Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha este 8 után jön értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 8 után jön értem a parom a munkába ezt hogy igazolja a COVID téma miatt?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűbb és gyorsabb ha van ilyen lehetőség, mint nekem 2 átszállással a hidegben menni és a műszakos járaton sokan vannak nincs meg az 1,5 méter távolság.
2020. nov. 12. 16:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
#19 A fiatalok csoportosulását meg lehetne szüntetni annyival, hogy tilos csoportosulni 8 után. De az, hogy autóba sem ülhet senki, konkrétan veszélyes. És nem, egy fiatal nőnek nem kéne este 10-kor egyedül flangálnia.
2020. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
37%

20#

Senki nem választja direkt a rosszabb, nehezebb utat, senki sem akar saját magával kib.szni.


Pedig, ha megállítanak és nem fogjátok tudni alapos indokkal alátámasztani, hogy a párod mit keres kint, akkor pont hogy magatokkal b.sztok ki.


Ne haragudj, nem tudom megérteni a helyzetedet, de lehet, hogy te vagy a normális, végülis a #21-es is a te véleményedet osztja. Engem máshogy neveltek, én hajnal 1-kor sem féltem egyedül végigmenni Bp 16. kerben a buszmegállótól a koleszomig.


Szerintem nem jó ennyire függni mástól. Mi lenne ha lerobbana a kocsi vagy nem lenne párod meg tesód vagy tökmindegy bármilyen okból senki nem tudna érted menni? Megvárnád a reggelt, mert nem tudod feltalálni magad vagy rettegve szállnál fel a buszra és egész úton rettegnél, mert soha nem léptél még ki a komfortzónádból?


Gondolom, nem a gettóban vagy maffianegyedben laksz hogy valós okod legyen félni.

Nappal is kirabolhatnak. És csak úgy kíváncsiságból kérdem, hogyha ugye télen este 5-kor már full sötét van akkor olyankor már felnőtt nő egyedül ne is menjen sehova másnap reggel 7-ig?

2020. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

22 Ez nagyon nem a komfortzonaról szól,nemm a kirablástol tartok de támadtak már meg és kezdtek el fogdosni, azóta egyedül nem megyek éjszaka.

Mások vagyok,mindekinek más fér bele ,mint irtam HA VAN RÁ LEHETŐSÉG RÁ MIÉRT NE.


Idegenek nem fogjak belém dumalni azt ,hogy jaj ne félj , mert kibicnek semmi nem drága , nem nekik fáj majd.


Egyébként ez nem ritka dolog, több kolleganom van akiért a férje/vagy olyan is vab akiért az apukája szokott jönni. Nem gondoltam,hogy ez annyira ritka vagy nagy dolog.

2020. nov. 13. 12:52
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

Attól, mert nem értesz egyet, még nem kellett volna lepontoznod, mivel amit írtam a kérdésre vonatkozóan ("Pedig, ha megállítanak és nem fogjátok tudni alapos indokkal alátámasztani, hogy a párod mit keres kint, akkor pont hogy magatokkal b.sztok ki.") az igaz és jó tanács még akkor is, ha nem tetszik.


A másik dologról meg annyit, hogy igazad van, nem vagyunk egyformák. Engem például nem neveltek hercegnőnek.

2020. nov. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

24

Nagy az arcod és nincs félelemérzeted , de tudod egyszer téged is elkaphatnak ,es meg fogdosnak /bántalmaznak maris másképp állnál hozzá.

2020. nov. 13. 14:23
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

Pont annak van nagy arca szerintem kettőnk közül, aki olyan kényelmes életet él, hogy elvárja, hogy mindent a segge alá toljanak.

Szerintem ciki, hogy felnőtt, egészséges nő nem képes egyedül hazatalálni munkából.

2020. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Volt aki cikinek tartotta meg hirdette,hogy ő nem olyan környéken lakik ...nos én sem olyanon lakom de oda el is kell jutni és az már nem annyira biztonságos.

Nem kivanok rosszat de az ilyenek mint te ha kapnának egy két pofont a sötét kihalt utcán akkor mit tennének ? De őszintén!

2020. nov. 13. 15:40
 28/31 A kérdező kommentje:

Egy idősebb nőismerősöm volt ilyen mint te, aztán elkapták a földön rugdosták , ami olyan “jól “ sikerült ,hogy egy foga sincs azóta ami valódi lenne


Egyébként helyileg Debrecenben lakom ami nem egy gettó de azért nem biztonságos.

2020. nov. 13. 15:43
 29/31 anonim ***** válasza:
0%

"Nem kivanok rosszat de az ilyenek mint te ha kapnának egy két pofont a sötét kihalt utcán akkor mit tennének ? De őszintén!"


Azt nem tudom. De annyi minden rossz dolog történhet az emberrel, nappal is a nyílt utcán meg beltéren is, én azt mondom, nem egészséges ilyen szinten félni valamitől, ami vagy megtörténik vagy nem.

2020. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Nappal nem kihaltak ilyne szinten az utcák , busz vonalán főleg .... de ejjel ez más.

Én vállalom,hogy félős vagyok ilyen téren.

2020. nov. 13. 16:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!