Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki ,ha az anyagiak miatz muszáj együtt maradni?

Figyelt kérdés

Egyikünk se tudja kifizetni a másikat a házon meg több a tartozás mint amennyit ér.

Kilátástalannak látom


2020. okt. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:

Nem , az jólvan írva 10 mázsa 30 ezer. Éppen a multheten hozattam.

A gáz sem olcsóbb ha azt nézzük. Ekkora méretű háznál.

2020. okt. 13. 19:52
 52/88 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ismerkedni normális 40+-os elvált férfiként. Kb. a kutyának sem kellesz, maximum 55+-os leharcolt nőknek.


Ezt te sem gondoltad komolyan, ott van a 35+os elvált vagy a 40-es elvált korosztály, örülnének egy átlagos, normális, józan, dolgos 40-es pasinak.

2020. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
74%
40+ elvaltkent, ha van penzed, es sportos vagy, akkor 20-40 kozott barmilyen jo not megkaphatsz. Persze, ha dagadt, es csoro vagy + visszamentel anyukad hazaba a sufniba/kisszobaba lakni, akkor tenylet csak az 50+os leharcoltak maradnak.
2020. okt. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%
az való igaz, ha anyádnál laksz 40+ évesen, akkor 100/95 nő levegőnek fog nézni. Sajnos ekkortájt 4/3 pasasnál befigyel a sörhas is
2020. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:

Ez így zsákutca.

Nyilván nem tudom, hogy milyenek arra a lakásárak, de amit leírtál abból kiindulva az jutott eszembe, hogy mondjuk sikerül eladni 20 felett, ebből ugye 15-öt beletoltok a hitelbe, a maradékot felezitek és mindenki vesz fel saját magának hitelt az új kicsi lakásra/házra. Mondjuk nem tudom, hogy mennyi önerő kell, ennek utána kell nézni. Így továbbra is a sajátodat fizeted, de külön életed van.

Persze ehhez kell egy vevő, ott az átmeneti időszak, amikor már eladtad, de még nincs új, stb, de ezeket meg kell oldani.

Ne ragaszkodj ehhez a házhoz, mert elmennek a legszebb éveid, azt senki nem fogja visszaadni.

2020. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 A kérdező kommentje:

Ez a baj,hogy csak papíron ér 20 feletti árat. Megvenni nem valószínű ,hogy megveszik annyiért. Ha meg csak mondok egy példát 13 ért megveszik semmire sem megyünk vele. :(

Én nemtudok hova menni, férjem haza tudna költözni a szüleihez,de többszáz km-re laknak és bukná az állását. Bánt nagyon és én is tudom,hogy az ugymond legszebb éveim de racionálisan gondolkodva mindig ez a vége,hogy nincs mit tenni.0

2020. okt. 14. 08:10
 57/88 anonim ***** válasza:
62%

Bukná az állását, hát majd lesz neki másik ott többszáz km-re.

Meg van egyáltalán hirdetve? Mert egy próbát megér, és látnátok, hogy volna-e rá jelentkező.

Volna mit tenni, de nem mersz lépni.

Vagy így bünteted a férjed a megcsalás miatt, hogy bezárod...

Gondolj arra, hogy 1 év múlva is ugyanitt tartasz majd. 2 év, 3 év...5 év...9 év múlva is ugyanez lesz.

Nagyon-nagyon bánni fogod, rettenetes érzés lesz.

Egyre nehezebb lesz elviselni a másikat, mert összeköt titeket a ház, és majd gyűlölni fogod és ő is téged.

2020. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 A kérdező kommentje:

57 Ezt éppen ô mondta : szakipari munkát végez olyan a szakmája,hogy itt a környéken már ismert hívják tudjak ki ő, új helyen meg ezt megint èvekbe telne felépíteni,ha egyáltalán ott menne mert a szülei a román határ környékén èlnek.

Nem én büntetem, kb ez az egyik fő dolog amiben egyet értünk ő is tudja ha elmegy bukás következik.

Ismerkedni szerintem szokott másokkal de alig maradozik ki .... ez a része nem is érdekel,mert nem érdekel már mint fèrfi.

2020. okt. 14. 08:38
 59/88 A kérdező kommentje:

Ez most ronda lesz, de a férjem azt mondta egyetlen kiutat abban lát ha örököl majd abból kifizetnénk a tartozást ,akkor tehermentesen eladnánk és osztoznánk a pénzen.

De ez nagyon morbid és nem is lehet erre alapozni.

2020. okt. 14. 08:40
 60/88 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyétek fel a házat eladóként 25-30milláért. (Így tudnak alkudni és jobban érzik magukat.) Bukni nem tudtok rajta, max nem viszik el. Tegyétek rendben kívül, belül közösen. Sok mindent meg lehet oldani saját kezűleg. Legyen szép az udvar/környezet és ha a környék is jó, akkor lesznek érdeklődők.


Nem az a cél, hogy mindenáron eladjátok, csak találni kell valakit, akinek megér ennyit. :)

2020. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!