Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki ,ha az anyagiak miatz muszáj együtt maradni?

Figyelt kérdés

Egyikünk se tudja kifizetni a másikat a házon meg több a tartozás mint amennyit ér.

Kilátástalannak látom


2020. okt. 13. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan hol van a ház? Mennyi hitel van rajta és mennyit szeretnétek kapni érte? (Privátban is megírhatod.)
2020. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 A kérdező kommentje:

28 Lehet, de így van fény az alagút végén, hogy a mienk lesz.

Albérlettel meg nincs, és a tulaj kenye kedve szerint kell ugrálni . Pl éppen a sogornomet kirakták a COVID alatt mondvacsinált indokkal.

2020. okt. 13. 14:22
 33/88 anonim ***** válasza:
68%

Édesapám régi ismerősei 50-es házaspár voltak, 20-30 milliós devizahitel tartozásuk volt és kb 55 évesen kimentek anno Londonba mosogatónak kb tíz éve. Most 66 éves már a férfi, Magyarországon kap is nyugdíjat. de még mindig nem jöhetnek haza, mert bár a tartozást már kifizették részben a ház eladásával, de ugyanúgy nincs itthon semmijük és albérletre sem telne, ezért még kint maradnék még 1-2 évig, mire összegyűlik Magyarországon egy kis lakásra valójuk és a nő is eléri a nyugdíjkorhatárt itthon.


Ők azt is megbánták hogy böhöm nagy drága házat vettek, ahelyett hogy kettejüknek vettek volna inkább egy kétszobás lakást. Nem addig nyújtózkodtak ameddig a takarójuk ért, hanem a nagyot, drágát akarták, persze jó sok hitelből.

2020. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 A kérdező kommentje:
30 Nincs gyerekünk.
2020. okt. 13. 14:53
 35/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gyerek, akkor en telleg valamilyen modon megszabadulnek az egesz helyzetbol, barmi aron.
2020. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:

31 15 millió hitel és az értéke kb ennyi vagy 20 körül. Hiába mondaná az értékbecslő,hogy ér teszem azt 28 milliót ha ennyiért a kutya sem venné meg.


Heves megyében található a pontos helyet nem akarom leírni mert sok ismeros van.


33 Nem vettunk nagy hàzat a 100-110 nm átlagnak számít házak tekintetében.

2020. okt. 13. 14:56
 37/88 A kérdező kommentje:
35 azon vagyok csak fèlek elveszítek mindent, kibicnek könnyű leirni de én tudom mennyit dolgoztam ezért a házért!! Túl sokat,hogy bukni hagyjam.
2020. okt. 13. 14:57
 38/88 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan anyagiakban akartam tanácsot hanem aki így él/élt hogy bírja vannak e bevált tanàcsai?!

Szerintem sokan vannak így,csak hat erre nem büszke az ember ,hogy kiírja és felvállalja.Mert Nemhiszem, hogy kivétel nélkül mindenkinek drága és tehermentes háza van.

2020. okt. 13. 15:00
 39/88 anonim ***** válasza:
75%

#37


[link]


Amit beletettel az mar mind1, a kerdes az, hogy a kulonbozo lehetseges donteseid milyen varhato ertekkel kecsegtetnek.


De jol lathatoan te nem keresed a megoldast, hanem a kifgoasokat es sajnaltatod magad. En ennel tobb penzt buktam mar el az eletben, de ment tovabb.

2020. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ha Egerben van a ház, vagy esetleg közel vagytok, ne adj isten a teleknek vannak sajátosságai(tóra néz, patak folyik át rajta vagy mellette, stb.), esetleg tényleg nagy telekről van szó akkor kaphattok érte annyit. Az egyébként nem megoldás, hogy ő költözik el, ha te megismersz valakit?
2020. okt. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!