Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha este 8 után jön értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 8 után jön értem a parom a munkába ezt hogy igazolja a COVID téma miatt?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűbb és gyorsabb ha van ilyen lehetőség, mint nekem 2 átszállással a hidegben menni és a műszakos járaton sokan vannak nincs meg az 1,5 méter távolság.
2020. nov. 12. 16:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Úgy, hogy a munkáltatódat megkéred, hogy állítson ki a párod nevére is munkáltatói igazolást, hogy téged a munkába hoz, illetve visz. Amennyiben erre nem hajlandó, akkor sehogy.
2020. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
42%
Te este 20:00-körül végzel?
2020. nov. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem ,hanem 10:00kor amikor délutános vagyok.
2020. nov. 12. 16:52
 4/31 A kérdező kommentje:
De már ugye 8 után tilos...
2020. nov. 12. 16:52
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

Akkor ahogy 1-es is mondja, kérsz neki is egy igazolást.


Ő ha elindul otthonról , semmivel nem tudja igazolni, hogy a barátnőjéért megy munkába. Ezt minden 1-es ember kitalálhatná, hogy ezért meg azért megy ki...

2020. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Hellmano ***** válasza:
95%

Itt a hivatalos válasz a főnöktől.


Elvihetem 20 óra után autóval munkába a páromat, családtagomat?

Nem, mert a munkaadói igazolás csak a munkavállalóra vonatkozik, így alternatív megoldást kell találni, például a tömegközlekedést.

2020. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Akkor is ha az 3szor annyi idő és a műszakos járaton zsúfoltság van?

Fu.Ck logika.


Nah mindegy akkor megreckírozzuk.

2020. nov. 12. 17:07
 8/31 A kérdező kommentje:

Vagy ha teszem fel lekésem ezt a buszt akkor mi van?

A rendőrök vigyenek haza ? Vicc

Ez az utolsó jarat.

2020. nov. 12. 17:12
 9/31 Hellmano ***** válasza:
93%
Most , miért pontoztatok le? :D Mikor ez a TÖRVÉNY ... ez a hivatalos nem én találtam ki. Mondd meg Orbánnak, hogy nem tetszik én csak válaszoltam a kérdésre.
2020. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%

#6 Ha van egy kis esze a munkàltatónak, akkor nem fogja szopatnina az alkalmazottjait amikor segíteni is tud. Ki fog szerinted utána nézni, ha ír egy ilyet? A rendőr megállít, van?

-Van.

-Mehet


Ennyi lesz. Továbbá ki fogja azt mondani, hogy ezzel nem vett részt a munkában? A cég? A rendőr?

Ne már.

2020. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!