálra a dolgozókat. :/ Gondolkoztál esetleg valami átképzésen, vagy számodra ez egy hivatás, amit életed végéig szeretnél csinálni? (Csak azért kérdezem, mert anyum is ilyen pl... :) )

2020. okt. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos a fizetésem, helyi viszonylatban még jónak is számít.

( nem budapestiben)

Igazából emelett nem igazán van lehetőség tanulni,össze-vissza műszakok miatt, mai eszemmel gyógytornásznak tanulnék inkább de ahhoz nem elég jók az eredményeim.

2020. okt. 15. 13:33
 78/88 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbálj meg egy masszőr tanfolyamot először. ;)
2020. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%

Szüleidről nem volt szó. Ha sikerülne eladni a házat, hozzájuk nem mehetnél?

Ez borzasztó, hogy egy ingatlan összeköt két embert, és hány ilyen van? Őszintén sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél, mondjuk a férjed felé túlzottnak érzem a jó szándékot, tekintettel arra, hogy ő rúgta fel a kapcsolatot.

30 éves vagy, még lehetne családod, de így elég nehéz kapcsolatot kialakítani, bár semmi sem lehetetlen.

2020. okt. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 A kérdező kommentje:

78 Igen lehet az jó lenne.


79 Nekem már nem élnek a szüleim, azért nem volt róluk szó.

Igen ő rúgta fel,lehet én vagyok ebben jó szándékú de ez Vica-versa fennàll köztünk emberileg jól megvagyunk attól ,hogy mint nő és férfi nem. Sokan vannak így szerintem csak nem merik felvállalni és elmondani mint én, a szegényebb réteg azért hatszor meggondolja ugrál e,mint akinek nem gond otthagyni a nejének és venni egy másik hàzat vagy akár fordítva.

2020. okt. 15. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!