Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha este 8 után jön értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha este 8 után jön értem a parom a munkába ezt hogy igazolja a COVID téma miatt?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűbb és gyorsabb ha van ilyen lehetőség, mint nekem 2 átszállással a hidegben menni és a műszakos járaton sokan vannak nincs meg az 1,5 méter távolság.
2020. nov. 12. 16:49
1 2 3 4
 31/31 Hellmano ***** válasza:
100%

Amúgy van benne valami, hogy fél hazamenni nő létére, mert amúgy sem biztonságosak az utcák este sok a drogos, unatkozó bandázó tini meg semmirekellő, akik csak ezért vannak az éjszakában, hogy a normális emberek életét megkeserítsék. De most, mivel 8 után kutya se jár nem kell félni :D


Egyszer fenyegettek meg engem életemben az általános iskola 2. osztályában volt, mikor egyedül mentem haza sötétben egy elég kies helyen a városban a katonaság mellett és 5 20-as évei körüli figura körül állt és nem engedtek el, majd viccelődtek azzal, hogy most azonnal megfojtanak azt röhögtek meg minden. Ez a 80-as években volt, akkor még elég nagy hatással voltak az igazi sorozatgyilkosok a felnőtebb emberekre és gyanítom ők is valami hasonló miatt élvezkedtek ezen pont rajtam. Elég szépen kinőttem magam az évek alatt és soha nem szóltak így hozzám (nem is mernének szerintem, mert van termetem meg tekintélyem is :D).De ugye én, akkor még kisgyerek voltam a kérdező meg nő, akit még meg is erőszakolhatnak bármikor, ha olyan kedvük van az ilyen állat fajtáknak. Ez a Covid hisztéria egyre jobban rányomja az emberekre a stresszt és olyan dolgok alakulhatnak ki egy ártatlan húzd az orrodra a maszkot-ból, hogy azonnal szúr a sértett. Sajnos a kilátástalanság sok emberből agressziót vált ki és máson tölti ki, legyen az pont egy magányosan hazafelé tartó nő vagy kisgyerek.

2020. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!